Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

W USA pojawia się niepokój?

W USA pojawia się niepokój?

Money.pl / 2009-08-07 11:53
Komentarze do wiadomości: W USA pojawia się niepokój?.
Wyświetlaj:
kwl / 82.210.151.* / 2009-08-07 12:48
Rynek to nie tylko wyniki finansowe spółek, ale i psychologia. Indeksy po prostu weszły w przedział wartości, w którym padały pierwsze fale odbicia na poprzednich rynkach niedźwiedzia. Inwestorzy mają jeszcze świeże wspomnienia koszmarnych spadków ostatnich dwóch lat i trudno się dziwić ich obawom, iż to może nie być jeszcze koniec. Ruszającej kaskadzie informacji starają się przeciwdziałać przedstawiciele instytucji finansowych i oficjele (np. ostatnie inspirujące wystąpienie Obamy), ale skojarzenia mogą okazać się zbyt silne. Natomiast licznym u nas wielbicielom analizy technicznej chciałbym nieśmiało przypomnieć, iż nadal nie mieliśmy drugiego ramienia kształtującej się od zeszłej jesieni formacji RGR.
Po co to ???? / 85.222.86.* / 2009-08-07 11:53
A juz myslalem,ze daliscie sobie spokoj z Kuczynskim.Znikl praktycznie ze wszystkich forum a jego blog w Wyboorczej spadl na daleka pozycje.
przeciez to pieniadz ewyrzucone w bloto,lepiej dajcie je swoim ludziom.
Po co w ogole tyle komentarzy: po wpisach,a raczej ich braku,widac,ze nikt tego nie czyta.
kwl / 82.210.151.* / 2009-08-07 14:10
Ja tam czytam.
haruki / 2009-08-07 12:35 / portfel
Czytam regularnie komentarze p. Kuczyńskiego w komercyjnym serwisie i uważam że to jedyny analityk który nie ogranicza się tylko do relacjonowania tego co wszyscy widzą ale stara się przewidzieć przyszłe scenariusze a przynajmniej pokazuje jakie warunki musza byc spełnione żeby zaistniały. Dla mnie te analizy są pomocne a Twoja ocena jest niesprawiedliwa.
ŁukaszT. / 213.156.101.* / 2009-08-07 12:32
a ja bardzo lubię artykuły Piotra Kuczyńskiego, warto chociażby wspomnieć "3 scenariusze", gdy Pan Kuczyński w marcu mówił o Wigu20 na poziomie 1900 to wszyscy go wyśmiewali.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy