Forum Polityka, aktualnościKraj

Wartość PKB Polski w drugim kwartale zgodna z oczekiwaniami

Wartość PKB Polski w drugim kwartale zgodna z oczekiwaniami

Wyświetlaj:
KRZYSZTOF KORNATOWICZ / 89.71.191.* / 2013-08-14 16:43
Co za bełkot płatnych "ekspertów " , zatrudnionych na potrzeby propagandy sukcesu !W takie jawnie fałszowane wiadomości o naszej upadającej gospodarce nie wierzą nawet idioci polityczni . PO CO ZATEM CAŁY CZAS SIĘ JE POWTARZA ? Chyba po to , że powtarzana cały czas nieprawda uchodzi w końcu za prawdę . Może , ale nie w tym przypadku . Jak jest , każdy widzi . Drożyzna , wywindowane czynsze , energia , ceny paliw i żywności . Bezrobocie > Gigantyczny dług , zaciągnięty w imieniu narodu . Wysprzedany mają tek wytwórczy państwa .Świadomie wyrugowana z obrotu gospodarczego była klasa średnia . Przy takim stanie rzeczy czeka nas tylko katastrofa , a nie żadne PKB czy CFG , czy PA JA CE !!!
ODPROWADZACZ-PODATKÓW / 91.208.93.* / 2013-08-14 16:27
Dane o gosp. odczytuje się z tych najmniejszych firm a tam jest tragedia - jak była dobra koniunktura np.w budowlance to książki w mojej księgarnia dot. fundamentowania, konstr. stalowych itd. szły na pniu - ludzie się kształcili, odnawiali wiadomości bo było zapotrzebowanie na inż. i tech. - w maju i czerwcu było dno i 2 metry mułu - jeszcze w życiu tyle nie dołożyłem do biznesu - ludzie rezygnują z książek, z kształcenia się (nie mam na myśli socjologów i katechetów). Podobnie jest w innych branżach. To są wskaźniki a nie jakieś POBOŻNE WIZJE I PRZEWIDYWANIA W SZKLANEJ KULI ANALITYKÓW Z BOŻEJ ŁASKI
Elektro Devil / 2013-08-14 13:53 / Tysiącznik na forum
Z dobrze rozwijającego się kraju w 5 lat zrobili ledwie tułającą się na pograniczu recesji hiper zadłużoną gospodarkę...
I jeszcze te marne 0.8 na granicy błędu statystycznego ogłaszają jako Sukces.
tiaa / 194.99.117.* / 2013-08-14 15:18
popatrz jaką mają moc, tak się składa że w tym samym czasie spotkało to większość państw na świecie i to wszystko przez rządy w Polsce niebywałe. Ciekawostką jest też fakt że jak było znacznie większe PKB u nas za rządów kaczorów, to i na świecie mocno rosło. Przypadek? Nie, no znowu okazało się że polskie rządy wpływają na cały świat.

A teraz zadanie domowe dla ciebie. Zestaw sobie PKB Polski i 20-30 innych krajów na przestrzeni ostatnich 10 lat. A potem spróbuj wyciągnąć z tego jakiś wniosek.
Elektro Devil / 2013-08-14 18:20 / Tysiącznik na forum
POsożyty miały do dyspozycji setki miliardów z Unii żeby mimo kryzysu Kraj się rozwijał. Ale mimo tych miliardów bezrobocie wzrosło, autostrady się sypią... Polskie firmy budowlane pobankrutowały...

wyznawcy PO jak ślepa na argumenty sekta wszystko co złe zwala na Europę, ale to co od Europy dostaliśmy to jakoś zapominają...
tiaa / 194.99.117.* / 2013-08-16 07:40
inne kraje też miały miliardy euro i jakoś im to nie pomogło. Przypadek?
Wszystko co cłe zwala się na Europę? Bzdura, jak ktoś chcę krytykować to krytykowac też trzeba umieć. Bo jak ktoś piszę tylko o PKB to jest śmieszny co udowodniłem poprzednim postem. Niestety takie osobniki jak ty nie wiedzą co to cykl koniunkturalny. Nie wiedzą też co to "naczynia połączone". Nie wiedzą że jak np. w Niemczech jest gorzej to u nas spada eksport do nich o dziesiątki miliardów i co by rząd nie zrobił to nie wyczaruje, tego żeby eksport utrzymał się na tym samym poziomie jak w okresie prosperity.
idiota z PO / 83.12.121.* / 2013-08-14 13:04
ale w danych uzględniono "obroty" Loli przy A3 i Paszczury w lesie pod Jankami? I czy uwzgędniono że Pruszków ostatnio opchnął amfę za 160 mln? Bo jak nie to proszę o dopisanie tych kwot do naszego PKB
bertsi / 159.205.124.* / 2013-08-14 12:19
Teraz czytamy, że są to "dobre dane GUS-u". To są tytuły dla lemingów, którzy tylko tytuły są w stanie przeczytać. Ponadto, wydaje się, że GUS musiał zdrowo się napracować, aby takie dane uzyskać.
to_ja / 89.174.58.* / 2013-08-14 11:14
hmmmm, poczekajmy na komentarze naszych doradcow ekonomicznych
ja930 / 178.252.22.* / 2013-08-14 10:34
jeszcze parę minut temu było w tytule że zaskakujący odczyt :P
m54 / 79.186.89.* / 2013-08-14 10:31
I tak te kreatywne dane o wzroście PKB 0,8% to nędza przecie Prezes GUS Janusz Witkowski jest ministrem w (nie)rządzie Tuska(tak,tak malo kto o tym wie) jeśli naciągnął tylko na żałosne 0,8% to musi być tragicznie z gospodarką

Najnowsze wpisy