Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Wasze doświadczenia na rynku mieszkań.

Wasze doświadczenia na rynku mieszkań.

luthmann / 2007-11-14 13:28
Zainspirowałem się pytaniem jednego z forumowiczów. Jak tam panowie inwestorzy, jakie są wasze doświadczenia z zakupami mieszkań i apartamentów? Jestem ciekaw, czy przeważają tu teoretycy, czy praktycy. Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
Pablo123 / 213.158.196.* / 2007-11-19 22:32
Luthman - Nie chce mi się czytać twoich wpisów ( w odróżnieniu od Jarunieczka, który ma więcej czasu) , więc najpierw się przedstaw ( bo jesteś nowy na tym forum ) i napisz jaką opcje reprezentujesz? Teoretyków czy praktyków?
jarunieczek / 83.24.47.* / 2007-11-14 21:25
Aha zapomniałem dodać_ Twoich kilka wpisów już przeczytałem i sądzę, że znam odpowiedź na pytanie, które zadałeś dziś na forum. Wystarczy jeden wpis nt Sopotu...
jarunieczek / 83.24.47.* / 2007-11-14 21:20
Witam>śmiało zaczynasz Luthman. A jak będziesz weryfikował? Czy sam należysz do jednych, czy do drugich. Ciekawe do jakich> Chętnie pójdę "na pierwszy ogień" w ocenie- przejrzyj prosze w olnej chwili kilka moich postów. I uprzejmie proszę o ocenę...
Jak już będziesz wiedział z kim masz do czynienia pozwolę zadać i Tobie podobne pytanie: " I jak tam Panie/Pani Luthamn z doświadczeniami z zakupu mieszkań i apartamentów" i liczę na odpowiedź. Tymczasem pozdrawiam i do usłyszenia mam nadzieję.
luthmann / 2007-11-16 18:58
Nie chciałbym być odebrany źle, nie chodzi mi tu o weryfikowanie, tylko o to kto tu się udziela, zwykła ciekawość. Nie był to zarzut, tylko zastanawiałem się jak duży procent tu wypowiadających się stanowią realni inwestorzy. Patrząc na niektóre pod-fora, mam wrażenie, że bardzo dużo tu zupełnie przypadkowych ludzi, zwłaszcza, gdy widzę jak wypowiadają się o gospodarce w związku z sytuacją polityczną.

Najnowsze wpisy