Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wall Street nie spanikowała, czas na Europę

Wall Street nie spanikowała, czas na Europę

Money.pl / 2011-07-07 14:07
Komentarze do wiadomości: Wall Street nie spanikowała, czas na Europę.
Janusz Tołkanowicz / 158.75.199.* / 2011-07-07 14:07
Szanowny Panie,
Od dłuższego czasu czytam Pańskie komentarze i coraz bardziej mnie one urzekają swoją lekkością, nie mającą nic wspólnego z twardymi zasadami rynku finansowego. A ostatnie zdanie dzisiejszego komentarza powaliło mnie zupełnie, bo przecież tracenie pieniędzy na giełdzie to chleb codzienny amatorskiego inwestora , któremu nie zawsze wychodzi " kupowanie w dołku i sprzedawanie na górce". Ale oczywiście staramy się jednak trzymać fason i trochę udawać , że jednak raczej na giełdzie zarabiamy...
Życzę Panu jak najwięcej trafnych spostrzeżeń i refleksji wyławianych z informacyjnego szumu wokół GPW i innych światowych giełd.
Jeśli zaś wybiera się Pan na urlop, to niech on będzie wolny od giełdowych zmartwień - chociaż wygląda mi na to , że kocha Pan swoją pracę, a więc i całkowity rozwód na parę tygodni nie będzie możliwy.
Serdecznie pozdrawiam z miasta pierników.
Janusz Tołkanowicz
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy