Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wałęsa: mam listę ok. 1000 TW

Wałęsa: mam listę ok. 1000 TW

Money.pl / 2007-06-11 11:50
Komentarze do wiadomości: Wałęsa: mam listę ok. 1000 TW.
Wyświetlaj:
Adol / 217.97.229.* / 2007-06-11 13:24
Bolek!!! Nie kompromituj się i zamilknij na jakiś czas. Potem ludzie zapomną o twojej "lewej nodze" jak ją wspierałeś i podawałeś... i pewnie nasze dzieci pomnik ci postawią.
bt / 83.21.171.* / 2007-06-11 12:53
Brawo Panie Prezydencie . Prosze docisnac te maluczkie acz niezykle aroganckie "czlowieczki" z IV RP . Niech wreszcie przetana szczekac i kwakac ... Nie mozna stale przejmowac sie mohairowa sekta i jej 'ojcem wlascicielem" . Niech przemowia dokumenty - publikowane na forum - najlepiej miedzynarodowym - aby Europa i Swiat wreszczie ostatecznie wysmialy tę RP nieudacznickow.
długosz / 83.17.92.* / 2007-06-11 13:10
jestem moherem czekającym na deportację z Polski, gdzie nas wywieziecie ? tylko nie do Czarnobyla na sarkofaag !
Wiemy, że w wizji demokracji budowanej obecnie przez wodza, geremka, kwaśniewskiego i wachowskiego nie ma miejsca dla patriotów. Czekamy gdzie wykopiecie doły ?
bt / 83.21.171.* / 2007-06-11 15:55
patriotow w mohairowych beretach spod znaku sekty rydzyka ? Rzeczywiscie lepiej takich zakopac. Gdzie ? Chyba wszystko jedno ..
antykomuch / 83.17.92.* / 2007-06-11 12:53
że ma jeszcze czas na takie sprawy, przeceż ta obrona demokracji go wyczerpie. Dobrze, że jest z nimi geremek, on wie jak powinna wyglądac demokarcja. Podobało mu się to co robi moczar z bierutem w Polsce. Wstąpił do partii w 1950 roku i trwał w niej przez 18 lat. Dla jednych był to najczarniejszy okres Polski, dla innych to wspaniałe doświadczenie i radość życia. Nie wiem czy taki model demokracji odpowiada wszystkim ?
Czy ktoś wie gdzie teraz będzie publikował geremek swój kolejny atak na Polskę ? w której lewicowej zachodnich buwarówkach ?
kasprowy / 83.17.92.* / 2007-06-11 12:00
gdzie sa te dokumnety co przekazał Polsce Jelcyn na twoje ręce ?! co sie z nimi stało ? co z nimi zrobił twój kapciowy ?
Kero niezwerbowany / 213.238.126.* / 2007-06-11 11:56
Wałęsa - stajesz się coraz mniejszy...
bęc / 83.17.92.* / 2007-06-11 11:50
ujawnij wodzu dokumenty, które przekazał Polsce na twoje rece prezydent Jelcyn ! To wystarczy. Arcana juz publikowała stenogramy twoich rozmów z pułkownikami SB , kto chciał to przeczytał. A w Magdalence rozpracowywałeś strukturę ubecji ? Czy musieliście pić z nimi wódę przy tym ?
Teraz zajmij sie walką o demokracje za ukrainskie pieniądze. Macie z Mietkiem i kwasniewskim i geremkiem wiele pracy aby ja obronić, przecież nie mozna dopuścić aby ubekom odbiuerac super emerytury, prawda ? Z olkiem już dwa reazy wetowaliście. A ja nadal sie dokładam do emerytury oprawców mojej rodziny, przecież musza godnie żyć, prawda ? prawa człowieka i tam coś ich broni.
Wodzu czy ty nadal wierzysz, że kiszczak nie wie kto zlecił zabicie ks Popiełuszki ? kto kazał strzelac do górników Wójka ? Przecież to cżłowiek honoru twojego adasia.
AdamAdam / 83.21.13.* / 2007-06-11 16:28
"ujawnij wodzu dokumenty, które przekazał Polsce na twoje rece prezydent Jelcyn ! To wystarczy. Arcana juz publikowała stenogramy twoich rozmów z pułkownikami SB , kto chciał to przeczytał."

Bęc możesz podać jakieś stronki żebym mógł sobie o tym poczytać? Młody jeszcze jestem i nie pamiętam tamtych lat.

Najnowsze wpisy