Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wall Street dała sygnał. Co z akcjami na GPW?

Wall Street dała sygnał. Co z akcjami na GPW?

Wyświetlaj:
Der Krach / 178.36.12.* / 2012-06-01 09:44
Deutsche Bank -2,9%.
ryztyz / 2012-06-01 09:38
Ktoś może mi powiedzieć i wyjaśnić skąd ta siła polskiego rynku na tle innych....? Takie kiepskie dane a my rośniemy...
b r y d z i a / 2012-06-01 09:51 / portfel / Tysiącznik na forum

skąd ta siła polskiego rynku

wyprzedzają, jak zawsze, zobacz jaka była siła od sierpnia jak reszta rosła


kiepskie dane

jakie mają znaczenie 'dzisiejsze dane' ?
ALE TO JUZ BYLO.... I NIE WROCI WIECEJ :)))
b r y d z i a / 2012-06-01 09:52 / portfel / Tysiącznik na forum
2072-73 trzyma kontrakt, nie mitoman ?
Longterm / 2012-06-01 09:20 / Mostek Zwyciężymy!
Najsłynniejszy inwestor amerykański Warren Buffett również nie przywiązuje większej uwagi do sytuacji na szerokim rynku. Zdarza mu się kupić akcje w wydawałoby się niekorzystnym momencie ale zawsze wygrywa w długim terminie bo selekcjonuje te najlepsze spółki z całej amerykańskiej giełdy a na niej są tysiące spółek. Nie odpowiada zatem za cały rynek bo on go mało obchodzi - on inwestuje w spółki tak jakby kupował biznesy. Koncentruje się na ich zyskach, przychodach, zadłużeniu, kadrze menadżerskiej. Właśnie tak uczyniłem przygotowując mój raport "16 najlepszych spółek po wynikach za I kwartał 2012 roku". Mam je zanalizowane, znam ich historię, wiem czym się zajmują i jakie mają perspektywy na przyszłość.

www.longterm.bblog.pl
Banana Republic / 178.36.12.* / 2012-06-01 09:39
On już się dawno skończył, zalicza kolejne wtopy, a Ty żyjesz przeszłością i nic się nie uczysz, bo tego co się dzieje, nie ma jeszcze w książkach.
Banana Republic / 178.36.12.* / 2012-06-01 09:16
Złoty/dolar pnie się do góry, już 3,5547.
A ktoś tu martwił się, że kupował po 3,30...

My jesteśmy tacy sami bankruci jak Grecja, z tym,że my już wyprzedaliśmy większość banków, zlikwidowaliśmy na życzenie konkurentów znaczną część przemysłu, pozwoliliśmy na przejęcie handlu, a długi i tak parę razy większe niż za Gierka, który przynajmniej chciał rozwijać kraj i gospodarkę, a nie oddawać wszystko obcym za friko i poklepanie po plecach...
rw btb / 77.254.208.* / 2012-06-01 09:13
u nas mennica powinna po kryjomu wydrukować pociąg zł. i dla każdego województwa cichcem dostarczyć. Dlaczego niemcy nagle znalezli 60 mld euro a włosi 30 mld euro. nic by się nie stało.
Longterm / 2012-06-01 09:12 / Mostek Zwyciężymy!
Aby jeszcze lepiej wyjaśnić moją działalność napiszę raz jeszcze: wyselekcjonowałem według mnie 16 najlepszych spółek z naszej giełdy, najpierw w grudniu 2011, potem zrobiłem drobną selekcję składu w kwietniu (zmiana 5 spółek) i teraz w kolejnym raporcie po wynikach za I kwartał skład pozostał już niezmienny. Te spółki generują zyski, ich wyceny wskaźnikowe (fundamentalne) się nieco poprawiły, sytuacja finansowa również wygląda wręcz lepiej niż 3 miesiące temu. Za te 16 spółek odpowiadam a nie za całą giełdę bo bym był nie fair twierdząc że wszystkie spółki dadzą zarobić nie obserwując więcej niż 16-20...zatem powtarzam - odpowiadam jedynie za te 16 wyselekcjonowane spółki i tylko w ich obrębie inwestuje na GPW. Moi subskrybenci na bieżąco otrzymują informację po każdej sesji.

www.longterm.bblog.pl
zhu hua bao / 87.206.35.* / 2012-06-01 09:19
za całą giełdę Pan oczywiście nie odpowiada, ale to nie ja dawałem 3 miesiące temu prognozy na kilkunastoprocentowe wzrosty w tydzień dla całej giełdy

ot taka sobie mała kompromitacja
The End Game / 178.36.12.* / 2012-06-01 09:07
Hiszpania bankrutuje, stąd te manipulacje indeksami.
Rząd nie ma pieniędzy na ratowanie nawet jednego banku Bankia, a co tu mówić o pozostałych, kiedy aktywa samego Santander są dwa razy większe od PKB Hiszpanii, a co mówić o mocno zadłużonych regionach, a co tu mówić o krachu na rynku budowlanych i 25% bezrobociu?

Próbują to tuszować, bo boją się paniki i runu na banki, który i tak już trwa, bo wiadomo, że nie ma takich pieniędzy, żeby uratować bankrutów, nie tylko tam...
Banana Republic / 178.36.12.* / 2012-06-01 08:56
Ostre załamanie w gospodarce Stanów pokazują wczorajsze dane, zarówno Challenger, jak i ADP, PKB, czy tygodniowy skok ilości bezrobotnych na początku sezonu budowlanego i w rolnictwie.
ADP pokazał spadek miejsc pracy w produkcji i budownictwie, a to są dwa podstawowe działy gospodarki.
Kraj, który pozbawił się produkcji, nie ma szans na rozwój.
Longterm / 2012-06-01 08:53 / Mostek Zwyciężymy!
Witam, to z czym mieliśmy do czynienia przez ostatnie 3 tygodnie to była sztuczna, niczym nieuzasadniona panika, dodatkowo podkręcana w mediach. Polskie akcje najtańsze od dekady, 50% poniżej swoich szczytów historycznych, C/Z dla WIG20 około 7 - to jest być może okazja w skali pokolenia. No ale czekamy jeszcze na KGHM po 20 zł i rekomendacje 0 zł na Lotos:)

www.longterm.bblog.pl
Typowy muppet / 178.36.12.* / 2012-06-01 09:01
Tak wszystko tylko udaje,ze bankrutuje, bezrobocie też udaje że rośnie, stadiony też udają,że są potrzebne biedakom, którzy nie mają na leki i chleb...
Przyszli emeryci wyją z zachwytu,że będą pracować do śmierci, bo nie ma na emerytury, spółki i konsumenci sikają z radości,ze im rosną kredyty do spłacenia, pomimo spłaty kolejnych rat, więc też ujajeni są do śmierci, a długi przekażą w spadku dzieciom i wnukowm...
Coins / 109.173.143.* / 2012-06-01 08:10
Ciekawy tytuł. Jeden wzrost na wall street niepotwierdzony, a autor juz trąbi, ze sygnał jest dla kogo ? Dla mnie trend jest jednoznaczny wszystko po drodze to korekty na razie.
Kononowicz show / 78.10.124.* / 2012-06-01 07:56
PMI w Chinach dalej w recesji , teraz PMIe Europy a potem dane z USA

zobaczymy czym kolejne bilionowe długi zostaną spłacone
:)) / 83.16.85.* / 2012-06-01 08:18
a co tu patrzeć skoro i tak już wszyscy znają pmi, to tylko potwierdzenie wstępnych danych
budon / 178.56.97.* / 2012-05-31 23:35
Wall Street dala sygnal urosla w przypadku S&p z -1% do - 0,2%. Eh cci anale. Jutro -2% na W20 i wracamy do rzeczywistosci.
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy