Forum Forum finansoweInne

Ważne zmiany w ofercie banków. Będzie większy wybór polis ubezpieczeniowych

Ważne zmiany w ofercie banków. Będzie większy wybór polis ubezpieczeniowych

Wyświetlaj:
jolsky / 164.126.88.* / 2015-04-04 14:12
Firmy ubezpieczeniowe to największe oszusty w tej materii.Kredyt konsumpcyjny musi byc ubezpieczony,inaczej go nie dadzą.A juz w wypadku smierci,ubezpieczyciel szuka naiwnych jeleni do płacenia w rodzinie zmarłego.Czyli jednym słowem nie wywiązuje sie z umowy.Takie praktyki KNF powinna karać tylko jednym-odebraniem koncesji!
Krystian68 / 176.115.80.* / 2015-04-04 08:27
Głównym TRUCICELELM jak widzę jest grupa Pana Czarneckiego (polecam profil na FB Najgorsi Pracodawcy). W jego Getinie znajomy brał 13 000, umow opiewała na 21 000!!! RÓŻNICA TO UBEZPIECZENIA.
Chciałem kredyt w IdeaBanku dali mi ratę 2500 (kapitałowoodsetkową) + 2000 miesięcznie jakiegoś bankowi potrzebnego ubezpieczenia!!! Nie skorzystałem.
Na dniach ponownie ściągnieto mnie do banku.
Doradczyni powiedziała że ma dla mnie ofertę bez ubezpieczenia. Zaproponowała mi ratę + PAKIET PŁYNNOŚCIOWY - KUR..!! Coś ponownie mi nie potrzebnego bo nie chcę dodatkowych produktów!!!
2500 rata + 2200 pakiet!!!
Idea Bank już znalazł sposób.
Ich prawnicy znaleźli już sposób i mają gdzieś KNF!!!
jolsky / 164.126.88.* / 2015-04-04 14:14
I na to też jest pewnie sposób.Niech tylko prawnicy KNF trochę pogłówkują.zawsze tak jest ze na technikę wymysla sie drugą technikę.Nie ma sytuacji bez wyjścia
analizatorSkładek / 5.86.208.* / 2015-04-03 18:47
Działalność firm ubezpieczeniowych polega na przekonaniu mało rozgarniętych do opłacania składek... na wynagrodzenia dla prawników, których zadaniem jest udowodnienie naiwnemu nieszczęśnikowi, że wpłacone pieniądze "...szczęścia nie dają..." a nieszczęście, które go dotknęło nie było zawarte w opłacanym przez niego pakiecie...
jolsky / 164.126.88.* / 2015-04-04 14:09
Nic,tylko udać sie wobec tego do prawnika z podpisaną już umową i sie poradzić czy wszystko jest na pewno ok i prosić o poradę na piśmie.Wtedy jest dowód czarno na białym.W razie niejasności można zerwać umowe w trybie 10 dni

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: