Forum Polityka, aktualnościKraj

Wałęsa o protestach Turków: "Dowodzą, że trzeba zmian"

Wałęsa o protestach Turków: "Dowodzą, że trzeba zmian"

Wyświetlaj:
j3-9 / 2013-06-15 17:46
Po 1.Lech długo stał na czele strajkujących pod hasłem socjalizm tak wypaczenia nie.2 kapitalizm stracił ludzką twarz gdy czerwony zbir z nożem w zębach popełnił samobójstwo. Ponownie zmieni twarz,gdy nad obecnym porządkiem rzeczy pojawi się,rzeczywiście poważne zagrożenie.Pojedyncze zrywy w peryferyjnych krajach układu dla kapitalistów to zaledwie pryszcz na niewymownej.
mieczman / 2013-06-15 15:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Chłop plecie jak zwykle. Kto z Polaków chciał kapitalizmu? bezrobocia, biedazupek,nędzy i upodlenia człowieka! Kto się Polaków pytał? Na zasadzie otumanienia protestujących przeciwko żydokomunie, żydosolidarucha wprowadziła żydowski "kapitalizm" bo tylko żydzi dostawali finanse na przejęcia państwowego majątku! Kacyki wszech maści tylko podtrzymują ten stan by drzeć dopóki się daje!
jajec / 46.45.107.* / 2013-06-15 13:28
Stary dureń nie widzi,że Turcy protestują przeciwko islamizacji ,a nie przeciw kapitalizmowi!
Skoro mu kapitalizm nie pasi to dlaczego ciągle moczy jaja na Florydzie i pławi się w luksusie uzyskanym od kapitalistów za zdradę robotników w Polsce?
Wapniak / 2013-06-15 12:39 / Tysiącznik na forum
P. Wałęsa... Ma Pan szansę na drugiego Nobla... Tylko kto Pana postawi i będzie płacił?
Zorro778 / 78.133.151.* / 2013-06-15 11:58
P.WAŁĘSA JESTEM W PAŃSKIM WIEKU.moja śp.babcia znająca kapitalizm chwaliła(żona górnika)nowy ustrój(Komunę)Wiesz..kożdy mo robota a jo czekała
na grosiki od Francka(POJECHOŁ NA Saksy ,bo na Śląsku było bezrobocie) bo nieroz nie miałam na bilet PKP do szkoły dla mojego syneczka.Ja P.Wałęsa zmieniałem wielokrotnie uczelnie,zakłady pracy(tam gdzie lepiej płacili)i to była dla mnie Demokracja.Żaden sędzia,prokurator, na mnie nie zarobił.Żaden MILICJANT/Policjant mnie nie pałował....a 10 przykazań znałem i tak postępowałem.Japonię pomylił Pan z Chinami o ich osiągnięciach mało się mówi co jest oczywiste.Zawsze mówiłem,że Demokracja jest dla ludzi "Prawych" a dla hołoty bat.Naszym Policjantom mówiłem.."dałbym Wam drugą pałkę,żeby draństwo likwidować"Jeszcze Pan będzie inaczej gadał....
Pozdrawiam i życzę Bożego Oświecenia.
bsf / 46.45.103.* / 2013-06-14 10:57
"Bendem pałować" zabiera głos nie rozumiejąc świata muzułmanów!
Natter2 / 2013-06-14 09:06 / Tysiącznik na forum
Nie podobał mu sie socjalizm ,chciał kapitalizmu.Teraz kapitalizm jest zły .Czy On wgóle wie czego chce?
jakotakopatrzy / 87.207.55.* / 2013-06-14 08:22
Panie Wałęsa: gdzie Pan widział w swoim życiu kapitalizm?

Najnowsze wpisy