Forum Forum nieruchomościRemont

Warszawa - firma wykończeniowa

Warszawa - firma wykończeniowa

Glimmse / 2014-08-24 17:54
Witam. Planujemy niebawem położyć w mieszkaniu nowy parkiet. Jeszcze nie zadecydowaliśmy, co to dokładnie będzie i kto się ma tym zająć. Czy moglibyście wskazać miejsca w stolicy, gdzie można znaleźć szeroki wybór podłóg i dobrych wykonawców?
Wyświetlaj:
awangardowy47 / 79.191.88.* / 2018-11-19 09:33
Moim zdaniem jedną z lepszych firm e tej brańzy jest Perfect Construction. Polecam sprawdzić ich na tej stronie http://perfectconstruction.pl/
Paweł Gołuchowski / 77.46.0.* / 2016-05-20 10:05
: Witam. W czerwcu robiliśmy remont łazienki i ubikacji - były już strasznie zdewastowane Ursynów wielka płyta. Jako, że nie jestesmy nadziani kasą, to nasze pierwsze założenie było zrobić te pomieszczenia porządnie i od zera. Miałem gotowy projekt, został wybór ekipy a to było trudne zadanie. Mam kilku znajomych, którzy robią remonty, ale się nie zdecydowałem. Po znajomości wychodzi taniej, ale w perspektywie czasu często drożej. Do kontaktu z Projek RS i Radkiem zachęciły mnie pozytywne komentarze. Telefon 882 772 715 i umówiliśmy się na spotkanie. Wstępne oględziny i okazało się, że wszystko da się zrobić. Ni z tego ni z owego Radek zadał pytanie: "A jak bardzo upieracie się z tym, aby w tym pomieszczeniu była toaleta a tutaj prysznic- macie mało miejsca a ja zrobił bym prysznic tu, gdzie jest teraz toaleta- aż się prosi" Rozwiązanie problemu zagospodarowania małej przestrzeni, z którym długo się borykałem, przyszło ot tak od Radka... Zrobiliśmy nowy projekt i nową wycenę, było trochę kulturalnej i rzeczowej negocjacji, po której ustaliliśmy wspólnie uczciwą cenę usługi. W umówionym terminie przybyli wykonawcy - Wojtek i Paweł. Obaj zamiast papierosa za uchem mieli ołówki, Rozpoczął się remont trwający 2,5 tyg. czyli o parę dni krócej niż szacowaliśmy. Jeśli miałbym wypunktować zalety ekipy, to: 1: Pomysłowość- panowie rozwiązali mi problem z miejscem 2: Punktualność- codziennie 9"00 dzwonek do drzwi 3: Nie pijący i nie palący 4: Kultura osobista 5: Konkretne ustalenia: Jako, że pełniłem rolę zaopatrzeniowca- dostawałem listę, na której nie było nic na wyrost a po wykonaniu pracy nie zostawał nadmiar materiałów 6: Zaradność: Budynek był z wielkiej płyty i płatał rozmaite psikusy, np: przy skuwaniu podłogi było zwarcie... przyczyna- kable w podłodze :D Takich problemów było bez liku i na wszystkie znalazło się rozwiązanie. 7: Nie marudzili, w stylu: tego się nie da zrobić, to będzie więcej kosztować itp: Chciałem mieć fazowane krawędzie na płytkach- słyszę od Wojtka: nie ma problemu, to dobry wybór (fazowanie krawędzi jest bardzo pracochłonne) 8: Czystość: codziennie po skończeniu pracy- posprzątane i pozamiatane 9: Co najważniejsze- ten 2 osobowy skład potrafił wszystko zrobić, więc nie musiałem korzystać dodatkowo z usług glazurnika, hydraulika, elektryka itp: 10: Dokładność: powiedenie "nikt z tego strzelał nie będzie" nie wchodiło tu w grę 11: Uczciwość: gdy musiałem podjąć decyzję co do jakiegoś rozwiązania- rada Wojtka była zawsze nakierowana na trwałość i funkcjonalność a nie łatwość wykonania
Sami zobaczcie :http://projektrs.wix.com/projektrs
marek898 / 79.191.100.* / 2018-11-26 11:55
Ogólnie jedna ze sprawdzonych przez nas firm to Perfcet Construction i niewątpliwie musze przyznać, że znają się na aranżacji :) Warto się skonsultować
Langus / 2014-08-30 21:29
Nie wiem, może powinniście popatrzeć w Parkiet Studio. Tam mają naprawdę spory wybór i do tego solidnych wykonawców.
sebek1986 / 46.229.149.* / 2017-04-21 00:12
Jeśli chodzi o wykonawców to ja mogę polecić jedną firmę z Warszawy, z której usług skorzystałem sam. Firma nazywa się Complete Home. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to w razie czego łatwo można znaleźć ich stronę i namiary.

Najnowsze wpisy