Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Warto potrzymać akcje i zarobić na dywidendzie

Warto potrzymać akcje i zarobić na dywidendzie

Wyświetlaj:
ws / 83.31.9.* / 2006-08-22 18:19
"Portal finansowy Nr. 1", jak sam siebie nazywa Money.pl, nie zna się na finansach. Pod płaszczykiem finansów zajmuje się politykierstwem. Robi to w sposób "szmatławy" manipulując nami. Prześledźcie to. Krytyczne wpisy o swich działaniach bezpardonowo usuwa. Kto za tym stoi? Brzydzę się oszustami i manipulantami. Fe. Nie odwiedzajcie tego portalu. Uczcie się, ale bojkotujcie oszustów i manipulatorów. Macie inne, bardziej obiektywne, fachowe i przyzwoite portale.
Dopóki Money.pl publikuje i nie usuwa ze swojego forum wulgarnych, ale i obraźliwych wpisów - ja mam prawo umieszczać swoje krytyczne uwagi na ten temat. Chamskie postawy i szmatłastwo cały czas prowokujecie. Sami to siejecie. Spójrzcie nawet na same tytuły waszych tzw. "wywiadów". Mam bardzo rozległe znajomości. Oni mogą was zalać setkami protestów. Jeszcze tego nie uruchamiam, bo liczę, że się Money.pl opamięta. Jeśli chamstwa nie będziecie "siać", tylko skrupulatnie eliminować - ja zaniecham swoich nawet uwag krytycznych pod adresem Money.pl W przeciwnym razie, nietrudno przeiwdzieć, że wkrótce będziecie mieli kłopoty nawet z prokuraturą. Jeśli ktoś prowadzi strzelnicę, musi zadbać, aby do przechodniów nie strzelano. Na forum społecznym nie ważne, czy coś jest prywatne, czy państwowe. Nie pomoże tu żadna "krycha", "maniuś", czy "MSMAXXIS". Prywatnym możecie być u siebie w domu. Podsycacie bezpardonową, niecenzuralną i wulgarną krytykę. Robicie to rękami "anonimów" i niezorientowanych ludzi. Spróbujcie, gdy was ktoś krytykuje, tymbardziej, że robi to w dozwolony sposób. Ja nei z roli, ani z soli, jeno z tego co mnie boli. (nie jestem z Samoobrony, czy LPR-u, zresztą to nie wasza sprawa.)
Anty WS / 83.14.7.* / 2009-08-20 19:33
Jakbym cie p****** w łeb to byś zębów ze 40 lat szukał, buraku
yasmin / 77.112.239.* / 2008-07-10 00:04
"Oni mogą" - a kto to są ONI?! czyzby ktos cierpial na zespol maniakalnych spiskow?;) tak, tak, ONI sa wsrod nas:)
Mi się artykuły podobają.
lelek / 83.28.213.* / 2006-09-13 09:58
Bardzo mi się spodobał fragment "Mam rozległe wiadomości. (...) Wkrótce będziecie mieli kłopoty nawet z prokuraturą." Skoro nie jest Pan z Samoobrony i LPR-u to musi Pan byc z PIS-u. Stwierdzenia typu :Ja mam znajomości, ja wam pokażę" są typowe w tym środowisku. A może by tak mniej jadu i żółci? Pozdrawiam.
greg.oy / 83.17.153.* / 2006-09-02 23:22
słuchaj ws, napisz konkretnie, na przykładzie a nie pisz p************, bo oczy bolą od tych ogólników...
pozdrawiam
Redaktor Naczelny / 2006-08-24 11:25
Dziekujemy za kolejne krytyczne uwagi. Staramy sie byc lepsi.
ws / 83.31.24.* / 2006-08-27 00:59
Szkoda, że tak szybko zdjęliście "Granice wolności internetu". Czyżby to było celowe. Przyglądam się Wam. Będę to robił codziennie. Pomimo, że nie macie tzw. moderatora, to ja twierdzę, że też w takim samym stopniu odpowiadacie za publikowanie obraźliwych wpisów. Tym moderatorem jest przecież "Redaktor Naczelny", czego dowód widać powyżej.
dz / 83.31.146.* / 2006-08-20 01:23
Bo Money.pl jest kiepski pod kątem finansów
Kakadu / 83.31.43.* / 2006-08-20 01:05
Admin usuwa wypowiedzi krytyczne dla Money.pl.
Jest to portal nie "finansowy nr 1" ale polityczny, uprawiający swoją politykę pod płaszczykiem finansów. Prześledźcie to.
MSMAXXIS / 84.148.233.* / 2006-08-20 15:15
Nie dziwie sie, ze money usuwa Panskie wypowiedzi skoro wypisuje Pan takie farmazony i teksty nie na temat przy kazdym artykule.
Poza tym money jest portalem prywatnym i moze sobie kontrolowac wypowiedzi na forum zgodnie z ich regulami.
Bywalcy forum, jak przypuszczam, czytaja rowniez inne portale i sami oceniaja jaka "kielbase" kto im podaje.
ws / 83.31.151.* / 2006-08-19 14:03
------------spam------------
ws / 83.31.43.* / 2006-08-20 00:58
Admin usuwa krytyczne dla Money.pl wypowiedzi
arto / 83.27.163.* / 2006-08-19 20:19
a ja lubie polityke i money
ws / 83.31.37.* / 2006-08-20 01:16
Też lubię nie tylko politykę, ale nielubię oszustwa i manipulantów
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy