Forum Polityka, aktualnościKraj

Wałęsa: Dla mnie król czy zając - to nie ma znaczenia

Wałęsa: Dla mnie król czy zając - to nie ma znaczenia

Wyświetlaj:
gorzelnik palikot / 91.192.90.* / 2010-09-04 21:10
Solidarności- jak wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą?
Aviser / 150.254.212.* / 2010-06-20 20:25
Choć za Lechem nie przepadam, to jednak cięgi dla redaktora za: "nie wiele"... (przedostatnie zdanie po pytaniu zakończonym: "Dzieciom się podobało?" - myślę, że ten portal stać na więcej niż na błędy rodem z onetu czy wp.
Jarek8372 / 94.196.53.* / 2010-06-20 19:13
Hmmmm.... Jakoś jak wybieraliście go na prezydenta to jakoś nie było wielkiego wyboru, cieszyli sie wszyscy jak szczeniaki, a teraz jakieś problemy.... "JX" jakieś wielkie zaufanie do archiwum KC... może sam je pisałeś, może sam je tworzyłeś, jak filmie "Kariera Nikodema Dyzmy" "co sobie Pan życzy...." Teraz jakieś "przeżywiania pisali wszystko co im kazali w archiwach KC, a teraz zaufanie jakby to był jakiś "Nowy Testament" Na zawołanie ręki produkujecie mistyfikacje, że terroryzm, że wszyscy są przeciwko Wam, a teraz twierdzenie że archiwum KC było prawdziwe, czemu nikt tego nie podważy, czemu nikt tego nie podsumuje ",,," śmiech, WIERZYCIE W TO CO CHCECIE!!!! Mistrzowie mistyfikacji, dajcie sobie SIANA, obwiniacie wszystkich tylko nie siebie Spojżyjcie na siebie za 50zl, 90% z Was dało by sie pociąc. Polski Obiektywizm, jak w Kargulach "... SĄDY SĄDAMI A SPRAWIEDLIWOŚĆ MUSI BYĆ PO NASZEJ STRONIE..." Taki cudowni, szkoda słów, widać że nie było was na obchodach w stoczni w tamtym roku jak było może ludzi Scorpions's i każdemu sie łezka udzieliła na wspomnienie tamtych wydarzeń. Nikt z Was tam nie był, NIKT, nie widział tego, teraz sie z chowaliście za szybkami monitorów i obrażacie pożądnych Polaków. Jak Lecha spotkam to mu z dumą rękę uścisnę, bo wiem, że "odwalił kawał pożądnej roboty" tak to "cała reszta" tutaj obecna tylko gadać potrafi. Publicyści .... zawincie mankiety i do pracy, a nie czekacie żę Gierek wróci i będzie wam tyłki podcierał... Co innego jest mówić, a co innego działać, szkoły pokończyliście i co? Pracy nie ma??? Bo sama nie przyjdzie i nie będziecie mieli pracy długo, zablokowani psychicznie rodacy. Wałęsa działał i za to mu chwała bo inaczej do tej pory Byście biegali w czerwonych opaskach na ramieniu i śpiewali sowieckij sajuz.... haha
JX / 91.193.160.* / 2010-06-20 18:06
Tom się uśmiał: „Pilnowałem interesu politycznego Polski”.
Szkoda, że nie upilnował interesu gospodarczego…
I to stwierdza ktoś, kto w przypływie szczerości wyjawił:
"Oni udawali władzę, a my - opozycję”.
A tu coś więcej o naszym bohaterze:
"... Absolutnie nie jest potrzebne podejmowanie jakiegokolwiek "ostrzału" Wałęsy, bo jest to człowiek podstawiony przecież, [...] nim się kieruje..."
(Archiwum Akt Nowych, KC PZPR, sygn. V/246, fragment stenogramu
z posiedzenia Biura Politycznego KC PZPR w dniu 27 listopada 1984 r., wypowiedź Mieczysława F. Rakowskiego).
http://tnij.org/f9z0
wpigułce / 81.31.149.* / 2010-06-20 17:54
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
jarek8372 / 94.196.53.* / 2010-06-20 15:59
Masakra, jak patrzę na to hamstwo, cieszę się że niewielu ludzi zna język Polski, bo jakby poczytało to co "polaczki" piszą jednym z swoich najwiekszych Obywateli to by się rozpłakało, Wstyd za takich niedouczonych gburów. Wałęsa dla mnie to numer jeden, niewielu go poprawi. Teraz jakieś przepychanki, jakieś kpiny z fraszkami, puknijcie się w głowe, nie było jeszcze takiego co by bardziej bujnął Ten kraj do przodu. Nie nauki, co piszą jakieś slangi, żal, naprawde nie umią nic i nie chcą widziec więcej niż czubek własnego nosa. Tylko jak psy w klatkach skaczą sobie do gardeł, zamiast wspólnie coś zrobić, Lenie, jeszcze raz powiem, nieroby, szczycące sie że komuś mogą koło tylka narobić, wstyd mi za was, ziomki. Pozdrawiam Jarek
Agnen / 151.13.237.* / 2010-06-21 09:21
Ty tez nie znasz polskiego. Nie obrazaj ludzi i naucz sie ortografii: pisze się chamstwo, a nie hamstwo.
zzorba / 193.25.0.* / 2010-06-20 19:48
A ja Ci powiem dlaczego tak jest jak piszesz. Jest po prostu ZA DOBRZE. Wszystko można napisać wylewając jad przez Internet, wszystko można kupić, można gdziekolwiek wyjechać itd. Niektórzy zapomnieli albo nawet ich nie było na świecie i nie wiedzą jak to było. Gdyby nie przemiany z udziałem Wałęsy to mielibyśmy co najwyżej Internet przez telefon moderowany przez rząd, a po napisaniu paru postów przez niektórych 'mondrali' wpadłaby do domu milicja zabrała sprzęt, a na pamiątkę zostawiła bolące nerki. Szkoda że na Money przechodzi dzieciarnia z Onetu.
"Ziomek" z hasbary / 91.193.160.* / 2010-06-20 18:17
Jarek8372, Twoje uczone wywody nie trafią do tego "hamstwa". Oni przecież nic nie "umią".
„Uczta się same”, jak napisał Baltazar na plakacie reklamującym sztukę pt.: „Uczta Baltazara”.
Też Cię pozdrawiam.
"Ziomek".
BILILU-SB / 83.12.116.* / 2010-06-20 17:01
TAK BRAWO SZACUN DLA WAŁĘSY ZA :ROZWALENIE RZĄDU OLSZEWSKIEGO NA POCZĄTKU LAT 90-TYCH I WIELE INNYCH !!!!!!!!!!
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-06-20 16:33
Wielu z nas popieralo Lecha Wałęsę w różnych okresach, nie przeszkadzał im brak wykształcenia, prosty język wypowiedzi, jednakże dzisiaj jego wypowiedzi są żałosne, nie ze względuna prostotę bo to nic się nie zmieniło. Dzisiaj Lech bardziej niż kiedykolwiek nienawidzi, ludzi lepszych od siebie, bo tylko przypadek, historia złożyły się na to że w życiu swoim osiągnął to co osiągnął , wszyscy wiemy...Nienawidzi, z jego słów wynika zawziętość, nienawiść, żal...
P****** / 83.10.142.* / 2010-06-20 16:13
odezwał się ten ostatni, co zna język polski, na pewno lekcje pobierał u samego Sama, a nie u bliżniaka Hama
Olof / 83.19.220.* / 2010-06-20 15:26
Pamiętam, że pod koniec prezydentury, pan Wałęsa mocno zintensyfikował swoje podróże zagraniczne. I o ile mnie pamięć nie myli, to nie były to wizyty u naszych strategicznych partnerów, ale raczej wycieczki w rodzaju Słońca Peru. Coś mi się nie wydaje, by było tam dużo załatwiania spraw dla Polski.
solidarność / 89.77.127.* / 2010-06-20 14:10
Jedyne słowa Pana Wałęsy jakie zapamiętałem za jego prezydentury to : cyt;/ o co wam chodzi ludzie ? ..przecież to właśnie dzięki mnie, milicja was już nie bije/.........?!!
BILILU-SB / 83.12.116.* / 2010-06-20 09:28
TO JESZCZE RAZ PANIE WAŁĘSA.-
BILILU-SB / 83.12.116.* / 2010-06-20 09:34
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
BILILU-SB / 83.12.116.* / 2010-06-20 12:26
JAKIEGO REGULAMINU PRAWDY !!!!!!!
BILILU-SB / 83.12.116.* / 2010-06-20 09:26
I CO USUNĘLIŚCIE PRAWDE KTÓRĄ NAPISAŁEM !!!!!!!!!!!!!!!
Wapniak / 2010-06-20 08:39 / Tysiącznik na forum
..."Proszę pani, nie rozumiemy się, ja załatwiałem interesy, dla mnie król czy zając - to nie było ważne. Ważne jaki interes miałem do zrobienia. I ja niczego innego nie zauważałem i załatwiałem tylko sprawy".... - bez komentarza...
oświecony / 81.219.91.* / 2010-06-20 00:41
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
TW BOLEK / 81.219.91.* / 2010-06-20 00:39
Lechu dlaczego Naród mówi o tobie zdrajca? Dlaczego poklasku musisz szukać w przychylnych tobie mediach? brakuje mi słów, zbłaźniłeś się Lechu. Wystarczy przeczytać tutaj kilka pierwszych komentarzy i już wiadomo co ludzie o tobie myślą!
arch / 2010-06-20 09:14 / Tysiącznik na forum
-Ignacy KRASICKI BAJKI --- CZAPLA, RYBY I RAK
Czapla stara, jak to bywa,
Trochę ślepa, trochę krzywa,
Gdy już ryb łowić nie mogła,
Na taki się koncept wmogła.

Rzekła rybom: "Wy nie wiecie,
A tu o was idzie przecie".
Więc wiedziec chciały,
Czego się obawiać miały.
"Wczora Z wieczora
Wysłuchałam, jak rybacy
Rozmawiali: wiele pracy
Łowić wędką lub więcierzem;
Spuśćmy staw, wszystkie zabierzem,
Nie będą mieć otuchy,
Skoro staw będzie suchy."

Ryby w płacz, a czapla na to:
"Boleję nad waszą stratą,
Lecz można temu zaradzić,
I gdzie indziej was osadzić;
Jest tu drugi staw blisko,
Tam obierzecie siedlisko,
Chociaż pierwszy wysuszą,
Z drugiego was nie ruszą".
"Więc nas przenieś!" - rzekły ryby:
Wzdrygnęłą się czapla niby;
Dała się na koniec użyć,
Zaczęłą służyć.
Brała jedną po drugiej w pysk, niby nieść mając,
I tak pomału zjadając.

Zachciało się na koniec skosztować i raki.
Jeden z nich widząc, iż go czapla niesie w krzaki,
Postrzegł zdradę, o zemstę się zaraz pokusił.
Tak dobrze za kark ujął, iz czaplę udusił.

Padła nieżywa:
Tak zdrajcom bywa.
tereska1959 / 2010-06-19 23:00
Oj, chyba z tą samotnością w pałacu prezydenckim to nie całkiem prawda. Tak się składa, że kapelan prezydencki był później proboszczem Parafii Garnizonowej w Gnieźnie i podczas kolędy opowiadał, że Pan prezydent Wałęsa bywał codziennie na Mszy św. z żoną (nie pamiętam, czy też z dziećmi).
P****** / 83.7.185.* / 2010-06-19 20:35
Bez o.Rydzyka i Radia Maryja przerżnął by dokładnie wybory, agentura w tym jest dobra, ograła moherowy elektorat nieraz. Potwarzami sie odpłacił - dlatego kończy jak Lepper
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy