Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Waldemar Pawlak po expose Tuska: Współpraca koalicjantów jest dobra

Waldemar Pawlak po expose Tuska: Współpraca koalicjantów jest dobra

Wyświetlaj:
kaczynski / 2012-10-13 21:28 / Tysiącznik na forum
szczerze mówiąc - te wpisy i "komentarze" pisowskich mędrców są męczące i nudne. powiem wam tyle - nie dojdziecie do władzy. tak czy inaczej. darujcie sobie wasze wypociny, bo mózgi wam już nie urosną...
dla chcącego - nic trudnego / 91.102.104.* / 2012-10-13 20:20
Wręcz wyśmienita!

Już teraz wiem dlaczego jest takie parcie koalicjantów na likwidację KRUS - bo wprawdzie pobiera od rolników niskie składki, ale za to jak rolnik idzie na zwolnienie lekarskie to dostaje zasiłek chorobowy w wysokości 10zł dziennie!

SPRAWDŹCIE NA STRONIE KRUS : 10 zł- słownie: DZIESIĘĆ ZŁOTYCH DZIENNIE, to miesięcznie 300 zł, słownie : TRZYSTA ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE.

ZLIKWIDOWAĆ KRUS NATYCHMIAST !


A wracając do ZUS : poczułem się poważnie chory
po przeczytaniu tekstu, który niżej cytuję, więc w poniedziałek, ostatkiem sił, pójdę do szefa i zażądam znaczącej podwyżki, a we wtorek idę na zwolnienie !

Vivat ZUS!

Poniżej cytat ( za gazeta.pl), który zachwiał moim zdrowiem :

"Prokuratura i ABW weryfikują dokumentację lekarską, dzięki której szczeciński biznesmen z politycznymi koneksjami pobierał co miesiąc chorobowe gigantycznej wysokości.(...)

Postępowanie dotyczy wyłudzenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych ponad 8 mln zł i usiłowania wyłudzenia ok. 400 tys. zł - wyjaśnia prok. Małgorzata Wojciechowicz, rzeczniczka prasowa szczecińskiej prokuratury okręgowej.

- Pieniądze były wypłacane trzem osobom podejrzanym jako świadczenia chorobowe i rehabilitacyjne w latach 2008-2011. Łącznie w tej sprawie zarzuty przedstawiono pięciu osobom." - koniec cytatu.

Ps. Doprawdy, coraz gorzej się czuję, nie wiem, czy dożyję poniedziałku!

Jedyną pociechą jest to, że rodzina dostanie 4 (słownie: cztery) tysiące zasiłku pogrzebowego.
ry45y56y57 / 85.237.164.* / 2012-10-13 19:35
niejest tak zle raz kryzys jako jedyni ominelismy na plusie , teraz pare cieć i znowu zazegdnamy na plusie inni niech sie ucza .
janbudowniczy / 194.33.72.* / 2012-10-13 19:22
Jeśli nie zbudowano dróg na Euro2012, momo, że kasa była, to teraz tym bardziej nic nie powstanie bo - kasy nie ma! Są jedynie długi.

Najnowsze wpisy