Forum Forum dla firmKadry

Walka z bezrobociem. Minister chce pół miliarda złotych

Walka z bezrobociem. Minister chce pół miliarda złotych

Wyświetlaj:
amelie2 / 81.219.62.* / 2012-07-04 16:18
TO BĘDĄ PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO. Lepiej walczyc z upadłościami firm, gdzie ludzie traca pracę niż utrzymywać biurokratycznego, nieskutecznego molocha jakim sa urzędy pośrednictwa pracy. Oni nie utworzyli podczas całego swgo istnienia ani jednego stanowiska pracy,tylko zapewnili dochody zaprzyjaźnionym firmom udającym szkolenia dla bezrobotnych.
Quasimodo xxl / 83.11.169.* / 2012-07-03 16:56
"zarżnąć gospodarke, pozbyc sie młodych ludzi i potem ziemie za grosze Niemcom sprzedac, taki IV rozbiór Polski - ekonomiczny. A ci co zostaną to będą rąbać na panów polityków do 80 i może dłużej jak ludzi płacących podatki ubędzie. "

Już to dawno powiedziałem, że teraz aby zniszczyć kraj, nie trzeba wojen. Wystarczy tylko paru polityków i odpowiednia polityka obcego państwa. Takie i nie tylko rzeczy robi się w "białych rękawiczkach"
Coins / 109.173.143.* / 2012-07-03 12:14
Tak ale jakbym chciał kase na szkolenie które mnie interesuje to nie dostane. Bez sensu tak wydawac pieniądze. Gdyby w rzadzie mysleli glowami to pewnie wpadli by na pomysl wziecia podrecznika ekonomii (najlepiej podstawy) i zmniejszyli by podatki, obciązenia, biurokracje i koszty urzędowania Panstwa i pewnie jak w wiekszosci krajów nagle spadlo by bezrobocie ludzie chcieliby tu inwestowac (wzrost wartosci zlotówki itd.)... Ale zapomniałem to pomysl Korwina-Mikke. Pomysl Peło i reszty na wiejskiej to jest zarżnąć gospodarke, pozbyc sie młodych ludzi i potem ziemie za grosze Niemcom sprzedac, taki IV rozbiór Polski - ekonomiczny. A ci co zostaną to będą rąbać na panów polityków do 80 i może dłużej jak ludzi płacących podatki ubędzie.
pajchiw / 2012-07-03 11:57 / Tysiącznik na forum
Oby coś wreszcie z tym zrobili, bo jest coraz gorzej...
leń / 93.154.232.* / 2012-07-03 10:06
i znowu kasa pójdzie na kursiki
bsf / 46.45.103.* / 2012-07-03 10:01
Walczy to się z wrogiem a nie z bezrobotnymi !
Kolejne "CÓDA" nieudaczników i PARTACZY !!!
To ile kasy przeleje się z kasy POdatnika na konta prywatne aby przekwalifikować mgr historii na budowniczego polskich szos ?
jam_to ekonomista / 194.99.117.* / 2012-07-03 10:35
panie trolu nikt nie pisze o walce z bezrobotnym (tylko z bezrobociem) więc co manipulujesz?
Powiedz mi ile dostajesz kasy za pisanie głupot od rana do wieczora? Może gdybyś wziął sie za prawdziwą robotę to nie musiałbyś narzekać?
No ale na to jesteś raczej za leniwy co widać po twoich postach.

Najnowsze wpisy