Forum Polityka, aktualnościKraj

Wałęsa: Na miejscu Kaczyńskiego zrezygnowałbym

Wałęsa: Na miejscu Kaczyńskiego zrezygnowałbym

Wyświetlaj:
terka / 2007-12-01 17:58
Lech Wałęsa ma ogromne zasługi. Fakt, nie jest wolny od błędów.

W poprzednich wyborach głosowałam na Kaczynskich.
Bardzo tego żałuję bo bardzo mnie potem zawiedli. To ludzie kierujący się nienawiścią albo ci którym oni powierzyli władzę. Sądzę jednak, ze wiedzieli jak się ich ludzie w terenie zachowują.
Jaki pan taki kram.
Wałęsa odegrał pozytywną rolę w ostatniej kampanii wyborczej. Pomagał zrozumieć ludziom, że
ci którymi na szczeblach władzy posługiwał się PIS, to odwetowcy. Niby walczyli z komuną a rozpętali prawdziwą wojnę domową skłócając polskie społeczeństwo jak nigdy dotąd nikomu się nie udało.
Spróbujcie dopatrzyć się pozytywnej roli Wałęsy w obecnej sytuacji politycznej i zdobądźcie się na wnikliwy osąd rządów PISu.
Oby nigdy nie wrócili. Takie jest moje życzenie.
Życzę miłego wieczoru.
pantagruel / 2007-12-05 08:07 / OJOS DE BRUJO
masz 100% racji i chwala Ci za to, ze rozumiesz te sprawy. Wiekszosc pisorkow- opluwaczy na na tym forum to jakas po PGR'owska inteligencja. Gdyby mniejszy brat im kazal to opluliby nawet papieza.

Lech Walesa to ikona, to symbol. Czapki z glow swiniopasy!
Kazdy kto kocha wolnosc i rozumie bardzo szanuje tego czlowieka.
Wy swiniopaski jesli nie rozumiecie to milczcie!

ps.
rocznica grudnia juz blisko
Wapniak / 83.28.140.* / 2007-11-30 17:29
Hmmm.... Rzadko, bo rzadko ale tym razem trafnie!
mkg / 2007-11-29 17:40 / Bywalec forum
Jest taka madra hinduska maksyma, zanim cos powiesz najpierw pomysl a dalej mozna by dodać sprobuj pomyslec to naprawde nie boli
G# / 213.158.197.* / 2007-11-29 16:21
Juz zniknij i się nie kompromituj. Pa Pa
łysy Prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-29 17:07
Obecnie wiem z jakich powodów Obce Demokracje słuchają Pana Wałęsy.
W sumie jestem sfustrowany, ale wiem , ze każdy ma prawo do obrony.
Przestałem uważąć Pana Gwizde Za oszołoma.
mzajorka9 / 89.77.92.* / 2007-11-29 16:19
czlowieku nie jestes na miejscu Kaczynskiego,a co do rezygnacji to przypominam ci koniec twojej kadencji czy wtedy do glowy przychodzila ci mysl o rezygnacji,,, tyu czlowieku nawet oglosiles ze wybory prezydenckie sa sfalszowane!!!! wiec jak z ta rezygnacja co????????????
Skarbik FOZZ / 195.187.79.* / 2007-11-29 15:22
Po co rezygnowac, wystarczy ze ma Fotyge :)
kangoor / 88.220.40.* / 2007-11-29 15:22
Na szczęście nie jest Pan na miejscu Prezydenta Kaczynskiego i nigdy huż z Wachowskim tam nie bedziecie, uuuuuf...
@@@ / 195.90.107.* / 2007-11-29 15:16
Panie Byly Prezydencie, Pan byl w takiej sytuacji i Pan nie zrezygnowal tylko wywalil rzad Olszewskiego.
To Pan chcial oddac porosyjskie bazy na terenie Polski Rosjanom a rzad Panu zrobil "wbrew". Dlaczego Pan wtedy nie zrezygnowal z urzedu?
paszołwon! / 83.24.235.* / 2007-11-29 14:40
Bolek - spieprzaj dziadu!
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-29 17:15
Prosze Pana.Co do polecneia jestem zgodny.
Niemniej jednak warto formułować swoje żądania grzecznie.
W innym Wyapdku Ci inni będą dyskutowali jedynie o formie.
Jednak warto formułować poprawnie.
Jeśli widze S"tudentke II roku Prawa UW, jak ta studentka na pytanie reportera( z czym
wiąze Pani date 11 listopada) odpowiada zalotnie no nie wiem.
To ja już wiem iż Dziewcze wysoko zawędruje , co najmniej na Krajowego
Handel wyrokami 1 / 83.21.44.* / 2007-11-29 14:00
Lubie money i uważam z e nie powinnio zniżać sie do poziomu TW Bolek.
ziomal L. / 83.18.227.* / 2007-11-29 12:47
Bolesławie śmiały ogłupiały skończ waść wstydu oszczędż sobie i moiemu krajowi Polsce . my polacy wiemy czym pachnierz i nijak sie nie wybielisz czerwony padalcu wrogu moiej ojczyzny , pluje sobie w głowe że na ciebie kiedyś głosowałem , twierdze teraz że popełniłem ogromny błąd no ale cóż nie znałem cie wtedy i myślałem że jesteś pożądnym Polakiem , ale teraz widze że sie pomyliłem , powinno sie odebrać tobie prezydencką emerytóre i powinieneś wrócić do wkrencania żarówek bo tam sie nadajesz może wtedy zrozumiesz zwykłych ludzi , takiego bówona nadymanego dawno nie widziałem jesteś maleńkim człowieczkiem i nie zanosi sie na to żebyś był więkrzym chyba żećmokiem .
zombi / 2007-11-29 13:45
"moiemu" "moiej" "wkrencania" z taką polszczyzną obstawiam, że miałeś problemy by podstawówke skończyć.. ciemnote łatwo zmanipulować :)
KAP / 2007-11-29 13:13 / Tysiącznik na forum
ooo , jednak prawda zabolala. celnie Cie widac ukul oszolomku PiSowski. Won do wieszcza prawdy i moralnosci . Jacka Kurskiego No juz. Zmykaj:)
czwartek / 79.187.37.* / 2007-11-29 12:31
Bolesław Śmiały !

co tam u Mietka ?
za ile sprzedałeś mir Solidarności Carefourowi ? Solidarność nie jest twoja prywatną marką do cholery !
Opowiadaj Carefourowi o tym co robiłeś do 1980 roku.
............................. / 213.158.197.* / 2007-11-29 12:36
A pamiętacie, jakim palantem robił Wałęsę Adaś Michnik, kiedy próbował wcisnąć na prezia swojego człowieka Mazowieckiego? No cóż, po Nocnej Zmianie wszystko wróciło do "normy" - Wałęsa nawrócił się na linię GWnianej.

Takie jest właśnie pokłosie grubej kreski...
fkneklgmekgmekm / 83.19.1.* / 2007-11-29 11:10
mówić to -jedno a zrobić to-drugie ,nie wirze że ustąpił by pan
striker44 / 2007-11-29 12:15 / portfel
teraz by ustapil bo portfel gruby... zreszta wystarczy ze upubliczniliby wtedy jego teczke to by nawet spiewajaco ustapil tak ich sluchal
Kero niezwerbowany / 77.253.57.* / 2007-11-29 10:50
Póki co to prezydent w Polsce jest jedynie figurantem a rządzi rząd!
Szkoda tylko, że ta figura bardziej przypomina i zachowuje się jak karykatura.
icowięcej / 83.24.235.* / 2007-11-29 14:57
szpiclu, swego czasu zwerbowany, pojmij śmieciu, że nie może szubrawiec kogolowiek obrazić. Smród natomiast roznosi to fakt.
zniesmaczony / 83.168.115.* / 2007-11-29 12:06
Jak prezydent jest karykaturą to aż strach pomyśleć kim ty(bardzo malutkimi literkami)jesteś!!!!!!
absurd / 83.11.43.* / 2007-11-29 11:37
prezydernt w polsce jest wybierany bezposrednio .. i chociazby z tego powodu ma wiecej głosów oddanych na siebie niz jakikolwiek poseł w sejmie nie mówiac juz o członkach rządu.
jest głowa państwa .. co oczywiste i wynika z bardzo silnego wyborczego mandatu.
ale polska to kraj stojący na głowie nie na nogach i zawsze musi być nienormalnie.
prezydent który jest wybierany w wyborach bezpośrednich z tak silnym mandatem wyborczym .. najsilniejszym jaki jest .. ma uprawnienia prezydenta wybieranego przez parlament czyli wybieranego posrednio.
po prostu należy ustanowic taki podział władzy i kompetencji jaki wynika z wyborów , albo zrezygnowac z bezpośrednich wyborów prezydenckich .
Gigagad. / 83.27.49.* / 2007-11-29 12:00
masz całkowitą rację...
Drab / 79.187.37.* / 2007-11-29 11:01
ALE DODZIE SIĘ PODOBA !

Odwiedza stacje której prawnicy wymuszają aresztowania dziennikarzy za pisanie prawdy. Onieśmielony blaskiem śpiewającej Dody, tej samej któr bez żadnych zahamowań na antenie dialoguje sobie publicznie z Saletą w konwencji "ciągnij fleta, zrób mi loda" .
K....wa pasują do siebie, zachycająca i zachwycony !
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-29 17:33
Tak.Ale Pani proponująca był ustawiona przez stacje.
Riposta Pana Salety jest OK i mieści się w konwencji w obronie atakowanego
Człowieka.Jestem Katolikiem i wedłu zasad etycznie jest być 1/ roztropnym2/sprawiedliwym3/wstrzemieźliwym 4/ mężnym.
Mam 64 lata. W młodości byłem "n ie dającym świadectwa o tym iż jestem Katolikiem.
moja wiara pozwla na spokój w życiu wewnętrznym.Co nie oznacza iż jestem łagodnym
Barankiem.Wydaje mi się, ze każdy prawnik jak dostanie się do czyśca to powinien

płakać z radości.Jeśli jesteśmy dumni z idei człowieczeństwa to warto pamiętać o
Wielkiej rewolucji Francuskiej( według mieszkańca Wandei,wielkiej Październikowej,
demokracji Pol Pota.Pan Tusk ma wyjątkowo beszczelny sposób bycia(mocherowe berety- a następnie ja chce do radia Maryja bo każdy ma dostęp, jak prezydent chce to
moge go przeprosić.Od roku wiedzial o skutkach ustawy o czasie pracy lekarzy.
Głosował. Prao to jest zgodne z UNijnym.
Kto wie czy już ma ochrone przysyługującą( i dobrze) Premierowi.
Ludzie jestem w sytuacji, jak w kawale o TV , co innego slysz ico innego widze.
Zniesmaczony / 83.168.115.* / 2007-11-29 12:11
Boluś obyś się tak w trumnie zesr.....ł!!!!
cosięceptakociąga! / 83.24.235.* / 2007-11-29 15:09
i to jak najszybciej!
............................. / 213.158.197.* / 2007-11-29 10:48
Tobie TW Bolku już dziękujemy. Naród przecież podziękował ci już w 1995 roku, nie pamiętasz?
dikens / 213.199.219.* / 2007-11-29 11:22
A ty buraku nawet wstydzisz się podpisać, Wałesa jest laureatem nagrody nobla i jest szanowany na świecie, kaczyński jest tylko posmiewiskiem, a ty kmiotku jesteś nikim :)))) i ile byś nie szczekał, nic tego nie zmieni :))))
Lysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-29 17:45
Osobiście nie jestem Burakiem.Wolnym zawodem.znam 4 języki Obce.
Nie sp[potykam na Swiecie z odrazą.
Może z tego powodu ,że nie sprawiam gospodarzom kłopotu.Mam pieniądze, znam język.Dobre wychowanie.
Według chińskiego powiedzenia" idąc w goście, zostawiam nawyki w domu.
Jestem Ciekawy na jakich źródłach Pan opiera wiedze,np Pan Putin stwierdził,że prawicone rządy budzą zaufanie.
Myśle iż takich frust..... czeka duże zaskoczenie bowiem Pan Tusk albo nie da nikomu
a jak ktoś coś dostanie to z pewnością Nie Pan.
Pana sylwetka nie pasuje do tego zaproszonego na wesele,ale nieumytego i źle ubranego.Gospodarz kazał Go Przepędzić,Jeśli jest Pan zapraszany to szanuj Pan wymagania gospodarza.
Powodzeni w zdaniu zaocznej matury.
pantagruel / 2007-12-05 08:15 / OJOS DE BRUJO

Osobiście nie jestem Burakiem



co za skromnosc :)
............................ / 213.158.197.* / 2007-11-29 12:39
To że dostał pokojową nagrodę nobla nie jest papierkiem lakmusowym w kwestii jego ociężałości umysłowej.
A jego wypowiedzi i owszem - są...
absurd / 83.11.43.* / 2007-11-29 11:45
pomówienia pomówienia ... nie nalezy zapominać że prawda historyczna nie jest tożsama z prawdą jaka chcą widzieć sympatycy tych czy innych opcji.
nawet jezelii nie zgadzacie się ze sobą czatownicy .. to nie znaczy że musicie byc dla siebie niegrzeczni .. sposób wyrazania swoich mysli tez swiadczy o człowieku .. ba swidczy najbardziej.
dikens / 213.199.219.* / 2007-11-29 12:22
oki, masz rację, troszkę (może i bardzo) mnie poniosło, ale kiedy starałem się rozmawiać przedstawiając jakieś agrumenty, a słuszę na to tylko obelgi i hasła zasłyszane na wiecach partyjnych lub w radju maryja, to ręce opadają, a kiedy używam "ich" jezyka to widzę przynajmniej jakąś reakcję. A "spirala nienawiści" się nakreca ;)
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-29 17:59
Coś .Podobnego.
Moje gratulacje.Proszę posłuchać.
Ja nie mam zamiaru Pan niszczyć.
chceę tylo Panu Przekazać i Polska , to nasze wpólne dobro.
Tak nas będą szanować jak będziemy pisli,mówili.
Pan Wałęsa jjest doradcą Pana Tuska. OK.
To byłoby mądrze,elegancko i OK jak doradzałby Panu Tuskowie.
Nawet nie możemy dyskutować o tym,że Premier Rządu jest bardzo nie w porządku.Mało tego z poszcegulnych zachowań i wypowiedzi wynika,że niestety nie ma Kaszubskiego wychowania i zachowania.
Pana ocena może być inna.
Ale proszę pamiętać,że poseł premier jest DLa Nas. Nie dla Gierk pod dywanem z ..
głoszącymi sie iż bronią chłopów.
Może byłoby w miarę przyzwoicie,a by wybory odbywały się na koszt.Partii, bez wypłaty
wilczej wziatki zwycieścy. USA Państwo mający kilkakrotnie więcej obywateli ma tyle
posów i senatorów co Nasza Polska. W NY jest ca 30 radnych a W WARSZAWIE pewnie
ponad 400.Dlaczego Młodych sa tacy naiwni.Nie łączyć zprawem do błedu.
Jjest Pan jdan OK . To truna rzecz poprawć własne błędy.
Rozmowa jest rzcza bardo ważną w zyciu człoowieka i społeczeństwa.
Powodzenia.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy