Forum Polityka, aktualnościKraj

W USA wreszcie tak samo jak w Polsce

W USA wreszcie tak samo jak w Polsce

Money.pl / 2011-10-08 14:09
Komentarze do wiadomości: W USA wreszcie tak samo jak w Polsce.
Wyświetlaj:
niewolnik / 77.113.27.* / 2011-10-09 02:10
Autor zapomniał napisać najważniejszego hasła pod którym pikietują amerykanie: BANKIERZY TO FASZYŚCI
co akurat jest zgodne z prawdą, dodatkowo wskazałbym kim są owi bankierzy. Ale jak zwykle jest to tajemnica poliszynela i nie ma w tym żadnych wskazań dotyczących się gazety wybiórczej.
Mam nadzieję, że Płaskoń nie zniechęci tym artykułem naszego najlepszego ministra finansów do starań o zieloną kartę do USA. Byłaby to dla nas niepowetowana strata, gdyby taki talent nie został głównym księgowy takiego imperium. Z takimi rekomendacjami w Baraku Obamy mógłby wprowadzić świeży powiew i tak na początek w 4 lata z 14,5 bln $ zrobiłby 23 bln $ długu, a kto wie czy nie poszłoby lepiej. Oczywiście wiatru w skrzydła dostarczyłoby dokkoptowanie min.Grada dięki któremu cały transport upada...
prezydęt / 178.37.104.* / 2011-10-08 21:29
Panie Płaskoniu, wszystko się Panu pokiełbasiło. Nie chce Pan już rzydów, pedałów i innego lewactwa?
mieczman / 2011-10-08 14:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Niemożliwe w USraelu też rządzą nasi? Co prawda dałem im szanse do czerwca przyszłego roku ale po żydokomunistycznemu mogą to zrobić przed terminem! Zamykajcie śpiżarnie, komórki i piwnice, jak zwalą się do nas bez wiz to będzie armagedon!

Najnowsze wpisy