WASKO

Money.pl / 2009-04-15 14:28
Komentarze do spółki: WASKO.
Wyświetlaj:
fnxfnx / 2011-01-18 21:23 / Bywalec forum
Kolego Kamilu i inni...ile razy trzeba powtarzać? Wasko to dobra spółka na przechowanie kasy ! Chcesz zarobić? To są 2 wyjścia:
1 - Kupujesz na dołku sprzedajesz na górce co jest bardzo łatwe na tej spółce i każdy kto obserwuje już dawno wyciągnął takie wnioski.

2 - Kupujesz byle gdzie i sprzedajesz za 6-12 miesięcy.

Chcecie zarabiać szybciej? To idźcie na inne spółki. Ludzie jak mój kolega wyciąga z giełdy 1000-2000 tyś. na miecha przy czym kapitał to ~ 100 tyś.

2 kolega z kapitałem ~ 40 tyś. potrafi wyciągnąć 700-1100 zł na miecha ale on już jest bardziej nastawiony na mniejsze ryzyko i większe kiszenie.

Wszystko zależy od sposobu grania i przywiązania do swoich pieniędzy.
cahirrp / 217.172.248.* / 2011-01-19 14:22

Chcecie zarabiać szybciej? To idźcie na inne spółki. Ludzie jak mój kolega wyciąga z
giełdy 1000-2000 tyś. na miecha przy czym kapitał to ~ 100 tyś.



no to jest niezłym specjalistą, skoro miesięcznie 10 krotnie powiększa kapitał....1000% miesięcznie robi wrażenie ;)
Chyba, że zera się pokręciły, co? :P
fnxfnx / 2011-01-19 15:21 / Bywalec forum
Chodziło o 1tyś-2 tyś :P
kamil_aparat / 77.253.86.* / 2011-01-18 21:30
Kolego wymieniam poglądy na forum, bo po to ono jest. Twój również jest cenny tylko czemu z taką złością? Jestem nowy na giełdzie, a forum czasem pomaga dowiedzieć się czegoś.
fnxfnx / 2011-01-18 22:30 / Bywalec forum
Panie Kamilu, przepraszam jeśli Pan to tak odebrał ale to tak nie jest. Ja nie pisze ze złością czy czymś. Sam jestem jednym z Was, nie mam jeszcze kilku milionów na koncie, może jestem głupi , bo taka mentalność polaków aby zabrać, wsiąść dla siebie , etc. ale dziele się z Wami poglądami, przemyśleniami czy radami. Zależy mi tak samo abyście Wy też zarobili? Śmiejesz się teraz jak to czytasz? Czemu? Jeśli Ty zarobisz to będziesz miał więcej kapitału, a co za tym idzie przyjdzisz potem znów na takie wasko i obrócisz kasą, dasz jej napęd, firma zacznie przynosić większe zainteresowanie to pociągnie za sonbą kolejne dobre rzeczy kto na tym zyska? Ty, ja i inni, kto straci? Gruby jeżeli my będziemy cwańsi od niego lub ludzie, któzy się dopiero uczą.

Po 2 uważam, że ludzie tacy jak tu (gpw) chcą czegoś od życia ryzykują, a nie tylko narzekają, a ja cenie takie osoby.

Mam akcje wasko ale też obracam kasą na innych spółkach. Widzę, ze można zarobić gdzie indziej i dziele się z Wami tymi informacjami, bo po co macie się kisić tu jak można zarobić gdzie indziej i wrócić tu. Nie naganiam na sprzedaż papierów wasko, bo gdybym chciał to kupiłbym je dziś czy wczoraj, zresztą sam sprzedaje wasko i odkupuje i też zarabiam tylko myślenie i przewidywanie.

Panie Kamilu jeszcze raz jeśłi poczuł się Pan urażony to przepraszam ale nic takiego nie chciałem zrobić.
kamil_aparat / 193.109.212.* / 2011-01-19 07:32
Proszę Cię Kolego, nie panuj mi bo wtedy to dopiero się obrażę. Wszystkim nam zależy na tym samym, żeby wyciągnąć z tego jakąś kasę. Ja niestety juz 2 razy przespałem 2,90 i nie sprzedałem, a teraz znów mam małą kiszonke. Dzięki Ci Kolego za rady, bo są bardzo cenne. Też staram się coś pomóc jeżeli widzę, że warto. Tak jak Ty napisałeś Wy zarobicie to i ja coś dostanę z tego tortu. Moim zdaniem na długi termin nadaje sie Boryszew. Wczoraj Muza fajnie poszła i też wydaje mi się warta inwestycji, ale tu poczekał bym na korekte gdybym miał teraz wejść choć dziś może z 5% jeszcze podskoczy. Na pilnowanie się moim zdaniem niezły byłby Centrozap, ale powtarzam, trzeba się pilnować. A na marginesie, jak wg. Ciebie Kolego będzie wyglądał kurs Wasko w okolicach lata?
fnxfnx / 2011-01-19 08:14 / Bywalec forum
Trudno coś na tą chwile powiedzieć ale gdybym miał spekulować :) to najpierw muszą dać raport za 4Q i raport roczny tu myślę, że wyniki będą pozytywne i oba raporty dadzą trochę namysłu inwestorom, prawda jest taka, ze jak w wynikach finansowych jest ok to i zainteresowanie jest. CO jeszcze przewiduje realizacje kontraktów, umów wasko, które muszą wykonać i myślę, że 2 ważne umowy podpiszą (ale to tylko moje rokowania) reszta mniej ważna. Ale to tylko moje gdybanie na podstawie obserwacji. Co do kursu, cóż nie czarujmy się potrzeba zainteresowania bez niego gruby będzie robił to co chce czyli myślę 2 większe przeżuty w miesiącu.
Waskowicz / 79.184.41.* / 2011-01-18 21:09
Zwróciłeś uwagę jak kształtował się zysk netto z kwartału na kwartał i zysk netto na akcje?
kamil_aparat / 77.253.86.* / 2011-01-18 21:26
Tak i myślę, że zwłaszcza ostatni kwartał 2010 był dla Wasko dobrym i myślę również, że lepszym kwartałem niż analogiczny rok wcześniej. Wpadło parę kontraktów w tym chyba najbardziej opłacalny z TP więc jestem pozytywnie nastawiony. Z 2 strony nic już po za tym mi nie zostało, więc czekam na te 4 zł. A Ty jak myślisz, dojdzie w tym roku do tego pułapu?
Waskowicz / 79.184.41.* / 2011-01-18 22:06
Myślę, że tak. Jak nie więcej. Jestem optymistą co do tej spółki bo jest bezproblemowa w takim znaczeniu, że nie ma problemów finansowych a ma perspektywy ze wzgledu na szeroki zakres działalności branży. Tak, że spokojnie. Czekam na raport. A traderzy niech sobie grają :).
Waskowicz / 79.184.41.* / 2011-01-18 20:16
http://www.wasko.pl/default.aspx?docId=7200
kamil_aparat / 77.253.86.* / 2011-01-18 20:39
Myślę, że powinno być lepiej niż rok temu, a na pewno nie gorzej, czyli na porównywalnym poziomie. Ale jestem dobrej myśli i będzie lepiej może nawet i o 10%
kamil_aparat / 193.109.212.* / 2011-01-18 15:00
Chwilowa stagnacja jak zwykle, ale co będzie jutro? Myślę, że możemy niestety dobić do 2,50. Choć w przeciągu najbliższych 2 tygodni powinna być podpisana jeszcze jedna raczej mało znacząca umowa no i rozsrzygnięcie długo oczekiwanego przetargu na ŚKUP jeżeli znów cos sie nie przesunie. A co Wy drodzy akcjonariusze myślicie?
niepoprawnyoptymista / 79.163.107.* / 2011-01-18 17:29
mysle ze do 24 nie ma co sobie robic nadziei ..... jutro moze byc standardowy pik na 2.72 i opadanie. Brak zainteresowania ...trzeba czekac az przyjdzie kolej na wasko.
kamil_aparat / 77.253.91.* / 2011-01-18 17:50
Niestety obawiam się kolego, że masz rację. Co prawda traktuję tą inwestycję raczej w długim terminie, ale zaczyna mnie to lekko wkurzać. Troszkę żałuję, że nie sprzedałem 3 stycznia bo teraz mógł bym tylko dokupować, a tak trza się kisić i mieć nadzieję. Powiem tak, w tym roku będę happy jeżeli uda się dojść do 4 zł wszystko ponad to duży bonus
obserwator jeden z wielu / 89.167.25.* / 2011-01-18 16:12
jutro będą wzrosty :)
adi adi / 83.10.204.* / 2011-01-18 15:24
Przewiduje kiszenie sie do marca
kaszpirowski / 2011-01-18 09:17
Dzięki fnxfnx,
Widzę , że jesteś solidnym znawcą spółek na giełdzie.
Informacje jakie podajesz są dla mnie bardzo przydatne.
fnxfnx / 2011-01-17 22:19 / Bywalec forum
Kolego Kaszpirowski....
Jutro polecam dużą uwagę na optimusa albo zacznie spadać do ceny ~ 3,2,-3,4 albo będzie rosnąć i kto wie czy nie zobaczymy nawet 4,8 za akcje. Wszystko zależy czy pewna informacja okażę się prawdą.

