Forum Polityka, aktualnościKraj

Warszawa: Znani politycy wśród oburzonych

Warszawa: Znani politycy wśród oburzonych

Money.pl / 2011-10-15 15:42
Komentarze do wiadomości: Warszawa: Znani politycy wśród oburzonych.
Wyświetlaj:
"Bananowa młodzież" i "kawiorowy" polityk ro / 109.243.127.* / 2011-10-17 14:17
Ruch "oburzonych" jest ośmieszany, czy to próba przejęcia nad nim kontroli? Jak kiedyś nad Solidarnością...
„W Warszawie w rolę oburzonych wcielili się modni, wystylizowani licealiści i studenci. Eskortowani przez policję bezpiecznie przeszli się po mieście ramię w ramię z Ryszardem Kaliszem (54 l.), który na co dzień jeździ jaguarem, chodzi w szytych na miarę koszulach i twierdzi, że poselska pensja, czyli 12 tys. zł miesięcznie, jest "śmiesznie niska".
Nic więc dziwnego, że Kalisz szybko został wygwizdany”.
„Mimo przenikliwego zimna, ok. 100 młodych osób nie ubrało się ciepło, tylko modnie. Zdumieni przechodnie oglądali się za młodzieżą w trampkach za nawet 300 zł za parę, i z papierowymi kubkami z modnych sieciowych kawiarni, gdzie kawa kosztuje nawet 20 zł. Wiadomo – Krakowskie Przedmieście, czyli salon stolicy zobowiązuje, a duża liczba kamer i dziennikarzy na metr kwadratowy mobilizuje podwójnie.”
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,13900540,wiadomosc.html
A do tego Biedroń jako wisienka na torcie...
Bubel12 / 2011-10-17 14:27 / Bywalec forum
No przecież Kalisz musiał się pokazać!!
Elendir / 2011-10-17 10:39 / Łowca czarownic
Ludzie zaczynają sobie zdawać sprawę że kapitał, który znajduje się pod ochroną państw, przestaje służyć społeczeństwu. W przeszłości ochrona kapitału była warunkiem koniecznym bogacenia się społeczeństwa. W momencie gdy dysproporcje w kapitale zaczęły rosnąć nie tylko pomiędzy krajami (co jakby nie bolało szczególnie tych bogatszych krajów), ale również coraz bardziej w ramach pojedynczych krajów, okazuje się że kapitał ma zapewnioną silniejszą ochronę państwa niż obywatele. Jest to paradoks, zważywszy że w demokracji żródłem władzy mieli być obywatele, a nie kapitał.

Jesteśmy w sytuacji gdy równowaga coraz bardziej jest zachwiana. Pytanie która z tych sił przeważy: kapitalizm czy demokracja, jest pytaniem o przyszłość społeczeństw. Pomimo iż pewne elementy kapitalizmu są bardzo potrzebne dla dobrobytu społeczeństwa, to jednak nie chciałbym oglądać świata w którym kapitalizm odniósłby bezwzględne zwycięstwo. To byłby powrót do niewolnictwa z bardzo wyrafinowanymi mechanizmami kontroli.
em96 / 81.81.58.* / 2011-10-16 15:48
PZPR-SLD-owcom i pozostałym różowym obłuda i hipokryzja "weszła w krew" już do tego stopnia, że uważają je za zaletę...
Wapniak / 2011-10-16 11:53 / Tysiącznik na forum
Kto jak kto ale Kalisz, oburzony? Nie ma to jak ciągła autopromocja.
Hmmm... otwórz telewizor i kto? - KALISZ.
niewolnik / 77.113.91.* / 2011-10-15 20:29
Nowicka, Biedroń, Kalisz w pochodzie oburzonych! - to ci dopiero farsa!
Zapewne myśleli że to pochód gejów i sodomitów ale skoro już szli to poszli, by być pokazanym i opisanym w POpeerelowskiej propagandzie.

Ten ruch, który w sumie skierowany jest właśnie przeciwko takim Kaliszom, Biedroniom, Nowickim, a przede wszytkim przeciwko skorumpowanemu systemowi finansjera-rząd, przeciwko podwyższaniu podatków, które pożera biurokracja doprowadzając kolejne państwa do bankructwa jest inspirowany przez tych samych możnych, którzy ów system zbudowali.
Naiwny lud zapyta: Dlaczego?

Odpowiedź zgoła jest prosta, właśnie spowodowanie ogólnoświatowego kryzysu ma doprowadzić do wielkich rozruchów, które spowodować mają konieczność zapobiegania owym kryzysom w skali ogólnoświatowej w przyszłości i jedynym wyjściem w tej sytuacji będzie powołanie Rządu Światowego.

Nie myślcie, że stanie się to szybko, o nie. Niejedna krew się poleje ale cóż Siły Wyższe już dawno temu postanowiły i dzielnie prą do celu.

"W czasie przemarszu skandowali: - My płacimy za wasz kryzys, Wasze błędy nasza kasa, Demokracja teraz dla nas, Nasza władza wciąż nas zdradza, Precz z bankami ludojadami, Nasze życie jest wartością oraz Kapitalizm - to się leczy, Władza w ręce ludu i Lud zjednoczony nie będzie zwyciężony." - no przeca mają demokrację. Dopiero co wybrali nową - starą władzunię! Nie podoba się?

Nie podoba się kontytucja? No jak to możliwe? Przeciesz Kalisz jest jej współautorem! I dobrze, że nikt głośno o tym nie mówił bo mogłoby skończyć się linczem. Dzielny chwat z tego Kalisza! Chyba, że zna się z tymi co organizowali ów pochód, więc miał nietykalność zapewnioną!

Pozdrawiam i życzę myślności!
niewolnik / 95.41.244.* / 2011-10-16 20:01
Jestem nieco zniesmaczony tak małą liczbą minusików, liczyłem na więcej.

A tak na marginesie dodam coś, co nie podlega dyskusji: Budżety wszystkich państw, w których czerwona biurokratyczna hołota dorwała się do władzy, też się zaczerwieniły - tak kochają kolor czerwony - kolor krwi którą ciągle przelewają od czasów rewolucji we Francji.
sklave / 83.2.33.* / 2011-10-15 17:54
Beata Kempa „Caryca” vs Ewa Kopacz nowy marszałek będzie to niezwykły pojedynek.
Będą płakały może nawet włosy rwały.
Z drzwiami gorzej bo te od sali sejmowej duże i do trzaskania nie będą się nadawały.
http://sklave.manifo.com/
marynarz098 / 2011-10-15 17:09 / Tysiącznik na forum
Ale minusikow sie posypalo, (Paluszek nie boli?????hihi)

A przypomnialy mi sie dwa zrywy ludowe jeden we Francji a drugi w Rosji, ich konsekwencjie i to co ,,nowa,, wladza zrobila.

Nie tam zeby mi sie takie marsze i ich hasla nie podobaly.

Ale tez przypomnial mi sie wiersz K. Przerwy-Tetmajera Koniec wieku XIX i jedna ze strof:
(Mam nadzieje ze sie nie pomyle, pamiec juz nie ta:-)
......,,Jdee zostana tylko ideami,,......
Natter2 / 2011-10-15 19:10 / Tysiącznik na forum
Pies jeden!! Zastanawiam się w jaki sposób wklepać można tyle minusów?Bo wklepać 1000 razy ? Pies jeden to się nieda.Ja myślę że to może być zemsta Wacusia.tylko dlaczego żadnego plusa.Jestem już kilka lat na Money ale czegoś takiego jescze nie było.
marynarz098 / 2011-10-15 19:16 / Tysiącznik na forum
Tylko jeden nie ma ocen......a on z tego samego klubu co wacek.

ale 1000 mi sluzy pobijam rekordy do tej pory mialem 526 a 1000 robi wrazenie:-))
zby79 / 2011-10-15 19:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ciekawe, czy jest ubezpieczony w ZUS.
marynarz098 / 2011-10-15 20:36 / Tysiącznik na forum
Kto???

Tak sobie mysle za co ja tak naprawde dostalem te minusy????????????????
Mniejsza o to kto je postawil, ale za co ???? za skutki jakie rewolucje ludowe powodowaly, sorki to nie moja wina......a moze za Tetmajera.........a moze za to ze nie doceniam zrywu ludowego???
bsf / 77.255.252.* / 2011-10-15 16:54
W Polsce będzie to ruch ODURZONYCH władzą i kasą. POdobno niektórzy za mało zarabiają pasożytując na POdatnikach.
VINCE ROŚTOŚKY / 193.142.210.* / 2011-10-15 15:48
zapomniałem o pierwszym pe...le rp biedroniu,może pomylił się i myślał że jest na paradzie p...łów sorry gejów
VINCE ROŚTOŚKY / 193.142.210.* / 2011-10-15 15:46
tęczowy rysio jest oburzony bo mało zarabia he he
marynarz098 / 2011-10-15 15:42 / Tysiącznik na forum
,,Władza w ręce ludu i Lud zjednoczony nie będzie zwyciężony,,

Jak w pazdzierniku 1917, pamietam jak dzis, mam nadzieje ze wam cos ,,AURORE,, zastapi!!!

Jakze szczytny pomysl, ale jak stare te hasla.
Willy Smith / 62.61.58.* / 2011-10-15 19:38
Współczesnym wystrzałem z Aurory będzie wypuszczenie gazów przez tęczowego Rycha - w końcu historia powtarza się jako farsa.
Whatever (T) / 77.236.9.* / 2011-10-15 16:03
najwyraźniej NIE ZOSTAŁY NIGDY ZREALIZOWANE
marynarz098 / 2011-10-15 16:09 / Tysiącznik na forum
A ktos gwarantuje ze zrealizuje........nie liczysz na tlum chyba????

Najnowsze wpisy