Forum Polityka, aktualnościKraj

Waniek: PO weźmie odwet w mediach publicznych

Waniek: PO weźmie odwet w mediach publicznych

Money.pl / 2010-07-12 08:48
Wyświetlaj:
wrógabonamentu / 83.27.6.* / 2010-07-12 18:09
Zlikwidować formalnie zgodnie z obietnicą przedwyborczą abonament bo w praktyce on już dogorywa i tylko nieliczni sadyści płącącą jeszcze bo lubują się w patrzeniu na ppowolną śmierć mediów publicznych. Włąściwi eto tych jeszcze płacących nalezłoby karać bo oni opóźniają tylko konieczne zmiany w mediach publicznych.
niewierząścy ateusz / 83.26.41.* / 2010-07-12 21:27
kolejna dedykacja dla palikotowców oczerniająvych lecha kaczyńskiego insynuacjami o jego osobistej odpowiedzialności za katastrofę w smoleńsku

"Rosyjscy kontrolerzy z wieży na lotnisku w Smoleńsku nie mieli certyfikatów uprawniających ich do sprowadzania samolotów "

"Szokujące są też kolejne ustalenia Faktu: pomocnik kontrolera, który 10 kwietnia był na wieży, został tam ściągnięty nagle, przypadkowo z innej jednostki wojskowej, i tylko na ten lot. Sam to zeznał śledczym! "

tak wiem, czytam brukowce.ale niestety nie mam wyjścia, poważne media lansują wersję palikota

najbardziej zszokowała mnie, informacja sakowicza o tym,że jego znajomej dziennikarce z dużej prywatnej telewizji już w sobotę w dzień katastrofy kazano mówić o winie i odpowiedzialności lecha kaczyńskiego za katastrofę,gdy odmówiła zdjęto ją z wizji. jest to dla mnie tak nieprawdopodobne, że zwyczajnie nie chce mi się w to wierzyć, jeśli kiedyś ta pani się ujawni i potwierdzi to nic mnie już nie zdziwi
jliber / 2010-07-12 22:46 / Tysiącznik na forum
Jasne, bo prymitywny wojskowy pas startowy na rosyjskiej prowincji udostępniony wyjątkowo na specjalne życzenie polskiego rządu nagle miałby niby spełniać standardy Heathrow. Kontrolerzy lotów po zachodnich uniwersytetach specjalnie sprowadzeni z Moskwy, a pas startowy wraz ze sprzętem unowocześnione za miliardy dolarów, wszystko bo leci jaśnie wielmożny Lech Kaczyński. Głupawy i hojracki egocentryzm wyborcy PiSu w całej swej absurdalnej okazałości.
Myśliwiec / 92.41.145.* / 2010-07-12 23:29
To po jakiego grzyba Palikot paple, że niby śp. Lech Kaczyński ma krew na rękach, skoro tam takie lotnisko – jak sam przyznajesz?
Czemu twój ulubiony Januszek obwinia Kaczyńskiego?
Skoro Januszek boi się krytykować Rosjan, to niech zamilknie. Nikt mu nie każe ciągnąć tematu.
ByśX / 83.26.192.* / 2010-07-12 17:21
Zlikwidować chory abonament RTV. Zostawić po jednym programie R i TV resztę bezwzględnie sprywatyzować. Będzie mniej okazji do kradzieży przez polityków i mniej biurokracji oraz kosztów przy nieskutecznym ściąganiu abonamentu. Finansowanie resztek RTV z budżetu. Precz z biurokracją. Jesli Tusk i PO nie wywiążą się ze swoich obietnic to należy ich rozliczyć przy najbliżsaych wyborach. Panią Waniek należy skreślić bezwzględnie nawet jeśli zmieni zdanie.
jliber / 2010-07-12 14:57 / Tysiącznik na forum
Sprywatyzować i zapomnieć.
niewierzący ateusz / 83.21.176.* / 2010-07-12 16:35
o jliber jak się cieszę ,że cię widzę ,od soboty bezskutecznie próbuję poznać znanych mi z forum zwolenników platformy i palikota , w tym i twoją rzecz jasna, więc do trzech razy sztuka

"czy poseł Palikot przed swoją konferencją prasową się onanizował, jak podobno ma we zwyczaju. Społeczeństwo ma prawo wiedzieć .... czy ważny polityk rządzącej partii, wiceprzewodniczący jej klubu parlamentarnego i jeden z medialnych „frontmenów” nie działa pod wpływem swoich seksualnych frustracji. Milczenie Palikota w tej sprawie jest wymowne. Charakterystyczne jest także, że jego była żona nigdy nie odpowiedziała wprost na pytanie, w jaki sposób Palikot to robi. Czy jest, jak to nazywa fachowo seksuologia, pigmalionistą, zaspakajającym się przy fotografiach i filmach, czy też, jak głoszą plotki (ile w nich prawdy, panie pośle? Dlaczego nie chce pan się do nich ustosunkowywać? Co pan ukrywa?) uprawia autoerotyzm przed swoim odbiciem w lustrze."

mam taki mały problem, mam ochotę przerobić tekst ziemkiewicza na komorowskiego, ale mam wątpliwości , w końcu to prezydent mojego kraju, jaki jest taki jest,mnie się nie podoba, ale takiego moi rodacy wybrali, proszę o radę zwolenników platformy oraz zwolenników palikota, przerobić tekst na komorowskiego czy nie?
niewierzący ateusz / 83.21.176.* / 2010-07-12 16:50
jak zwykle czujny niczym ORMO.

czy ty jliber naprawdę taki tępy jesteś że nie wiesz co oznacza taki znaczek "... " ?
to cudzysłów, a cudzysłów oznacza cytat, czyli przytoczenie cudzych słów, rozumiesz ? ponadto napisałem ,że to tekst niejakiego ziemkiewicza , więc to jemu powinieneś zadać pytanie o jak to elegancko ująłeś walenie konia. kumasz?

spróbuj się skupić i odpowiedzieć na proste pytanie
przerobić tekst na komorowskiego czy nie?

jeśli dasz radę spróbuj odpowiedź uzasadnić,to znaczy już ci wyjaśniam napisać dlaczego mogę przerobić albo dlaczego nie powinienem przerabiać tekstu ziemkiewicza o palikocie na tekst o komorowskim
jliber / 2010-07-12 19:10 / Tysiącznik na forum
Ciężko bo mi komentarze wycinają.
na / 83.26.41.* / 2010-07-12 20:59
nie wycinają, tylko jakieś problemy mają, kilka dni temu ktoś, się oburzał na znikające komentarze i pani prowadząca portal wyjaśniła,że nie usuwa komentarzy tylko jakiś problem jest. mieli sprawdzić i poprawić, faktem jest,że komentarze na money znikają od czasu do czasu odkąd sięgam pamięcią, podejrzewam,że zlitowali się nad tobą byś nie wyszedł na kompletnego durnia, nie po raz pierwszy zresztą
jliber / 2010-07-12 22:54 / Tysiącznik na forum
Napisałem tylko że Pigmalion _zakochał_ się w swym dziele, więc nazywanie zwykłego onanizowania się pigmalionizmem jest dorabianiem filozofii.
Myśliwiec / 92.41.80.* / 2010-07-12 15:38
Przegonić z forum antypolskiego kundelka-jliberka i mieć spokój! TVP jest nasze-polskie i żadne szwabopodobne RTL-e tego nie przejmą. Twoje szczekanie nic tu nie da.
jliber / 2010-07-12 16:37 / Tysiącznik na forum
No ja akurat nie mam żadnego TVP, mimo polskiego obywatelstwa, ale skoro Ty jesteś współudziałowcem to nikt Ci nie każe swoich udziałów nikomu sprzedawać. Jednak z tego co wiem TVP należy w 100% do skarbu państwa, czyli jest czystym państwowym żłobem polityków, z Twojej wypowiedzi wnioskuję więc że musisz być tam na jakiejś synekurce z partyjnego rozdania.
Myśliwiec / 92.41.72.* / 2010-07-12 18:59
Mam de facto – i powinno być to respektowane – 1/38 000 000 część TVP, tak jak Ty. I nie pozwolę, aby jakieś RTL-e, TVN-y to przejęły! Już lepsze te partyjne synekurki, byle wasz wódz Słońce Peru, ani jego Komorro-popychadło nie mieli monopolu na ich obsadę.
jliber / 2010-07-12 19:07 / Tysiącznik na forum
Jak byś rzeczywiście miał, to byś nie musiał "nie pozwalać" aby ktoś to "przejął", ale po prostu byś swojego udziału nie sprzedawał. Niestety, "państwowe" = polityków, więc masz niewiele do powiedzenia, dałeś się jedynie nabrać socjalistycznej retoryce.
Myśliwiec / 92.40.56.* / 2010-07-12 21:03
TVP jest moje, bo w razie jakby zaczęli tam wychwalać Słońce Peru, to przestanę nawet zerkać na ich TVN i nie obejrzę ich reklam. GW-na już od lat nie kupuję – zasłużyli na to. I to jest moja władza nad MEDIAMI i MERDIAMI.
jliber / 2010-07-12 22:48 / Tysiącznik na forum
Taką masz władzę nad mediami prywatnymi. Na państwowe będziesz płacił zawsze, czy tego chcesz czy nie.
Myśliwiec / 92.41.145.* / 2010-07-12 22:57
Ale te państwowe, jak zagrożę olaniem GW-na i TVN-u, nigdy nie przejdą w szwabskie ręce.
Observer. / 79.184.132.* / 2010-07-12 11:27
Platfusy apelowały jeszcze niedawno o nie płacenie abonamentu. Ciekawe, co będą głosić, gdy przejmą te media?
jliber / 2010-07-12 16:50 / Tysiącznik na forum
Sprywatyzować i zapomnieć.
Myśliwiec / 92.41.72.* / 2010-07-12 19:06
Przegonić jliberka do Brukseli, razem z GW-nem TVN-em.
jliber / 2010-07-12 19:08 / Tysiącznik na forum
Wow, ten by zaraz przeganiał, wyganiał, eksterminował, eh, socjaliści.
Myśliwiec / 92.41.145.* / 2010-07-12 22:38
Ech! Ten by wszystko, co polskie, oddał mocodawcom Słońca Peru – za psi… za 3 euro. Kundelek jeden.
Czy Angela i twoje Słoneczko Peruwiańskie już ustalili cenę za TVP?
jliber / 2010-07-12 22:51 / Tysiącznik na forum
Podle nadużywasz słowa "polskie" na określenie państwowego żłoba polityków. A niektórzy sobie nie życzą. Państwowe ma tyle wspólnego z polskością co kradzione. Co zresztą było dobrze widać w PRLu, wszystko niby było "polskie" (wg tej podłej definicji), szkoda tylko że równocześnie papier toaletowy był dobrem luksusowym.
Myśliwiec / 92.41.145.* / 2010-07-12 23:21
To ty podle nazywasz polskie "państwowym żłobem". – Nie zycze sobie tego.
A prywatyzowane po platfusowemu – za psi… nos – to de facto ukradzione nam wszystkim. Przypomnij sobie, jak kolega Donka, Buzek prywatyzował PZU.

P.S. Dzisiaj w GW prawda jest dobrem luksusowym.
arti8 / 89.77.183.* / 2010-07-12 11:09
Pani Waniek ma całkowitą rację. Istniała szansa na odpolitycznienie mediów, której nie było było wcześniej. Twórcy stworzyli projekt, który powinien zostać uchwalony jak najszybciej. Niestety partia, która mówiła o odpolitycznieniu TVP dała władzę takim ludziom jak Dworak czy Luft. Kto zostanie prezesem TVP? Wołek pielgrzymujący do Pinocheta? Warunek spełnia; ze wszystkich sił swoich nienawidzi Prawa i Sprawiedliwości, a zarazem bezkrytycznie uwielbia i wierzy w partię Prawdy Objawionej.
jliber / 2010-07-12 14:58 / Tysiącznik na forum
Jak przyjdzie dzień gdy uda się wam odpolitycznić choćby JEDNĄ (cyfrowo: 1) firmę państwową (czytaj: państwowy żłób polityków), to nagroda Nobla gwarantowana, święty graal socjalistów osiągnięty, i możemy spokojnie wracać do PRLu wierząc że tym razem się uda.
meiden / 87.96.26.* / 2010-07-12 13:48
chyba na lby pospadaliscie, jeszcze dzisiaj PISO-komuna ciagle rzadzi w mediach i wciska codziennie indokrtynacje. Trzeba im to odebrac i poddac narod najpierw leczeniu
Myśliwiec / 92.41.80.* / 2010-07-12 15:48
„Autorytety”, Palikota, Donalda i ciebie – meiden, trzeba poddać odwykowi.
PO-bolszewia trzyma z TVN i GW-nem, gdzie „autorytety” wciągające sproszkowane lekarstwo promują wodza Donalda – też wciągającego.
jliber / 2010-07-12 19:09 / Tysiącznik na forum
Wolę wciągającego geniusza niż trzeźwy zryty garnek.
Myśliwiec / 92.41.145.* / 2010-07-12 22:48
Wydało się: jesteś Sławek Nowak. On też widział w Donaldzie boski geniusz. A może wy razem, „po wciąganiu”, takie komplementy sobie prawicie?
maxymili / 2010-07-12 09:57 / Tysiącznik na forum
Jeżeli tak wyglądają początki, to spokojnie można powiedzieć, że nic się nie zmieni. Kolejna partia ma ciągoty do upartyjnienia telewizji. Nie upolitycznienia, bo wszystkie media mają swoje preferencje polityczne i kogoś popierają.
Nie ma to jak dać szansę wykonania reformy. Pani Waniek skreśliła możliwość zanim prezydent formalnie objął swój urząd. Przy czym jako Danuta Waniek, byłą przewodnicząca KRRiT:
nie zrobiła nic, aby odpolitycznić media.
: ))))))))))) / 194.213.1.* / 2010-07-12 11:11
1.PO dąży do odpolitycznienia mediów
2.odpolityczniona KRRiT nie da rady odpolitycznić mediów
3 odpolitycznyć media może tylko KRRiT upolityczniona przez PO
4 jak już upolityczniona KRRiT odpolityczni media , to wtedy PO odpolityczni też KRRiT

Czy dobrze cię maxymili zrozumiałem?
maxymili / 2010-07-12 09:49 / Tysiącznik na forum
To bardzo dziwne zachowanie. Już samo trzymanie decyzji w tajemnicy przez dwa dni świadczy o jej nieetyczności. Pomijam fakt, że kłóci się ona z obietnicami pochodzącymi z okresu kampanii wyborczej.

Nie, nie jest to zachowanie nieetyczne, ponieważ PO dąży do odpolitycznienia mediów. W obecnej sytuacji można ten cel osiągnąć wyłącznie poprzez obsadzenie swoimi ludźmi rady i późniejszą jej reformę.
Gdyby Bronisław Komorowski przegrał wtedy argument Pani Waniek był by uzasadniony, a tak nie jest.
Myśliwiec / 92.41.80.* / 2010-07-12 16:03
Wy w PO zaraz orgazmu dostaniecie na myśl o przejęciu w Polsce wszystkich mediów!
Gdyby Bronek przegrał wybory i nie powołał Lufta oraz Dworaka, to bym się was nie czepiał. Ale w tych warunkach trzeba wam dać po łapach.
jliber / 2010-07-12 16:51 / Tysiącznik na forum
Każda rządząca partia będzie przejmować państwowe firmy, w końcu państwowe = żłób polityków, więc co w tym dziwnego. Jednak tylko liberałowie to rozumieją, i dlatego trzeba sprywatyzować i problem z głowy.
Myśliwiec / 92.41.145.* / 2010-07-12 23:39
Zapewniam cię, jliberku, iż PO nie jest liberalne, tylko aferalne. I zaraz po nadarzeniu się okazji powstawiają swoich na stołki, ile wlezie.
A jak sprywatyzują TVP za psi grosz (załóżmy, że im się uda), to w nagrodę wezmą sobie synekurki w prywatnym już medium, naszym kosztem. Ten mechanizm mają sprawdzony od 20 lat!
dgen / 2010-07-12 08:48 / Tysiącznik na forum
na każdej padlinie można ukręcić loda: może to być upadający szpital, telewizja, przetarg dla stoczni itp.
maxymili / 2010-07-12 09:52 / Tysiącznik na forum
Albo można nie ukręcać loda. Zależy od osób, które mają taką okazję czy z niej skorzystają. W mojej pracy miałem kilka lat decyzyjność, przy której istniało ryzyko korupcji. Nigdy się nie dałem wciągnąć w taką grę.
To czy lody, czy nie to zależy od człowieka.
dgen / 2010-07-12 10:08 / Tysiącznik na forum
całkowita zgoda - ale mamy chyba deficyt tych uczciwych - to nasz problem
jliber / 2010-07-12 19:12 / Tysiącznik na forum
Nie, nasz problem to tacy co wierzą że da się zbudować uclzciwy socjalizm. SLD już w dużej mierze po 50 latach przestało szukać tego świętego graala socjalistów i podczas swych rządów ładnie prywatyzowało. PiS niestety jeszcze dalej wierzy że mu się uda (bo zamiast sierpa i młota wsadzą krzyż).
Myśliwiec / 92.41.145.* / 2010-07-12 23:57
Nasz problem to prywatyzowanie z jak najniższą ceną dla kolesia-nabywcy i to jeszcze za monopol naturalny (STOEN). A posadki menadżerów dla swoich w prywatnej już firmie – w zamian za powyższe. Ładna historia prywatyzacji…

Zamiast sierpa i młota, PO wstawia Palikota.

Najnowsze wpisy