Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Waży się los stoczni. I ministra Grada

Waży się los stoczni. I ministra Grada

Money.pl / 2009-08-18 07:06
Komentarze do wiadomości: Waży się los stoczni. I ministra Grada.
Wyświetlaj:
H1N1 / 83.15.9.* / 2009-08-18 10:16
To tylko katar, strach pomyśleć co będzie jak przyjdzie grypa:(
_qwert / 2009-08-18 10:10 / Tysiącznik na forum
...najpierw PiSioczenie, że majątek narodowy sprzedają za bezcen, teraz PiSioczenie, że nie sprzedają...
PiSarczyki nigdy nie będą zadowoleni.
No chyba, że kompaktowy wódz ustanowi dzień zadowolenia z życia :-P
EM2 / 78.8.20.* / 2009-08-18 09:51
A kto przejmował się innymi zakładami likwidowanymi z dnia na dzień w 1992 r. Np: PGR-y. Mój zakład zlikwidowano w kwietniu 1992 r. Dali odprawy 3 -miesięczne ( po potrąceniu 20 % podatku) i won na bruk 2000 osób. Teraz cackają się, górnicy jakie dostali odprawy, to samo stoczniowcy a pozostałym g....
1900 zł miesięcznie zapomogi - dla człowieka po zawodówce, a nauczyciel tak wykształcony ile zarabia?
To nie jest normalny kraj!!! To samo dotyczy prywatyzacji, przeanalizujcie jak to jest. Jak pracujesz w dobrej firmie, którą wybudowano za państwowe pieniądze, czyli nasze i firma podlega prywatyzacji to pracownicy dostają akcje są to duże pieniądze, a dla budżetówki lub emerytów, którzy pracowali wile lat kopa w d....
j32 / 193.59.145.* / 2009-08-18 10:28
Ja się zgadzam. Powinni spytać czy chcemy płacić na stoczniowców. Jak się okaże że nie, to w imieniu nas wszystkich jak stoczniowcy zaczną dymić powinni ich policją rozgonić. Ja tam jestem za niepłaceniem na stocznie. Nie wyrzucajmy pieniędzy w błoto.
mrówka123 / 83.28.130.* / 2009-08-18 09:27
Czeka go po prostu zmiana stołka. Partia nie da mu zginąć. A stoczniowcy niestety na bruk. Ot taka sobie rzeczywistość. Jak to w demokracji.
janiszek72 / 2009-08-18 08:38 / Tysiącznik na forum
To jest przykład prywatyzacji zrobionej przez wyjątkowej klasy fachowców. Wirtualny inwestor to dobry pomysł na zyskanie czasu i zamydlenie oczu stoczniowcom. Brudna robota zrobiona profesjonalnie w białych rękawiczkach. Około 8 tys. stoczniowców wylądowało na bruku z odprawami, które już im się kończą. Głosuj na PO, a ona rozwiąże Twoje problemy łącznie z rozwiązaniem umowy o pracę. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
G# / 213.158.197.* / 2009-08-18 13:18
to jest świetne!
bananewa / 2009-08-18 10:45 / Bywalec forum
A cóż te 8 tysięcy chłopa ma robić? Nie ma statków do zbudowania - to co - mamy płacić im, żeby nie budowali? Albo płacić zapomogi przez kilka lat - państwowe twory uczą niesamodzielności - to jest pewne. Kurna niech zawiążą sami spółkę - pewnie i konstruktorzy by się znaleźli - niech budują mniejsze statki - niech sami zadbają o zlecenia - niech sami dbają o dostawy i niech SAMI płacą ZUS (bo obecnie to chyba nie płacą ?) ! Ponoć yachty polacy robia najlepsze na całym świecie - takie info w tv krąży - to może i morskie statki wycieczkowe robiliby lepiej niż konkurencja - ostatnio Gdyni na Hel wrakiem jak się patrzy podróżowałam - chyba ze 30 lat w czynnej służbie... A może czas zmienić branżę?
arch / 2009-08-18 09:13 / Tysiącznik na forum
Byli by idiotami gdyby wpłacili te pieniadze !

Brudna robota zrobiona profesjonalnie w białych rękawiczkach
[/
jeno sznur / 83.20.14.* / 2009-08-18 07:51
Ale wieloletnia umowa za gaz z Katarem ważna.Polacy na jednej umowie są 100 mln. $ rocznie w plecy.Lato gorące to się lody kręci.
JanuszPOlikot / 2009-08-18 07:06 / Tysiącznik na forum
Hahahahahahahaahahah....Tuski i jego ekipa fachowców. Przed wyborami chciał debaty ze stoczniowcami.......hahahahah
"POważny Inwestor " nie ma nawet swojej swojej strony internetowej.........hahahah.
Swoją drogą ciekaw jestem czy brat pana Grada uregulował już swoje należności na ponad 1 mln zł wobec zakładów w Policach.......

Pozdrawiam wszystkich miłośników PO !!!!!

Ps.
Biedny Donek nie zostanie prezydentem bo gra będzie na Olechowskiego.......Ta sprawa stoczni pokazuje że Donek zaczyna popadać w niełaskę i "ktoś " mu chce podstawić nogę.......Pewnie ekipa z pod znaku NWO
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
Iryd / 87.205.155.* / 2009-08-18 12:31
Podjadek małego formatu, bo kto inny mógłby sie podszywać pod inną osobe, siejąc szkode od tyłu. Nie wiem jak można oczekiwać uczciwych zasad w grze jak się samemu do nich nie stosujesz. CHCESZ ZMIENIAĆ ŚWIAT TO ZACZNIJ OD SIEBIE.
Mam nadzieje że kiedyś do ciebie dotrze ta sentencja.
G# / 213.158.197.* / 2009-08-18 13:42
Ten "Iryd" jak na sympatyka PO nie jest taki głuupi - w lot poją , że ktoś tu się "podszywa..od tyłu" ;-))
Natter / 2009-08-18 09:46 / Tysiącznik na forum
No i chyba miałem rację pisząc 3 tyg. temu że tych pieniędzi z Kataru nie będzie.Po drugie nie można wszystkiego robić pod dyktando Komisji Europiejskej.To jest jeden wielki skandal
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy