Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wartość KOV może wzrosnąć do miliarda dolarów

Wartość KOV może wzrosnąć do miliarda dolarów

Wyświetlaj:
spokojny25 / 212.122.220.* / 2011-05-24 14:25
Jak na giełdzie, nie mozna byc niczego pewnym. Jesli "Kowalski" w windzie czy "Nowak" w taxi mowi, ze na giełdzie mozna zarobic, znak to ze lepiej czym predzej sie wycofac :) Ja wierze w Janka, w koncu sie dokopie. Kupić jeszcze troche papiera po najniższej cenie, jak odskoczy to nawet jak nie wypali strata bedzie mniejsza niz bez.
Omijamy to coś / 89.230.130.* / 2011-05-23 17:04
Już KOV jest na 0 he he he, myślą, że pokażą zdjęcie Kulczyka zaraz optymizm napłynie. Nie tak szybko kOV się nie wierzy tak jak Petrolinvestowi. Ściemniali rok temu, że to taka dobra inwestycja a spółka tańsza jest aniżeli na debiucie. Nie wierzy się firmom na słowo wyniki to podstawa a te są ujemne. Tylko pozyskiwać środki chcą z zewnątrz a nic nie umieją zarobić sami od siebie i najgorsze jest to, że zarząd przejada całe nieomal zyski. Inwestycja niby dobrze wygląda ale to tylko może być na pozór jak Petrolinvest swego czas się chwalił jakie to ma plany. Muszą być zyski ich nie ma to się ucieka. Po co siedzieć na spółce co cały czas generuje straty?????
Jedna wielka kicha / 89.230.130.* / 2011-05-23 14:53
No i co niby dobre wiadomości a na koniec dnia kurs pewnie i tak na czerwonym polu. To nie jest spółka godna zaufania rok temu też wiele obiecywali i co mamy nawet inflacji nie udało się obronić. Kurs spadł a ceny poszybowały w górę. KOV to bardzo słaba inwestycja. Generuje straty, a że Kulczyk tam jest to znak, że on się wzbogaci naszym kosztem. Podbiją cenę i ich fundusz zacznie najprawdopodobniej wywalać akcje. Z daleka z takimi firmami.
L u c k y / 91.189.20.* / 2011-05-23 11:53
Tytuł w dolarach, tekst w euro..... może wartość tych walut ma sie zrównać?:D
Nie dla KO|V / 89.230.130.* / 2011-05-23 11:51
Im lepsze wiadomości to po pewnym czasie jest gorzej na GPW. A może leją wodę, rynek od roku omija tą spółkę mimo faktu, że ponoć dzieje się dobrze spółka generuje non stop straty. Po co komu spółka ze stratami tylko wizjonerom lub naiwniakom takim jak ja. Już nie chcę mieć KOV rok na GPW i jest taniej aniżeli przy debiucie. Kulczyk to już nie brzmi tak dumnie jak kiedyś.
koover / 188.33.158.* / 2011-05-23 10:43
no to czas na zakupy :)) 1,85 niebawem :))
nwa / 194.203.94.* / 2011-05-23 11:10
cos wam sie tytuł pomieszał bo chodzi oczywiscie do 1mld EUROa nie Dolarów
ges / 78.30.86.* / 2011-05-23 19:10
ja tez pare stowek zima dalam kulczykowi ,tylko wten sposob sie bogaca kulczyki i ta cala ferajna 3 latw temu guga mnie przekrecil na 3 tysiaki ,bo oklamal ze niema opcji ,prosze pomyslec ze oni przychodza na gielde zebrac klamiac ,to jest wiekszy wstyd niz zbieranie puszek.powodzenia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy