Forum Polityka, aktualnościKraj

Ważne zmiany w zasiłkach. Wzrost średnio o ponad 300 złotych

Ważne zmiany w zasiłkach. Wzrost średnio o ponad 300 złotych

Wyświetlaj:
epsilion / 78.159.79.* / 2015-03-24 21:13
a ja mam pytan ie- kto sie zajmie tymi zmianami??????? znowu pracownicy socjalni w Gopsach???????bo chyba rzad wie,ze w małych osrodkach tylko socjalni sie tym zajmuja zamiast chodzic w teren !!!!!!!
Moze w koncu ktos o nich pomysli
Omnibus / 66.249.81.* / 2015-03-25 08:01
Mam syna 16 letniego od 3lat choruje na zakrzepice żył głębokich, oraz zatorowość płucną, porostu nic takiego, bo co to jest dla ludzi Zdrowych-przyszło samo i już nie wyjdzie skazany jest do końca życia na fragmin, lub tabletki, badanie nra.itp.Nic nie jest tanie lekarze, wizyty, leki, badanie, itd. Chętnie oddam te parę groszy komuś kto myśli że wszystko jest dobrze a rodzic osoby niepełnosprawnej jest naciągaczem, a odda memu dziecku zdrowie. Nie przeczę powinna być weryfikacja, ponieważ są rodzice w trudnej sytuacji, a są tacy którym się leje z nieba, ale i im pokłon bo nie jest im dobrze tylko lżej. Nie piszę po to by użalać się lub coś w tym stylu porostu wiem co to jest od niedawna i jakie to poświęcenie dostaje 153zł miesięcznie, ja niechcę zbyt wiele bo są inne rodziny w większych opałach, ale naprawdę o godne traktowanie i zapewnienie opieki zdrowotnej chociaż podstawowej. Gdy słucham ile to Politycy wydają, jakie afery finansowe są w Kraju, to się chce żygać. Raz chciałbym aby się spełniło niech Ci co tak krzyczą i zazdroszczą tego, na tydzień powinni się zamienić z tym cierpieniem i zdać się na Państwo i Polską Służbę Zdrowia oraz rodzinę - tylko tydzień. Jestem że tak powiem tylko Ojcem.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy