Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wakacje sprzyjają PiS-owi

Wakacje sprzyjają PiS-owi

Money.pl / 2006-08-08 21:22
Komentarze do wiadomości: Wakacje sprzyjają PiS-owi.
Wyświetlaj:
AntyPO-pulista / 212.244.189.* / 2006-08-09 10:51
Ja myślę (a mimo wakacji myślę Pani(ie) "a" bo to nie boli i ma przyszłość), że przyczynia się do tego przede wszystkim skrajne czarnowidztwo PO. Przynajmniej patrząc przez pryzmat mediów docierają do obywateli bardzo populistyczne wypowiedzi prominentów PO zawierające często niewyszukaną krytykę typu ta poniżej w komentarzach; bardzo agresywną - wściekłą, ponadto leniwą - pełną ogólników i co najgorsze (błąd dzieciny wręcz PO) wzgardliwą, obrażającą nie PiS-owców - działaczy partii, a ich elektorat !!! (przecież moherowego beretu nie nosi jeden czy drugi Kaczyński a ich wyborcy). Pozytywne, pro-państwowe działania PO nie docierają w ogóle do popularnych mediów !!! PO odbierana jest przez prostych ludzi jako ich wróg, który traktuje ich jak "mięso historii", "szarą masę" z którego zrobi sobie ona dojście dla swych działaczy do stołków i synekur... PiS nie atakuje elektoratu PO a z koalicjantów nawet działacze Samoobrony zachowują się z większą ogładą niż taki np. Schetyna.
Na początku partia krytykująca zyskuje w sondażach - to prawda; ale gdy krytykę zastępuje prostackie często (jak w większości to co napisane poniżej) krytykanctwo nie oparte na faktach, to efekty widać w sondażach. Panie i Panowie "inteligencja za biurka" - więcej wysiłku twórczego włóżcie w to co piszecie i mówicie a może znowu sondaże będą wam sprzyjać...
tatko / 2006-08-09 22:59 / Tysiącznik na forum
Oj,boli myślenie, boli i to bardzo, przynajmniej niektórych naszych polityków.
Klops / 83.26.232.* / 2006-08-09 08:08
Podobno w Unii zastanawiają się jak podnieść Żelazną Kurtynę, żeby się karofle nie rozsypały.
jGazz / 83.26.252.* / 2006-08-08 23:59
Wszystko czarne! Przyszłość czarna, ludzie czarni, to i sondaże też czarne.
Tak dalej, a znajdziemy się na samym końcu Unii.
Teraz już tylko Rumunia i Bułgaria nam została do towarzystwa.
Ścigajmy wszystkich i wszystko, bo ściganiem kraj się rozwija. Ściganie to jest to!
Tylko dla posłusznych i ulegliwych ten kraj stoi otworem.
Proponuję , żeby za prace płacono np. możliwością wysłuchania O.R., ewntualnie pielgrzymką np. do wszystkich miejsc, gdzie stale włączone jest R.M.
Pzrecież Ci ludzie teraz sondują i są sondowani.
a / 212.2.100.* / 2006-08-08 21:22
w czasie wakacji spada aktywność mózgu stąd to poparcie dla kartoflów
tatko / 2006-08-09 23:04 / Tysiącznik na forum
Przepraszam,ale czy nie powinno być "dla kartofli"? Choroba,już nawet nie wiem,jak to napisać po polsku. Niech będzie "dla ziemniaków", to jest ładniejsze i tak jakoś mniej kojarzy się z Niemcami. Pewnie i wszechpolakom bardziej się spodoba...
herbst / 2006-08-08 21:30 / Bywalec forum
To oznacza ze wiekszosc ankietowanych miala na glowach berety...
Felek / 195.238.245.* / 2006-08-09 07:57
Co boli jak niedługo Po będzie takie jak była UW.

Najnowsze wpisy