Po 2 polecam przyjrzeć się cityinter oraz nicogames na NC, 3 spółki, które zajmują się grami wszystkie dziś podobnie szły albo równocześnie wzrost albo spadek.
Ja dziś troszkę na nich zarobiłem, choć z opt się spóźniłem, a moje przeczucie mówiło kupuj :P Ale szybciej tam zarobisz niż na wasko, niestety tu przyjdzie nam długo czekać, nie słuchaj niektórzych, którzy się z choinki urwali i piszą o niewaidomo jakich wzrostach, ze trzeba być optymistą, że pieniądze lubią cisze i inne bzdety. Jak ktoś dłużej na wasko siedzi i czyta różne fora, obserwuje to widzi ten chłam. Dobrej spółki nie trzeba reklamować i na forum nie musi panować cisza dla niej. Prawda jest taka, ze tu trzeba poczekać na raporty za 4Q 2010 i raport roczny za 2010 oraz realizacje umów. Na obecną chwile grubasy się bawią. Jeśli chcesz na wasko zarobić to też się da ale nie czekając tylko obracając kasą ale myślę, że to już zdążyłeś zaobserwować.

Ps: Co do jeszcze optimusa i dnia jutrzejszego, polecam bacznie rano obserwować jeszcze przed otwarciem i czytać, szukać info.
Pozdrawiam i udanych zysków.
fnxfnx / 2011-01-17 22:42 / Bywalec forum
W sobotę (15.01.2011 r.), w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu wręczone zostały Diamentowe, Kryształowe, Platynowe i Złote Laury Umiejętności
i Kompetencji dla najwybitniejszych osobistości ze świata polityki, gospodarki, mediów, nauki, kultury i sztuki. Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji otrzymał Prezes Zarządu WASKO S.A. – Pan Wojciech Wajda.



Kapituła nagrody zainicjowanej przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach przyznała Platynowy Laur prezesowi Wojciechowi Wajdzie za niezwykle skuteczne zarządzanie oraz wieloletnie zaangażowanie w budowę Spółki opartej na solidnych podstawach finansowych, plasującej się w czołówce polskich podmiotów branży teleinformatycznej oraz za konsekwentną realizację strategii finansowej i rozwojowej przedsiębiorstwa, w którym za cel postawiono sobie poprawę bezpieczeństwa narodowego, jakości życia obywateli oraz szeroko pojęty rozwój kraju. Do tej pory Pan prezes został już uhonorowany między innymi odznaką „Zasłużony dla Nauki Polskiej”, Złotą Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego, Złotym Krzyżem Zasługi oraz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.



Podczas sobotniej uroczystości nagrody odebrali także: wybitny polski reżyser, mistrz sztuki filmowej – Krzysztof Zanussi; prezenter, dziennikarz telewizyjny i radiowy, redaktor naczelny FAKTÓW w telewizji TVN Kamil Durczok; Prezes Krajowej Izby Gospodarczej Andrzej Arendarski, a także Sekretarz Generalny tej instytucji Marek Kłoczko; Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Bożena Lubińska – Kasprzak; Prezes Zarządu PKP CARGO S.A. Wojciech Balczun; Prezes Zarządu POLIMEX-MOSTOSTAL S.A. Konrad Jaskóła oraz wielu innych luminarzy świata nauki, kultury i gospodarki.



W minionych latach Laurami uhonorowano m.in. Jana Pawła II, prezydentów Lecha Wałęsę i Vaclava Havla, sekretarza generalnego NATO Javiera Solana, kardynała Stanisława Dziwisza, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Bronisława Geremka, Zbigniewa Brzezińskiego, Władysława Bartoszewskiego, Andrzeja Wajdę.

http://wasko.pl/default.aspx?docId=7003&newsId=2162&templId=57

Unicom z Wasko z ofertą za 3 mln zł wygrały przetarg na zakup czytników linii papilarnych i oprogramowania do wymiany danych daktyloskopijnych w Komendzie Głównej Policji.
http://www.ngi24.pl/article/1039/rss
kaszpirowski / 89.76.75.* / 2011-01-17 13:52
fnxfnx wielkie dzięki za info o optimusie.
Nie zrezygnowałem z Wasko , ale kupiłem
Optimusa.
rorge / 84.48.163.* / 2011-01-17 16:19
to tak jak i ja kupilem optimusa lotosa i sygnity noi bomba noi wasko tez dokupilem pozdro all
fnxfnx / 2011-01-17 16:12 / Bywalec forum
Nie ma za co. Może trochę to da ci wiarę we własne siły. Szkoda tylko, ze ja swojego przeczucia nie posłuchałem i nie kupiłem ale spoko na innych na DT się zarobiło. A optimus pewnie i tak spadnie, więc sprzedawaj lub trzymaj, a potem wróć na wasko i odbierz profity.
Waskowicz / 79.184.41.* / 2011-01-16 19:41
Tylko psioczycie a nie zwracacie uwagi na fakty. Czy ciągle trzeba wszystkim przypominać i dawać powody do uśmiechu. Wasko to nie KGHM, ORLEN, LOTOS czy inna spółka z WIG20, gdzie na samo hasło kurs rusza w górę. Zobaczcie co piszecie. Sami nie macie wiary w tę spółkę mimo, że ani nie ma złych długów, ani kłopotów finansowych ani złej opini jako firma. Wieć jak ktoś (potencjalny gracz giełdowy) czytający takie forum ma zainwestować w tę spółkę, gdy czyta takie teksty.Negatywne albo żałosne, niemające nic wspólnego z rzeczywistą sytuacją spółki. Jak czytam teksty i ktoś mi pisze, że może pojdzie do gory a może nie to on chyba nie wie od czego to zależy. Myśli,że kurs to sobie rośnie ot tak sobie od gdybania, dobrożyczenia i że akcje same się kupią. Przecież aby urosło to muszą być spełnione pewne warunki. 1. Firma bez kłopotów finansowych, 2. Firma z portfelem zamówień, 3. Firma z perspektywami, 4. Stabilny zarząd, 5. Ogólna, dobra aura wokół. Których warunków nie spełnia Wasko? Chyba tylko tego ostatniego, wynikajacego z ponizszych wypowiedzi forumowiczów. Przeanalizowałem to forum i doszłem do tego dlaczego tak jest. Wiekszość psioczących, gdybiących i robiących złą atmosferę wokół tego tematu to ludzie którzy kupili jakiś czas temu na "górce". Teraz rozczarowani tematem wylewają swoje żale robiąc zły klimat i "wyleszczając " się z czasem. Więc mam radę dla tych ludków. Sprzedajcie co macie i zapomnijcie o temacie. Trudno, daliście ciała i czas przesiąść się na coś innego, gdzie nie trzeba myśleć i czekać by urosło. Przestańcie również komentować to forum i dajcie spokój Wasko by mogło spokojnie, tak jak trawka wiosenna zacząć już rosnąć.
P.S.
Nie życzę sobie również negatywnego komentowania tego co teraz tutaj napisałem
:)
Pozdrawiam
hgh / 83.10.198.* / 2011-01-17 11:10
Gościu pieprzysz tak, że żal czytać, co kogo to wszystko obchodzi kiedy wasko stoi, a raczej spada na ryj?
INTERESUJĄ NAS ZYSKI, nikt z poważniejszych nie siedzi tu 2 miesiące tylko dłużej, kisiłeś się w 2009 ? Wątpię, ta spółka jest kompletnie nic nie warta.
Zacznie być dochodowa dla inwestorów to i będzie zainteresowanie, a jak grubasy zapychają gębę to nigdy nie wzrośnie.
Karlus / 79.187.215.* / 2011-01-17 21:20
Koleś, pieprzysz to chyba ty. Przesiądź się na Petrol to ci będzie dobrze, bo gadasz od rzeczy. Albo jeszcze lepiej - zniknij z forum, będzie można spokojnie pomyśleć (czego ty niestety nie robisz)
ASDFGHJ / 79.163.176.* / 2011-01-17 08:32
CHINY -3.02% RADZĘ UWAŻAĆ......
dgs / 91.194.18.* / 2011-01-16 20:39
Zatem czekamy...czekamy...czekamy na 5 zł za akcje rzecz jasna
kamil_aparat / 77.253.87.* / 2011-01-15 12:51
Ten przetarg myślę, że jest jedną z odsłon, która powinna lekko podtrzymać kurs przed ŚKUP. Nie zdziwił bym się gdyby za tydzień pojawiła sue informacja o następnym na ok. 10 mln., a za 2 tyg. wynik tego najważniejszego. Jeśli wygrany to na pewno kurs wyrwał by się za marazmu, a jak wysoko to już się okaże.
obserwator jeden z wielu / 89.167.25.* / 2011-01-15 13:44
jakby do tego przyłączył się jakiś fundusz inwestycyjny który zebrałby papiery od leszczy lepiej nie myśleć co by się działo :)
dgs / 91.194.18.* / 2011-01-15 15:44
Jak dla mnie mała umowa. Jasne dobrze, bo się dzieje ale zauważcie, ze większe umowy nić nie robią. Póki grubasy się opychają póty chudzi nie będą najedzeni.
obserwator jeden z wielu / 89.167.25.* / 2011-01-15 17:17
Umowa lub brak umowy nie jest wyznacznikiem kursu popyt i podaż wyznacza kierunek jak liczysz na spekulację to szukaj innej spółki chcesz wejść i szybko wyjść najchętniej z dużym zyskiem każdy by tak chciał może zainteresuj się DGA lub PETROLEM tam szybko wchodzisz i wychodzisz .
Takich inwestorów nam nie trzeba o to w tym wszystkim chodzi płochliwą ławicę trzeba zebrać do jednej sieci i nie wypuścić puki nie przyjdzie na to czas a wtedy zyski są znaczne :)
dgs / 91.194.18.* / 2011-01-15 19:21
Kolego nie siedzę w tej spółce 2 miesiące tylko o wiele wiele dłużej więc nie gadaj. Każdego interesuje zysk. Jak ty lubisz dokładać to widocznie jesteś inny.
kamil_aparat / 77.253.87.* / 2011-01-15 16:24
Ale ŚKUP to bardzo duża umowa, więc i szanse na wzrost są spore. Warunek jest 1, Wasko musi go wygrać
stawho / 95.49.203.* / 2011-01-15 07:25
http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=2&_OID=43&_Lang=pl&_RowID=1699373&category=11,36,31,32,33&_CheckSum=-1374803929
Waskowicz / 79.184.10.* / 2011-01-14 22:14
Konsorcjum WASKO S.A. i DGT Sp. z o.o. dostarczy sprzęt i oprogramowanie za 11 mln zł dla ratownictwa medycznego w Małopolsce
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd WASKO S.A. informuje, że w dniu 14 stycznia 2011 r. podpisana została umowa pomiędzy Konsorcjum firm: WASKO S.A. (Lider Konsorcjum) i DGT Sp. z o.o., a Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Przedmiotem tej umowy jest dostawa sprzętu i oprogramowania dla potrzeb jednostek ratownictwa medycznego w Małopolsce w ramach projektu pn. "Budowa zintegrowanych systemów informatycznych do zarządzania i monitoringu satelitarnego w Małopolsce". Wartość kontraktu wynosi 3,3 mln zł netto.
Jednocześnie Zarząd WASKO S.A. informuje, że w ramach tego samego projektu podpisywanych jest równolegle 20 innych umów z 20 jednostkami ratownictwa medycznego z terenu województwa małopolskiego. Łączna wartość umów podpisywanych w ramach "Budowy zintegrowanych systemów informatycznych do zarządzania i monitoringu satelitarnego w Małopolsce" wynosi 11 mln zł netto.
Ponadto Konsorcjum rozbuduje istniejący system Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego do funkcjonalności systemu wdrażanego oraz wykona integrację tych systemów. Nowy system zostanie także zintegrowany z systemem MIIP (Małopolska Infrastruktura Informacji Przestrzennej) w celu pozyskiwania danych GIS oraz z systemem GOPR.
Umowy przewidują kary umowne, z których największa dotyczy przypadku odstąpienia od wykonania umowy i wynosi 20% wartości wynagrodzenia brutto.
dgs / 91.194.18.* / 2011-01-15 07:18
Wątpię aby tej spółce coś pomogło. Nawet jakby 20 takich umów by podpisali to czy w ogóle ten kurs ruszy? Szczerze? Barzoooo wątpię.
fnxfnx / 2011-01-14 20:12 / Bywalec forum
Wiesz z całym szacunkiem do Ciebie Kolego ale gadać to każdy potrafi, jak pewnie zauważyłeś. Mnie i raczej wielu osób, pisanie, że dziś skoczy, że od poniedziałku 3 zł już nikogo nie doprowadza do orgazmu. To MUSI być poparte jakimiś faktami. Na tej spójce spekuła nie działa, bo jej nie ma, a gadanie, że będzie lato w grudniu to wiesz...

Każdy kto obserwuje wasko od długiego czasu dzień w dzień wie dobrze, że prędzej coś się ruszy po wynikach za 4Q 2010, a to nastąpi na moje oko w marcu i kto wie czy nie pod koniec.

Tutaj po prostu grubasy nie pozwalają nam zarobić. Kurs kisił się bity rok przed pamiętnym październikiem, potem do końca grudnia. Na moje oko teraz będzie powtórka i też będziemy się kisić do wyników, a potem mam wrażenie, że do jesieni ale to tylko moje obserwacje oraz opinia.

Szczerze? Bardziej polecam wszystkim wytrwałym optimusa, który dziś wystrzelił ale myślę, że będzie mała korekta, a pootem kolejny wystrazł, gdyż czeka optimusa sprawa w sądzie (miejmy nadziej, że na korzyść) oraz wiedźmin 2, który jest BARDZO oczekiwaną grą. Jeśli naprawdę ktoś chce zarobić to polecam optimusa to sprawdzona spółka z naprawdę dobrym zarządem.

Powyższa opinia nie jest rekomendacją i nie powinna być traktowana jako opinie do np: przerzucenia się na optimusa. Kto chce to sam zobaczy.
obserwator jeden z wielu / 89.167.25.* / 2011-01-15 10:16
kolego w najbliższym czasie WASKO przegoni twojego OPTIMUSA co tu dużo pisać sam zobaczysz :)
dgs / 91.194.18.* / 2011-01-15 15:46
Jestem optymistą w życiu ale z realnym spojrzeniem i szczerze życzę Wam i sobie i wasko jak najlepiej nawet tych 15 zł za akcje ale czy przegoni optimusa to niebyłym tego pewien. Tym bardziej, ze optimus sięgnie 5 zł, a wasko nawet 3 nie może.
obserwator jeden z wielu / 77.254.241.* / 2011-01-14 18:02
spokojnie panowie w przyszłym tygodniu przekroczymy 3zł :)
kamil_aparat / 77.253.81.* / 2011-01-14 17:20
Mam już powoli dość. To czekanie mnie wkur... już. Jeżeli do końca stycznia nic się z tym nie stanie to będę bardzo zdenerwowany!!!!!!!!!
niepoprawnyoptymista / 79.163.93.* / 2011-01-14 16:47
moja byla (optimus) goruje a ja kisze hehe eeehhh
dga / 83.10.215.* / 2011-01-14 16:57
Weź mi nic nie mów. Mówiłem sobie od kilku dni sprzedam wasko i kupie optimusa, bo chciałem tak od długiego czasu. Sprzedałem wasko zarobiłem (chciałem więcej) i zastanawiałem się nad optimusem i dupa kupiłem wasko. A teraz patrze na opt i se w twarz pluje :P

Ach te moje przeczucie nigdy go nie słucham, a ono mnie nigdy nie zawodzi ;D

Ciekawe czy w poniedziałek zleci trochę w dół. Bo wiem, ze poleci tak do 5 zł optimus i to już niedługo. A wasko no cóż coraz mniej siedzieć się tu chce.

Pozdrawiam tych co dziś zarobili na optimusie :)
rorge / 84.48.163.* / 2011-01-14 17:21
dzieki niewiele ale 700 zl tez cos
dga / 83.10.215.* / 2011-01-14 17:58
Lepsze 700 zł niż nic ja o 80 zł mniej dziś zarobiłem. Gdybym zrobił ten ruch co chciałem to miałbym 1100 zł. No ale cóż bywa :P
niepoprawnyoptymista / 79.163.93.* / 2011-01-14 17:07
ja tez troche na nim zarobilem gdy podbil 1 raz na ponad 3 zeta....milo wspominam wczasy za ugrana. Wrocilem mowie na optimusie korekta a do debiutu gry daleko, a wasko wali do gory hehe ...optimus, boryszew i city w jednym ...mysle wow i buch w PKC.... hehe a dalej to wiadomo co bylo ;/
niepoprawnyoptymista / 79.163.93.* / 2011-01-14 17:20
jednym zdaniem....podjarałem sie jak dziecko przy rozpakowywaniu światecznych prezentow. Uwazam ze do tegorocznych wakacji i wasko da zarobic a jak nie to na ferie zimowe itd ;p pozdrawiam milego weekendu
dga / 83.10.215.* / 2011-01-14 18:00
Tak tylko pytanie podstawowe co szybciej się wybije optimus czy wasko? Ja osobiście myślę, że optimus, a wasko gdzieś może na jesień. Optimus ma obroty, zainteresowanie dywidendę i potencjał i murowane wzrosty.
dga / 83.10.215.* / 2011-01-14 16:58
Ps: A opt miałem w 2010 i też udało mi się wyciągnąć kaskę. Swego czasu kupę lat temu kolega ugrał ~20 tyś. na optimusie :P
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy