Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wałęsa: Aneks do prokuratury

Wałęsa: Aneks do prokuratury

Money.pl / 2008-04-09 13:37
Komentarze do wiadomości: Wałęsa: Aneks do prokuratury.
Wyświetlaj:
fastfood / 79.188.238.* / 2008-04-09 13:37
ile byli 1 rok ?
"plusy ujemne plusy dodatnie" warto zobaczyć !
H.Kowalska / 87.105.145.* / 2008-04-12 12:09
Wałęsa skompromitował się i jest śmieszny w swoich wypowiedziach. On próbuje znowu zaistnieć. Ale zbyt wielu ludzi w Polsce zostało pokrzywdzonych. On w ogóle zapomniał o idei Solidarności. A miał puścić w skarpetkach przekętaczy i złodziei, a tak to by zostaliśmy wpuszczeni w maliny!!. Co on ma teraz do powiedzenie mnie - takiej idolki Walesy???. Teraz to dla mnie jest on zdrajcą. Ja mam tylko tyle co może najmniej zapłacić pracodawca. A jestem mgr inż elektrykiem!. Niestety trzy zakłady , w których pracowałam, zostały sprzedane Niemcom. I zamiast produkować w Polsce to zamawia się w Niemczech i stamtąd sprowadza wyroby, które kiedyś były produkowane przez Polaków. A ja i inni jesteśmy bezrobotni. Ot taka Polityka. Lepiej niech Polak będzie bezrobotny niż Niemiec. I to jest ta właściwa polityka Niemiec??. Dlatego dla mnie Wałęsa to dureń i nieuk. Mówi co mu podpowiadają. Jestem zawiedziona Panie Wałęsa!!. Nie tak miało być??
kayu. / 83.238.39.* / 2008-04-09 15:32
wydaje się ,że autor aneksu wraz z aneksem winien stanąć przed niezależnym psychiatrą.k
idotworek / 213.158.196.* / 2008-04-09 21:30
a niezależnego psychiatrę powinna wyznaczyć jakaś niezależna grupa TW i b. agentów SB i WSI

Najnowsze wpisy