Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wall Street ostro w dół. "Gospodarcze Pearl Harbour"

Wall Street ostro w dół. "Gospodarcze Pearl Harbour"

Wyświetlaj:
obserwator / 2008-11-12 18:50 / Tysiącznik na forum
zdziwienie może budzić fakt że USA mają najwięcej przyznawanych nagrod NOBLA, ze wszystkich dzieniń , w tym duża ilość nauk ekonomicznych. Jeżeli Ci mądrzy ludzie dopuścili, nie potrafili wykorzenić w zarodku potwornych nieprawidłowości obrotu finansowego na świecie i dali zły przyklad że we wlasnym kraju nie mieli, nie maja nic do powiedzenia. Jak się obserwuje prokuratury i sądy amerykańskie na filmach, to wykazuja duza sprawność i odwagę a tu mamy obrz całkowitej bierności. Czyżby powstała jedna wielka rodzina akceptująca przekręty, wykorzystująca komputery do okradania ludzi pracusiow ktorzy na swoje życie zarabiją wylewając autentyczny pot z wysiłku. Sam jestem ciekawy co to za rodzina?
skrew / 2008-10-03 12:20 / Bywalec forum
W komentarzu do spotkania przedwyborczego kandydatów na viceprezydentów znalazłem deklarację Pani Sarah Heath Palin o konieczności walki z korupcją na Wall Street. Coś nowego, jak dla mnie. Tam po za tym o czym już wiemy, szerzy się także korupcja. No to ładnie.
edki1 / 83.16.36.* / 2008-10-03 10:29
mały błąd...W pisowni amerykańskiej wyraz harbour pisze się jako harbor...I taka też jest nazwa geograficzna-Pearl Harbor.
ururu / 2008-10-03 09:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Rząd g__o zrobi bo to g___ny rząd. I g___ny prezydent. Nic to nie da. Po pierwsze dlatego, że nie może, a nawet gdyby mógł to sadząc po tym co zrobił do tej pory nie ma żadnych szans.
heni198 / 83.12.15.* / 2008-10-03 09:29
Rząd g__o zrobi bo to g___ny rząd. I g___ny prezydent. Nic to nie da. Po pierwsze dlatego, że nie może, a nawet gdyby mógł to sadząc po tym co zrobił do tej pory nie ma żadnych szans.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy