Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wall Street: Słabe dane, obniżka ratingów, a inwestorzy...

Wall Street: Słabe dane, obniżka ratingów, a inwestorzy...

Wyświetlaj:
aniooł / 95.49.234.* / 2012-01-29 16:41
Panie Maciej badury pan pisze a oni jeszcze większe bzdety podają , kto gra na giełdzie i kto da się wciągnąć skoro wszyscy w europie piszą że jest kryzys i będzie jeszcze gorzej , giełda musi walnąć i to tak 35 procent to może drobni i średnio bogaci ciułacze się zmobilizują na wejście na giełde . A tak to ja widzę że grają same grubasy i dlatego to jeszcze nie j**..o bo musieli by dużo stracić . Ile miliardów wycofali gracze z gieły , ktoś wie .
MKinvest / 109.173.137.* / 2012-01-29 22:04
To Pan pisze bzdury pisze. Kryzys to pojęcie względne. U mnie z roku na rok coraz większe przychody. Nawet teraz, grając na giełdzie, zarobiłem 35%, czy to zły wynik? Kryzys, jest właśnie NAJLEPSZYM okresem na wyszukiwanie potem na zakup "perełek", które dadzą później najwyzszy zwrot z inwestycji. Poza tym, Panie aniooł... proszę się przyjzeć trochę wykresom i innym sygnałom płynącym choćby z surowców, czy tez walut. Na giełdzie, niestety (niestety?), czekają nas wzrosty. Pozdrawiam
lelum polelum / 80.53.118.* / 2012-01-28 12:05
rzeczywiście....po procesie tuczenia owiec, przychodzi czas na ich strzyżenie, do skóry o ile się nie mylę....
Coins / 109.173.143.* / 2012-01-28 11:57
Gieldy zawsze spadaja w najmniej oczekiwanym momencie jak tylko wystarczajaco owiec podbije kurs...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy