Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Walki na Ukrainie. Rosja wzywa do wycofania wojsk i grozi Tatarom

Walki na Ukrainie. Rosja wzywa do wycofania wojsk i grozi Tatarom

Wyświetlaj:
chichot dona / 46.215.6.* / 2014-05-06 15:30
Na forach pojawia się lament, że wypowiadają się agenci , najczęściej podobno agentura Rosji.
To nawet ciekawe .. hm.

Idąc takim tropem to są sami agenci. Jedni rosyjscy, drudzy amerykańscy, następnie ukraińscy, żydowscy itp. najmniej chyba takich normalnych zdroworozsądkowych używających własnego rozumu a nie bezmózgów powielających propagandę tej czy tamtej strony.

Pozwoliłem sobie umieścić a raczej powtórzyć ten wpis ( w pierwotnej wersji była to odpowiedź na wpis internauty o nicku Bodek__/ ) ponieważ z zagadkowego powodu został przez administratorów portalu usunięty .. cenzura(?), tylko taka jakaś raczej nadgorliwa, ponieważ mój wpis ocenia zjawisko jakie występuje na forach i nie odnosi się wprost do sytuacji na Ukrainie.
Bodek___ / 193.22.252.* / 2014-05-06 16:30
Chętnie odpowiem.
Co do cenzury - nic nie wiem, nie jestem związany z tym portalem ani żadnym innym. Widzę, że również nie wszystkie moje posty pozostają.

Co do agentów - jak inaczej tłumaczyć wychwalanie pod niebiosa i zagrzewanie do dalszego działania kraj Rosja, który działa na terenie i na szkodę innego kraju (obecnie: Ukrainy), z rąk którego spotkało nasz kraj (Polskę) tyle zła praktycznie każdym okresie funkcjonowania naszego wschodniego sąsiada (i za czasów carskiej Rosji, i za czasów ZSRR i po Pieriestrojce): zorganizowana masowa grabież, mordy i zsyłki, wielokrotna okupacja, czy choćby zagrywki w ostatnich lat (różne dziwne embarga, gra ceną gazu, rozgrywki wypadku smoleńskiego itd.)
T. / 81.190.62.* / 2014-05-06 23:23
A Tobie "Bodek" ,co Rosjanie zagrabili i kogo z rodziny wymordowali ?
chichot dona / 77.113.90.* / 2014-05-06 17:51
I po tym wszystkim polska jeszcze kupuje od Rosji Gaz i Ropę?
A na pohybel nic od Rosji nie kupować, niech maja za swoje.
chichot dona / 77.113.90.* / 2014-05-06 17:52
errata .. sorry
jest polska ma być Polska
Sorry za błąd.
kondek52 / 78.88.164.* / 2014-05-06 11:27
Rosja postępuje jak uzurpator.Państwo które jedną ręką podpisuje traktaty a w drugiej ma karabin bo ma być tak jak chce.Jest państwem z poza orbity państw cywilizowanych.Indoktrynacja narodu jest na skalę faszystów niemieckich.Media mogą tylko to pisać co władza zaakceptuje.Więc nie dziwmy się że wiele faktów które zna społeczność międzynarodowa,to przeciętny Rosjanin jest w niewiedzy.I dlatego obecna władza na kremlu ma tak duże poparcie w narodzie.Tatarów Krymskich prawdopodobnie czeka los jak za czasów stalinowskich.Obym się mylił.
Lysy 25 / 77.253.198.* / 2014-05-06 10:16
Rosjanie naprawdę powinni już wkroczyć, zlikwidować UPA-owskie ośrodki dowodzenia, zaaresztowac paru oprychów nazywajacych się *rządem w Kijowie* i wysłać do kopalni uranu na Kamczatce, gdzie ich miejsce.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Bodek___ / 193.22.252.* / 2014-05-06 14:13
Tak, oni to robią dobrze.
Wkraczają, grabią - wywożą wszystko, co może się przydać i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób mogą zagrozić ich imperium.

I to nie są przypadkowe działania.

Dokładnie jak po II Wojnie Światowej - całe zorganizowane oddziały Trofiejne, świetnie zarządzane wywózki i zsyłki.

Rosjo, pamiętamy!
Bodek___ / 193.22.252.* / 2014-05-06 16:33
50 negatów dostałem.

Odpowiadając na post autora "chichot dona" - to albo agenci rosyjscy, albo totalni ignoranci z całkowitą nieznajomością historii. Bo jak inaczej tłumaczyć negaty za napisanie prawdy historycznej?
zxc12 / 178.42.86.* / 2014-05-06 09:07

Rosja apeluje, aby armia ukraińska nie przeciwstawiała się prorosyjskim aktywistom

a dlaczego Rosja przeciwstawia się Gruzinom, Czeczenom itd na swoim terytorium?????
Czeczen / 92.21.28.* / 2014-05-07 15:27
No pytanie dobre
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
oiuyhjmnbvghjkoiuytghnbvhyt / 212.14.47.* / 2014-05-06 08:55
Betialski mord dokonanyn przez mlodzieżowe ukrainskie bandy faszystowskie na aktywistach separatystów z Odessy dokonany przy pelnym wsparciu i oslonie wojska i służb specjalnych Ukrainy stawia nielegalny rząd Turczyna poza prawem. Co się stalo w Odessie? Pod osłoną wojska bandy kiboli przywiezione autokarami przez SBU zapędzili stojących przed budynkiem związkowym w Odessie ludzi do wnętrz , zabarykadowali drzwi wejściowe i wrzucili do środka kilkanście butelek z benzyną.Wewnątrz ludzie palili się żywcem, ci którzy ratowali się wyskakując z okien na zewnątrz byli dobijani drągami przez bojowki faszystowskie. Do stojących na okiennych parapetach agenci SBU strzelali. Pierwsi którzy weszli do budynku to byli bojowkarze ukraińscy którzy mordowali wewnątrz żywych i następnie oblewali ich benzyną i podpalali, jedną kobietę zameczono i zamordowano. Na zewnątrz nie dopuszczono pomocy medycznej przez okolo jedną godzinę. Tak więc w Odessie miał miejsce mord typowy dla banderowcow UPA [ tak mordowano Polakow w latach 1943 - 1945]. Slowa Stenmeiera w kontekście tej zbrodni brzmią jak slowa potomka faszystowskiego reżimu i jak naigrywanie się z ofiar pogromu w Odessie. Troszeczkę prawdy i pzryzwoitości panowie "dziennikarze" z UE [, o mediach USA nie wspomnę bo sa one totalnie podporządkowane dyrektywom oraganów władzy USA].
Bodek___ / 193.22.252.* / 2014-05-06 14:19
I to właśnie dlatego Rosjanie ze wschodniej Ukrainy z pomocą służb z Rosji mordują Ukrainców w ich kraju?
Wystarczy być burmistrzem miasta i dbać o jego państwowość, żeby zginąć w męczarniach?
Wystarczy zademonstrować pokojowo związek z własnym krajem, żeby dostać w nim kulkę w łeb, albo przynajmniej zostać pobitym?

Rosjo - pamiętamy.

I twoja propaganda na łamach money.pl za pomocą twoich agentów nie przekona nas, że czerwone jest dobre. Zbyt wiele zła nas z twojej strony spotkało w historii dawnej i współczesnej!
hela / 79.190.10.* / 2014-05-06 11:24
Zgadza się. Jestem zszokowana jak bestialsko taktuje się cywilną ludność ze wschodu Ukrainy. I wszystko z przyklaskiem mediów i polityków Zachodu. Ale przyjdzie jeszcze czas na prawdę ,a wtedy rozliczymy wszystkie zeszmacone sprzedajne media To dopisywanie minusów do wypowiedzi , które są przeciwne banderowcom jest żałosne.
@@@ / 93.154.225.* / 2014-05-06 14:32

To dopisywanie minusów do wypowiedzi , które są przeciwne banderowcom jest żałosne.

Masz racje.
To dopisywanie plusów do wypowiedzi , które są przeciwne banderowcom jest żałosne.
człowiek604 / 91.189.223.* / 2014-05-06 09:27
Rosjanie do Rosji i tyle
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
@@@ / 185.4.215.* / 2014-05-06 09:27

na aktywistach separatystów z Odessy

Klamiasz jak najety bo jestes najety do klamania.
Ci aktywisci zanim ucieki do tego budynku zastrzelili 4 uczastnikow pokojowego marszu i pobili palkami kilkuset innych.
Jest z tego dokumentacja fotograficzna. Kiedy sie okazalo ze wsrod tych demonstrantow sa kibice miejscowych druzyn pilkarskich ktorzy nie dali sie zastraszyc ci separatysci ucieku do budynku o ktorym piszesz. To co sie pozniej dzialo to zwykla reakcja na barbarzynskie zachowanie tych aktywistow separatystow ktorzy nawet nie byli z Odessy tylko z Rosji.
śmiechnasali / 193.22.252.* / 2014-05-06 11:44
Witam. Już kiedyś zwróciłem Ci uwagę, że nie mozesz nazywać kogoś kłamca tylko dlatego, że ma swoje zdanie. Poza tym strzelanie i bicie to jedno a palenie żywcem to drugie. Kto zaczął? Zachodnie i ukraińskie media zawsze będą stawały po stronie zachodu i tzw. samozwańczego rządu Ukrainy. Prawdziwego przebiegu tej tragedii pewnie nigdy nie poznamy. Jeszcze jedna kwestia. Zdaje się, że forum służy wymianie poglądów pomiędzy ludźmi zainteresowanymi danym tematem tak więc z łaski swojej przestan obrazać innych bo to świadczy przede wszystkim o elementarnych brakach w Twoim wychowaniu. Pozdrawiam
@@@ / 93.154.225.* / 2014-05-06 14:03

Już kiedyś zwróciłem Ci uwagę

Ja Tobie odpowiedzialem ze pisze w jezyku tych do ktorych skierowane sa moje teksty aby mogli zrozumiec co do nich pisze.
Tobie jak widac nie przeszkadza ze ci piszacy obrazaja wszystkich na lewo i prawo w trakcie rozpowszechniania "swioich" opinii.
Na ich obrazliwe teksty nie reagujesz bo zapewne sie z nimi zgadzasz ale zgadajac sie i nie reagujac na ich szkalujace teksty stajesz sie taki jak oni.
Chamscy i nie do przyjecia w cywilizowanym kraju.

Zdaje się, że forum służy wymianie poglądów pomiędzy ludźmi zainteresowanymi danym tematem

To forum juz dawno przestalo sluzyc wymianie pogladow a stalo sie polem do uprawiania propagandy. I z taka propaganda nalezy walczyc a walczyc mozna jedynie takimi samymi metodami jakie stosuja ci propagandysci.

Poza tym strzelanie i bicie to jedno a palenie żywcem to drugie. Kto zaczął?

Bardzo ciekawe rzeczy tu prawisz.
Wg Ciebie jest roznica czy zycie komus odbierze sie kulka, palka czy ogniem.
Twoja moralnosc jest porazajaca.
Powiedz to temu ktory zginal od kulki albo roztrzaskanej palka glowy.
Ci co zgileli w Odessie od pozaru sami na siebie sciagneli ten los.
To oni zaczeli ta awanture napadajac na pokojowa maifestacje pro Ukrainska.
Niestety ugryzli wiecej niz mogli przelknac.
Odwet ludzi napadnietych dosiegnaj ich w budynku w ktorym sie schowali i strzelali z okien.(filmy nagrane sa jednoznaczne) Zachowanie tlumu jest trudne do opanowania i w tym przypadku przynioslo tragiczny rezultat.
Jest jednak zasadnicza roznica.
Separatysci zaatakowali ta manifestacje z premedytacja i przy uzyciu morderczych narzedzi z zamiarem zabica i poranienia.
To oni pierwsi zastrzelili 4 demonstrantow ukrainskich i pobili setki innych.
To co sie stalo pozniej jest tylko tragicznym rezultatem ich akcji.
śmiechnasali / 193.22.252.* / 2014-05-06 15:06
Poziom wypowiedzi powinieneś trzymać niezależnie od tego z kim dyskutujesz. Przeczytaj zdanie w całości i wówczas odpisz. Chodzi mi o poszanowanie zdania innych. To wszystko. Tak, bardzo przeszkadza mi to, że osoby piszące na tym forum często są wulgarne i obrzucają wyzwiskami innych. Uwagę zwróciłem Tobie ponieważ jesteś jednym z bardziej aktywnych ludzi i widać, że interesujesz się tematem, więc tym bardziej powinieneś trzymać odpowiedni poziom swoich wypowiedzi. Idąc dalej, śmierć to śmierć - każda jest a przynajmniej powinna być tragedią. Jednak faktycznie widzę różnicę w sposobie w jaki jest ona zadawana. Kulki nigdy nie wyłapałem więc się nie wypowiadam ale zasmakowałem zarówno pałki jak i ognia i możesz mi wierzyć, że gdybym mógł wybierać wolałbym pałkę. Co do nagrań wiele z nich było "jednoznacznych" a z czasem okazywało się, że jednak nie do końca.
P.S.
Jeśli w jakikolwiek sposób uraziłem kogoś tą luw wcześniejszą wypowiedzią to bardzo przepraszam. W żadnym stopniu nie było to moim zamiarem
@@@ / 185.4.214.* / 2014-05-06 16:15

Chodzi mi o poszanowanie zdania innych.

Tylko to "zdanie" innych ktorym odpisuje to stek wyzwisk skierowany w strone narodu walczacego o swoj kraj.
Z takimi tekstami nie da sie dyskutowac w sposob cywilizowany.
Oni rozumieja tylko jezyk ktorym sie sami posluguja.

Ja nie bede rzucal perel przed wieprze.
śmiechnasali / 193.22.252.* / 2014-05-06 18:36
I w taki właśnie sposób nakręcacie się wzajemnie :D Warto się nad tym czasami zastanowić
Katyń 1940 - pamiętamy ! / 95.40.170.* / 2014-05-06 09:16
A wy - rosjanie - przed i po 17 września 1939r. to głaskaliście Polaków po głowie ? Lufą pistoletu albo bagnetem. Dzicz sowiecka Naród "wyzwolicieli"... .
Musimy uważać, bo na obszarze Polski jest jeszcze sporo cmentarzy sowieckich; jeszcze putinowi przyjdzie na myśl obrona mniejszości... .
P.S.
Pisz do swoich, na swoich portalach i w swoim języku. Nie potrzeba tutaj postów mieszających w głowach - wypowiedzi plugawych służalców politycznego bandytyzmu.
śmiechnasali / 193.22.252.* / 2014-05-06 12:22
No tak. przecież Ukraińcy byli dla nas po 1941r. tacy kochani. Chcesz nadstawiać karku za naród, który rówież dopuszczał się okrutnych rzezi na naszym narodzie? Tak - to też pamiętamy
śmiechnasali / 193.22.252.* / 2014-05-06 12:05
P.S. za to Ukraińcy byli dla nas przecudowni. Troszczyli się o nas, bronili przed okupantem. Dziadek mi opowiadał jak z więzienia w Samborze przez kilka dni i nocy wywozili ciała ludzi zakatowanych przez ukraińskich "żołnierzy" a to tylko jeden drobny epizod z naszej braterskiej "współpracy". Wiesz tylko tyle co napisane w podręcznikach do historii a może i to nie do końca. Chcesz poznać prawdziwą historię? Porozmawiaj z ludźmi, ktorzy znaja ją z pierwszej ręki. Pomijam już fakt, ze to wszystko działo się ponad 70 lat temu. W tamtej wojnie chyba każdy w Europie stacił jakiegoś członka rodziny - Ty pewnie też. Nie rozumiem tylko co to ma wspólnego z obecna sytuacją na Ukrainie
@@@ / 93.154.133.* / 2014-05-06 13:43

Pomijam już fakt, ze to wszystko działo się ponad 70 lat temu

To jest wlasnie Twoj problem ze pomijasz ten fakt ze to sie dzialo 70 lat temu. Pomijasz rowniez ze tak samo zachowywali sie sowieccy najezdzcy i to nie tylko 70 lat temu ale przez nastepne 50 lat. Robili to osobiscie jak i rekami pozostawionych na naszym terenie funkcjonarjuszy.
Tych funkcjonarjuszy mozemy wlasnie czytac na tym forum bo nadal wykonuja oni swoje zadanie.

Nie rozumiem tylko co to ma wspólnego z obecna sytuacją na Ukrainie

To jest Twoj kolejny problem. Nie rozumiesz ale nie przeszkadza Ci to pisac na ten temat i krytykowac innych.
To co sie dzieje na Ukrainie to ciag dalszy dzialania tych sowieckich a dzisiaj rosyjskich funkcjonarjuszy.
Banderowcow tam jest niewielu bo wiekszosc z nich juz niezyje a ich nastepcy maja juz inne cele. Maja swoj kraj i chca go utrzymac broniac go przed rosyjskim najezdzca. Dzisiaj wrogem dla nich jest Rosja.
śmiechnasali / 193.22.252.* / 2014-05-06 14:27
Nie mam zamiaru nikogo krytykować. Każdy ma prawo do własnego zdania. Chciałem jedynie zwrócić uwagę, że na historię powinniśmy patrzć całościowo nie wybiórczo. Jestem przekonany, że w polsce funkcjonuje również cała masa agentów z zachodu, którzy działają na tylko w interesie swoich mocodawców. zgadzam się również, że większość z osób odpowiedzialnych za masakry na naszym narodzie już dawno leży kilka metrów pod ziemią i nigdy nie odpowiedzą za zbrodnie, których się dopuścili. Tak czy inaczej rozdrapywanie starych ran nie przyniesie nic poza kolejnymi podziałami naszego narodu. Naszym zadaniem jest niedopuścić, żeby pamięć o tych wszystkich, ktorzy zgninęli w walce lub zostali często w bestialski sposób zamordowani nigdy nie odeszła w zapomnienie. W obecny konflikt na Ukrainie miesza się zarówno zachód jak i Rosja i jestem pewien, że żadnej z tych stron nie chodzi o dobro narodu ukraińskiego a tym bardziej nie o nasze. Kto jest dobry a kto zły w tej konfrontacji? Czas pokaże a historię jak zwykle napiszą zwycięzcy :D
@@@ / 185.4.214.* / 2014-05-06 16:12

Tak czy inaczej rozdrapywanie starych ran nie przyniesie nic poza kolejnymi podziałami naszego narodu.

Dlaczego wiec to robisz?
Badz konsekwentny.
śmiechnasali / 193.22.252.* / 2014-05-06 17:55
Ponieważ ostatnimi czasy odnoszę wrażenie, że wszyscy o tych czarnych kartach historii zupełnie zapomnieli. Jednak masz rację, nie powinienem, przynajmniej nie tu i nie teraz
byłeś tam i nie reagowałeś ? / 195.117.255.* / 2014-05-06 09:07
byłeś tam i nie reagowałeś ?
Alan44 / 2014-05-06 07:15
Racja! Zostało by tylko parę miesięcy do normalnych wyborów, ale banderowcom spieszyło się do władzy. Ciekawe, czym nastraszyli Janukowycza, że uciekł
Bodek___ / 193.22.252.* / 2014-05-06 14:23
Nie tylko parę i nie tylko zwykłych miesięcy. Do tego czasu miały zajść zmiany, którym naród się przeciwwstawił... nie pamiętasz, czy nie chcesz pamiętać?
kimono / 62.21.21.* / 2014-05-06 07:24
Banderwocy, czy też nie - nie ważne. Najważniejsze że odpowiedzialni za naród i kraj a do wyborów nie chcą dopuścić Rosjanie.
... prawda w oczy kole / 89.75.185.* / 2014-05-06 10:20
Pieprzysz i od kiedy to jest ich kraj, od 20 lat, czy pytał ktoś resztę o zdanie czy tylko tą majdanową bandę oprychów.
@@@ / 37.209.147.* / 2014-05-09 15:15
Pieprzysz jak potluczony.
Na tej samej zasadzie Izrael nie powinien powstac.
Nikt sasiadow nie pytal o zdanie tylko ta (tu cytat z Twojego wpisu) "syjonistyczna bande oprychow"
Jammes / 83.23.82.* / 2014-05-06 06:22
Ukraińcy naważyli sobie zgniłego piwa, którego teraz przełknąć nie mogą - a trzeba im było nadal pić qódkę z Rosją!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy