Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Wady i zalety telepracy

Wady i zalety telepracy

Cezaryna / 2012-04-25 13:23
Ostatnio przeczytałam ofertę w gazecie, że poszukują do pracy osoby która będzie pracowała jako telemarketer. Co sądzicie o takiej pracy, jakei wady , a jakie zalety posiada taka praca?
Wyświetlaj:
dagusia_rak / 2012-04-25 13:28 / Bywalec forum
ja nie widzę żadnych zalet, oprócz tego, ze jakakolwiek kasa wpadnie. Szczerze mówiąc to ztreba mieć predysppozycje i silne nerwy oraz motywację i dążenie do celu za wszelką cenę. Ja wiem , jak się wkurzam jak do mnie dzwonią wciskać mi kity i czasem naawet po prostu sie rozłączam.
Kaja22 / 2012-04-25 14:45
Zalety są!! Jasne ze są!! To że siedzisz w ciepłym biurze, że dostajesz kasę za godzinę pracy. Wada jest taka że jednak musisz się użerać z ludźmi. No ale niektórym to pasuje...
wiwan / 2012-04-25 18:37
Radośnie drogie Panie mylicie telepracę, jako kodeksową formę zatrudnienia z pracą telemarketera, CRM itp.

Z definicji odbywa się ona poza firmą, więc nie w biurze, tylko na ogół w domu pracownika.

Telepracę regulują art.67'5 do 67'17 KP.

http://msp.money.pl/wzory-dokumentow/wypowiedzenie;umowy;o;prace;przez;pracownika,50,423,dokument.html

Owszem jest możliwa praca telemarketera w formie telepracy, ale w 99% przypadków jednak odbywa się to stacjonarnie, na normalnych zasadach w firmie- call center w boksach.

Najnowsze wpisy