Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wałęsa dostał pieniądze za wykład dla Libertasu

Wałęsa dostał pieniądze za wykład dla Libertasu

Wyświetlaj:
historyk / 80.50.180.* / 2009-05-04 19:16
czyli wszystko dla forsy
zzzzzzzzz / 212.183.134.* / 2009-05-04 19:14
... Dobry Wojak Szwejk - Wałęsa znowu jest za a nawet przeciw, gdzieś ma zasady moralne, kasa się liczy i władza za wtykanie nosa do obecnej polityki dostał książkę prawdy by się trochę uspokoił. Była Ubecja mu krzywdy nie daje zrobić, przecież to ich wychowanek, zawsze robił co mu Kiszczak kazał a jak porami trząsł że może powiedzieć coś za dużo, zawsze prosił o instrukcje co ma mówić do swoich rodaków...Cały świat idzie w kierunku wyjaśniania takich tajemnic i Bolek też zostanie obnażony tylko niektórzy nie nie chcą a to uwierzyć..
mirek3011 / 2009-05-04 11:44 / Tysiącznik na forum

Przypomniał, że jego emerytura prezydencka wynosi 3 tys. zł.



Hahahahahahahah dobre ...........to ja normalnie jestem krezusem finansowym..........
mirek3011 / 2009-05-04 11:34 / Tysiącznik na forum

Śmieszni jesteśmy z naszą demokracją,

co złego to my...........
.
ja próbuję to naprawić -

co dobrego to ja


No jak można z tymi......." Polakam.".......

grupa Polaków
czerowony Kapturek / 79.188.238.* / 2009-05-04 10:22
obecnie tylko głosu Wałęsy Platfoirma może się obawiać.
Ledwie mineło 500 dni rządzenia a widać jak PO wchodzi na drogę dyktatury. Knebel w mediach każedgo rodzaju, panowanie w samorządach i w urzędach centralnych.

Władza deprawuje, wrażliwość społeczna znika. Sztuczne sondaże budują pychę i pogardę. A dzieciaki żyjące z boku spraw Polski zachwyceni, że taki fajny premier, to nic, że nie dotrzymuje obietnic. Tak się rodzi nowy wzór etyczny, wzór moralny który będzie Polskę zżerał.
Dlatego panie Prezydencie Wałęsa, niech pan będzie mężem opatrznościowym polskiej demokracji, lustratorem zmian wprowadzanych przez PO do RP.
mirek3011 / 2009-05-04 10:55 / Tysiącznik na forum
Ten "'Wałek"....jeden dzień jest za UE a drugi przeciw.......w myśl zasady "trochję w lewo trochję do prawo "........byle do przodu.
Pewnie tak było w czasach PRL ....trochę w opozycji trochę w ubecji.....No i potem się książek prawdy boimy...co?
Palikot pewnie mu zazdrości i też nas próbuje robić w "wałka".......
No cóż tacy wyborcy jaki rząd..............katastrofa.
Najgorsze że panu TW...jeszcze za te bzdury płacą.......
daroslaw / 83.25.79.* / 2009-05-05 08:49
darek Bral od SB za zdrade kolegow to bierze ,za zdrade PO , ale jak to tlumaczy pokretnie i przewrotnie zwroccie uwage ,tlumaczenie podobne jak wtedy ,gdy sie przyznawal .Lobuz jeden ten.I co sie dziwic ,ze sikal do wody swieconej i wypiera sie swego dziecka .

Najnowsze wpisy