Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wałęsa: Insynuacje to zemsta braci Kaczyńskich

Wałęsa: Insynuacje to zemsta braci Kaczyńskich

Wyświetlaj:
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-10-09 21:11
Moim zdaniem prezydent Wałęsa ma rację w tym co powiedział. Tych występów Kaczyńskich nie pamiętają młodsi wiekiem forumowicze. Bazują więc wyłącznie na tym co przeczytają, usłyszą lub zobaczą w starych kronikach filmowych. Jeśli zaś chodzi o działalność UOP, to chciałbym zapytać o to, czy "to ta inwigilacja" Kaczyńskich o której tak głośno mówią spowodowała, że jeden z nich został prezydentem a drugi premierem? Jakoś im nie zaszkodziła.
A po drugie, kiedy kopie się studnię, wtedy gdy pali się dom czy może wcześniej?
obserwator / 83.20.231.* / 2006-10-09 20:05
Pan Rosji Prezydent Jecyn, w swej książce napisał , że wręczył Prezydentowi Wałęsie, setki dokumentów z ingiwilacji SOLIDARNOŚCI, jeżeli to prawda niech Pan Wałęsa te dokumenty odda społeczeństwu , lub powie gdzie sa . Napisano...jak je odbierał, to Pan Wałęsa zbladł bardzo, czyżby bał się co tam napisano.
Może w tych dokumentach , sa odpowiedzi na to co teraz się dzieje. Przecież na świecie nie ma lepszego wywiadu niż KGB i MOSAD. Już zadawałem to pytanie, ale nikt nie odpowiedział.
waldek / 212.244.141.* / 2006-10-09 17:05
NIe bardzo zgadzam się z prezydentem,że UOP podlegał rządowi,wydaje mi sie,że w początkach lat 90 resorty siłowe i spraw zagranicznych to resorty prezydenckie,chyba do czasu zmian w konstytucji.Co miał do gadania urzędującu premier jak mu p.Milczanowski wyciął numer i sejmie oskarżył,ze jest Olinem
bc / 83.31.22.* / 2006-10-09 16:32
Oto komentarze kilku internatów z innego portalu, do tego co powiedział Wałęsa: Biedny świr. Szkoda bo był z niego całkiem dorzeczny człowiek. Zgubiło go samouwielbienie. Sami siebie szpiegowali? Poziom absurdu w tej interpretacji jest porażający. Mogę zrozumieć uprzedzenia się do Kaczorów, ale... czy aby na pewno Lechu miał zabieg kardiologiczny? Skutki są niepokojące. A może to wstrząs po znieczuleniu? Zdrówka życzę Panu Walęsie. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. No, bolek, aleś wymyślił. Czy te sprawy zahaczają tak o tego zdrajcę, że już desperat postradał rozum? Chyba będzie bardzo ciekawie!!! Skoda tylko tej mojej Polski. Oj szkoda.... Według mnie, to Wałęsa jest podejrzany. Miał puścić komunę w skarpetkach. Słowo "kompromitacja" dla tego elektryka jest zbyt łagodne, o wiele, wiele za delikatne!!! Niech ten elektryk nie liczy, że znajdą się jakiekolwiek dokumenty potwierdzające głoszone przez... internowanie Lecha. Od kiedy Wałęsa ma te objawy? Kaczynscy także zrobili inwigilację Viagry... Walesa oszalal. Walęsa oszalal Pomroczność. Pomroczność ciemna!!! Nowe teorie. Zgodnie z teorią pana Wałęsy okaże się, że to nie Kain zabił Abla tylko Abel zlecił Kaina. Bolek to skończony kretyn. Takiej linii obrony nie podjąłby się nawet chory z zakładu zamkniętego. Śmiać mi się chce z tego... Szkoda słów Panie Prezydencie. To, co Pan mówi to żenada.... szkoda słów. Wałęsa zwariował. Każde następnę oświadczenie Wałęsy świadczy o tym, że biedak już zwariował kompletnie. Wałęsa co się z tobą stało. Jak sukces może zaszkodzić człowiekowi nieprzygotowanemu.
tatko / 2006-10-09 20:58 / Tysiącznik na forum
bc...Trzeba było dodać,że przytaczasz słowa klakierów PiS-u...
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-10-09 20:53
Nie potrafisz sam zinterpretować tego co przeczytałeś, że musisz posługiwać się innymi?

Najnowsze wpisy