Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Ważne decyzje na Cyprze. Które banki upadną?

Ważne decyzje na Cyprze. Które banki upadną?

Wyświetlaj:
kajja / 83.27.247.* / 2013-04-19 05:22
Dla mnei jest to o tyle nieważne, że dłuższy czas temu zdecydowałam sie powieżyć moje pieniądze polskiemu bankowi czyli getinowi więc cokolwiek by się na cyprze nie działao, nie będzie mnie to dotyczyło
fredgrty / 83.31.207.* / 2013-03-24 21:55
ech ludki jakie wnioski - no analiza i synteza informacji otrzymanych - bliska propagandzie. To jestvwielka gra - chodzi o bazę wojskową którą chce mieć rosja na tej wysp[ie po utracie baz w libii i egipcie. a baza anglików liczy tam ok. 56tys marines. wokoło wyspy są potężne pokłady gazu i ropy ale o tym cisza. ciemny ludek wszytko łyka - a grewcy juz 50 wysp oddali niemcom austri i francji za długi które im zrobiła brukselka/ Polska odsa niedługo województwea tzw ziem odzyskanych za sowje długi o to tu chodzi. kaine sentimenti polnische kaput.
KOBA / 83.14.54.* / 2013-03-23 12:12
Jakie decyzje podjął rząd w sprwie ucieczki wielkiego kapitału i płaceniu podatków za granica !!!
kropki / 83.9.13.* / 2013-03-23 09:10
Kolejny cios w liberałów, korwin - mikkowców itp. Okazuje się, że państwo, gdzie nikt nie płaci podatków, ale wszyscy zarabiają, to jednak nie raj i też trzeba utrzymywać policję, wojsko, więziennictwo a na to potrzebna jest kasa. Inaczej kończy się anarchią. Po tę kasę wcześniej czy później trzeba będzie przyjść do obywateli.
Coins / 109.173.152.* / 2013-03-23 10:36
Najpierw przeczytaj program, a potem pisz. Niestety same bzdury napisałeś. Korwin jasno mówi o podatkach tyle, ze mają byc proste i niskie. Własnie na wojsko, police itd...
szary_czlowiek / 89.66.128.* / 2013-03-23 09:45
W normalnym świecie liberalnym te banki by upadły, a ich właścicieli, drobni ciułacze rozdarli by widłami na ulicy. I to jest sprawiedliwość. W świecie pożyczek i długów MFW dofinansuje banki cypryjskie ze środków innych europejczyków (również naszych) a bankierzy dadzą sobie bonusy po parę milionów EUR i dalej będą współpracować z mafią rosyjską.

Najnowsze wpisy