WDMSA

Money.pl / 2007-11-22 23:45
Komentarze do spółki: WDMSA.
Wyświetlaj:
paaulinka / 83.238.229.* / 2008-09-12 09:41
Odswieżam pierwszy wątek o WDM,aby kazdy mógł poczytać jak to naganiacze ( zarząd ?,fundusze ? ) zachwalali tą "perełkę,"Aktualna cena za akcje to 0,45 gr, i nie widać żeby coś mogło zatrzymać wodospad
makmaf / 83.8.60.* / 2008-10-15 16:28
kogucik
makmaf / 83.8.60.* / 2008-10-15 16:30
spółka kogucik
lornek / 194.145.96.* / 2008-10-06 17:13
Już 35 gr :P Szkoda tych wszystkich frajerów ktorzy nieanalizujac dokladnie perspektyw spóki zakupiła ten gów* jako lokata dlugoterminowa. Prosze popatrzec na komentarze dzieci hossy ktorzy nie baczac na twrde i konkretne argumenty trwali w swym bledzie (moze nadal trwaja).

Ochodzac od spraw z przeszlosci, zachceam do dyskusji i odpowiezi na pytanie jak sobie WDM poradzi po spadkach jego funduszu, z odplywem klientow, swietnie radzaca sobie konkurencja firm doractwa finansowego, nieporozumieniem z austryjackimi akcjonariuszami spółki, mala ilosci debiutow, przyznanie sobie przez członków zarządu 2 MLN ZŁ premii (przegiecie paly, nic nie zrobili ale kase na premie dla siebie to porafili przeznaczyc i to de facto z pieniedzy potrzebnych na dynamiczniejszy rozwój). Podobno planuja kolejne debiuty swoich spolek-córek wiec pewnie wciaz mysla że FRAJEROW NIE BRAKUJE. Oby się mylili :)
gruby_leszcz / 89.230.202.* / 2008-05-28 21:10
po dzisiejszym dniu można się już tylko napić. Nie napiszę za ile kupiłem, ale przez najbliższe 10 lat tego nie odrobię
,, / 80.48.225.* / 2008-05-29 00:09
wartość księgowa akcji 0,01 a obecna 1,02 i nic dziwnego że tylko jak ktoś chce kupić to odrazu otrzymuje,bo to do 0,01 ile jest procent.Takie spółki o wartości 0,01 mają kursy po 0,02-0,03 na równoległym rynku.
hkjhk / 83.24.150.* / 2008-05-22 09:38
nie rozumiem, jak mozna przy tak malej sprzedazy/zysku za 1Q byc tyle wartym
rozbawiony / 212.76.37.* / 2008-05-12 12:32
Jestem tu pierwszy raz , przeczytalem dyskusje ....i sie smieje bo pomyślcie państwo , jesli ktos uwaza, ze społka jest za droga to co robi ....po prostu ją sprzedaje i nie traci czasu na pisanie o niej , ze jest nic nie warta , tylko analizuje inne społki .
A skoro ktos ciagle o niej pisze , to znak ze chce ja kupic - oczywiście najchętniej w cenie 1grosza :))))
lorn / 194.145.96.* / 2008-05-14 16:49
A moze ktos juz przeanalizowal spolke i ma jakie wyrobione na jej temat zdanie i bierze po prostu udzial w dyskusji tej i wielu innych. Nie wyszyscy sa takimi rozbawionymi leszczykami ktorzy wybieraja sobie trzy spolki i sledza tylko ich kursy z zapartym tchem.
Rynek trzeba sledzic w calosci :)))
zbychz / 2008-04-09 13:08
Poszla plotka po Wrocku po ostatnim spotkaniu DM-ów
że przejmą, pozbyli się akcji i sa do kupienia
:))))) / 194.145.96.* / 2008-04-09 18:20
Tylko kto bylby natyle glupi zeby przeplacac...
Wieksze DM nie interesuja sie narazie zbytnio NC. Pozatym transakcje przedluzalyby negocjacje z licznym akcjonariatem (ok. 10 osob ma ponad 5 %). Wlasciciele w przeroznych wywiadach mowili o tym ze narazie nie chca w ogole sprzedawac swoich akcji. WDM stara sie rozrastac skupujac wciaz nowe podmioty (to akurat trzeba im zaliczyć na duzy plus bo idzie im w tej dziedzinie całkiem całkiem, szkoda tylko ze wyniki takie słabutkie :] ) oraz odsprzedajac cząstki udziałów w spółkach zaleznych.

Podsumowując plotka miala sluzyc naganianiu na kupowaniu tego zepsutego waloru, ale nie ma frajerow na kolejne nawet plotkarskie obiecanki ludzi z WDM. Juz dawno stracili zaufanie inwestorów!
paaulinka / 213.238.90.* / 2008-03-30 00:12
Bardzo znamienne jest w przypadku spólek z NC,ze przed sama emisją,i zaraz po,mają miejsce "żarliwe" dyskusje na temat jaki to dana spólka ma potencjał i jaka to jest atrakcyjna do kupienia,mają olbrzymia ilość fanów,których nie zrażają nawet początkowe spadki kursów.Każdy trzeźwy,czy sceptyczny głos,zaraz znajduje wielu adwersarzy,którzy odsądzają go od czci i wiary.A potem po zaliczaniu kolejnych minimów,nastaje znamienna cisza.....Żadnej próby szukania wyjaśnienia,czy choćby przyznania się do pomyłki,tylko cisza,jakby nic sie nie stało.Jakże inne są dyskusie na temat spólek z głównego parkietu.Jeśli coś się nie zmieni w zasadach funkcjonowania tego rynku,to myślę że inwestowali czy granie na nim straci jakikolwiek sens,i umrze on smiercią naturalną
magda1983 / 62.87.148.* / 2008-03-19 13:16
Trzeba patzreć w przyszłość.
Spółka z perspektywami.
Trzeba śledzić ich poczyniania.
Mają mnótwo ciekawych pomysłów, są młodą spółką i z pewnością jeszcze dużo pokażą
:/ / 194.145.96.* / 2008-03-28 11:22
Tja, to samo mówili wlasciciele w sierpniu gdy spolka wchodzila na rynek. Jak sie skonczylo dzisiaj wszyscy widzimy :) Banda frajerow zostala ubrana w akcje ktorych kurs leci na krzywy ryj a obroty maleja. Ludzie beda mieli duzy problem z pozbycie sie tych akcji. Jeśli sledzisz ich poczynania to chyba widzialas ich zalosne wyniki zarzadzania np. portfel dynamiczny akcji przez ponad 12 miesiecy wzrosl o 2,23%!!! (jedyny ich portfel ktory jest na plusie)

Najgorsze jest nie tyle to ze nie sa jacys rewelacyjni w zarzadzaniu ale to ze stracili zaufanie inwestorow :/
kolo12 / 87.116.228.* / 2008-03-28 13:52
Ależ TY LONERK jesteś u*********, jak wsza czy wesz jak wolisz normalnie .......:)
:/ / 194.145.96.* / 2008-03-31 16:02
Widze ze czekasz tylko na nagly skok kursu zeby pozbyc sie akcji w ktore zostaleś ubrany jak leszczyk. Proponowalbym wieksza determinacje bo plynnosc i woloumen sa w coraz gorszym stanie.
Każdy popełnia bledy ale glupota jest w nich tkwic :/
mały ale zorientowany inwestor / 83.8.113.* / 2008-02-02 19:06
WDM to bdb papierek mam sporo i nie oddam bo wiem że przyniesie spory zysk i to już w przyszłych sześciu tygodniach


Pozdrawiam akcjonariuszy
DDDDD / 83.27.52.* / 2008-02-08 23:03
Spory zysku to moze w szesciu, bo po tygodniu jestes w plecy 15% :DDD

Skoro taki zorientowany to zachecam do dyskusji.
NCinfo.pl / 89.200.144.* / 2008-02-05 12:59
tutaj sa ciekawe rzeczy na temat wdm: www.ncinfo.pl
keczan / 83.11.129.* / 2008-01-23 16:08
witam
http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=568783
http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=568822

nic dodać, nic ująć :)
:)))) / 194.145.96.* / 2008-01-28 16:49
A kurs już poniżej 2 zł :)))
keczan / 83.11.149.* / 2008-02-01 13:42
Poczytaj sobie LONERK :)))) - http://portfel.bblog.pl/wpis,korekta;na;gieldzie;-;komu;tak;naprawde;puscily;nerwy,8997.html
lonerk / 83.27.52.* / 2008-02-08 22:56
Przeczytalem, tylko z tego co pamietam przy tworzeniu new connectu mowilo sie ze to bedzie swietna alternatywna na czas bessy... a pomimo tego ze sam ncindeks sie jakos trzyma to akcje WDMu wciaz ostro jada na poludnie (juz 1,70). Ciekaw jestem ile juz straciles na tych akcjach...
Xibi / 2008-01-10 17:09
To jest spółka rynku newconnect, tu się inwestuje w firmy które mają dopiero się rozwinąć, w firmy które mają pomysł na biznes, na tym rynku można bez problemu sztucznie kierować kursem przy tak niskiej kapitalizacji. W ten rynek trzeba wchodzic na kilka lat, kupic i zapomiec. Pomysł na biznes mają i to sprawdzony, jak im się uda to zarobię. A na giełdzie będzie zawsze kasa i zawsze będzie wracał trend wzrostowy, i zawsze firmy będą potrzebowały kapitału, a kasa z giełdy jest tańsza niż kredyt i ta kasa w dłuższej perspektywie zawsze rośnie.
Pozdrowienia dla wytrwałych.
lonerk / 194.145.96.* / 2008-01-13 13:56
Kolejna rzecza ktora zauwazylem jest fakt ze kurs akcji WDM porusza bardzo podobnie do IDM SA (np ostatnie 60 dni), gdyby ta zaleznosc sie potwierdzala to wietrze tutaj luke bessy i mozliwe ze akcje wroclawskiej spolki jeszcze potanieja. Biora pod uwage ze dzialaja w sektorze ktory przezywa kryzys (patrz akcje bankow i instytucji finansowy) i to ze spolki przesuwaja terminy swoich debuitow co napewno odbije sie na ich ilosci w 2008 moze pogorszyc prognozy WDMu. Już widac ze maja problemy i zaczynaja sciągać na new connect podmioty z zagranicy (austrii). Dla bardzo dociekliwych podam że czytajac prase (np.naszyrenekkapitalowy, i inne) można się natknąc na naganianie pracownikow (ba nawet samego prezesa) do kupowania akcji spolek z new connect.
Kończąc pragne ostudzić zapal niektorych graczy ktorzy marza o niewyobrazalnych rozwoju WDMu ktory obsluguje male emisje i ktoremu daleko do odpowiedznikow z gpw pod zgledem wielkosci oraz przedewszytkim doświadczenia.
keczan / 83.11.145.* / 2008-01-13 15:12
Lonerk jestem skłonny podejrzewac ze chyba pracowałes w WDMie i dlatego ze zrzucili Cie ze schodów teraz próbujesz sie na nich odgrywac, a mój wywód jest ztąd ze zachowujesz sie jakby na całym rynku była totalna hossa a Wdm był w stanie upadłości, no bo co to za argument ze spólka sciąga spólki na NC z zagranicy, a tak na marginesie to widze ze chyba nie wiesz po co został stworzony NC. I na koniec- grasz poprostu na spadkach i szukasz potencjalnych ofiar, a nóz sie ktos wystraszy... A i jak masz jeszcze cos to na PW , bo tutaj to zenada sie tak spierac. Pozdr.
:/ / 194.145.96.* / 2008-03-28 11:28
Na NC nie ma krotkiej sprzedarzy, wiec nie mozna grac na spadkach :/ Radze poczytac regulamin a nie sie madrowac :)
lonerk / 194.145.96.* / 2008-01-11 13:30
W ten rynek wchodzi sie zeby zarobic. Czekając kapital sie marnuje, a inni efektywnie go wykorzystujac zarabiaja krocie.
Pomysł na biznes maja (sam pomysł nie zawsze wystarcza) i warto kupic ich akcje ale nie po tak wygorowanej cenie! Do tego ta firma jest bardzo młoda, a mlode wilki czesto popelniaja bledy.
wrooo / 77.113.74.* / 2008-01-09 01:16
szanowni Państwo,

moim zdaniem nie można robić poważnej "maklerki" jeśli się ma po 27 lat. Jakim partnerami są Ci ludzie dla właścicieli firm, które mają po 100 mln przychodów i kilka kilkanaście zysku??? To jakieś przedszkole...
Xibi / 2008-01-08 19:10
Wrocławski Dom Maklerski S.A., który 30 sierpnia zadebiutował na rynku NewConnect, wypracował w pierwszych trzech kwartałach 2007 roku 3,9 mln zł przychodów i ponad 2,4 mln zł zysku netto. Oznacza to rentowność na poziomie 61%. Plany na cały 2007 rok zakładają osiągnięcie zysku netto na poziomie 3,5 mln zł.
Więc gościu naganiaj sprzedających , ale na innych forach.
pozdr.
lonerk / 194.145.96.* / 2008-01-13 14:04
O wielkich przychodach i zyskach mowimy teraz gdy o WDMie bylo glosno ze wzgledu na otwarcie nowego rynku i naganianie ludzi zeby w niego zainwestowali. Rowniez to ze byli jednymi z pierwszych wprowadzajacyhc ma znaczenie i dlatego inne spolki sie do nich zglaszaly. Ale w przyszlosci i duze instytucje moga sie polakomic na ta czesc rynku. Pozatym IDM(ktory bedzie musial wojowac jak lew bo rynek IPO nie bedzie az taki chojny jak 2007) oraz inne nowopowstale firmy specjalizuja sie w obsludze malych spolek a z pewnoscia maja wieksze szanse przebicia z racji wiekszego doswiadczenia i pracowikow ktorzy coś osiagneli na gpw poza licencjami i zdanymi egminami (co sie ma w przydadku mlodzikow z WDMu).

MAM NADZIEJE ZE PO SERII POICH POSTOW UDOWNODNILEM PANU W KONCY ZE MAM RACJE. CZEKAM NA KONTRARGUMENTY.
POZDRAWIAM
lonerk / 194.145.96.* / 2008-01-10 15:22
WDM ostatnio kupiła półke ktora zajmuje się sprzedarza jednostek rożnych funduszy (0,5 mln za pare biurek i niedoswiadczonych pracowników). I to teraz kiedy ludzie sie wycofują z rynku. Dobry pomysł ale fatalna realizacja.
rrrtw / 194.145.96.* / 2008-01-09 15:59
Nikogo nie trzeba naganiac. Wystarczy spojrzec na wykres akcji WDM. Spadki, spadki , spadki. Albo na wolumen obrotow, kurs jest sztucznie wywindowany, przy duzej liczbie sprzedajacych momentalnie sie zalamuje tak jak to mialo miejsce w listopadzie. Wstegi i oscylatory tez wskazuja spadki.

Nie pisze ze WDM jest nierentowne, tylko ze te akcje sa przewartosciowane.
keczan / 83.11.195.* / 2008-01-10 16:52
Słuchaj lonerk, rrrtw czy jak ci tam bo widze ze to ta sama osoba powiedz odrazu jaki masz w tym interes zeby naganiac na wyprzedaz akcji, masz jakis biznes w tym chcesz zrobic biznes na tym masz jakies konkretne info, bo te argumenty do mne jakos nie przemawiaja ze spółka spada w koncu taki trend jest obecnie na giełdzie ze wszystkie spółki spadają i to te najlepsze,zreszta jak spadnie to i szybko odrobi a ze budynek zmienili czy samochód kupili no to w koncu musza tez zadbac o prestiż a ze sie rozwijają i wypracowują zyski to przeciez nie zaprzeczysz. Więc zabawe w sępa przenies sobie gdzie indziej takich nam tu nie trzeba
lonerk / 194.145.96.* / 2008-01-11 13:21
Trzymacie akcje majac nadzieje na odbicie ktorego nie ma. Aktualny kurs 2,5 a jak czytale niektorz kupowali po 5. Ludzie sie sfrajerowali. Odbicia na razie nie bedzie. Lepiej uciąc teraz straty i zakupic te akcje kiedy naprawde beda warte swojej wartosci.
Teraz tylko patrzec jak WDm wejdzie znow w okolice 2zl. Moze znow znajda sie naiwniacy ktorzy beda ratowac kurs akcji, a jesli nie to zjazzzdd.

Do KECZANa: To forum dyskusyjne a ja wyrazam swoja opinie na temat tych akcji. Jeśli masz odnienne zdanie to przekonuj ludzi czemu warto kupic te akcje, wysuwajac jakies realne argumenty.
rrrtw / 194.145.96.* / 2008-01-08 15:20
Sprzedajcie te akcje.
Bessa, akcje WDM sa przewartosciowame, popatrzcie na ich cene i WK, do tego dzialaja na rynku na ktorym jest coraz wiecej podmiotow tego typu. Spolka ta po emisji akcji m.in. zmienila siedzibe na bardziej luksusowa oraz zakupila sobie firowe pojazdy.
Od parunastu tygodni nie poblikuja oni na swojej stronie internetowej swoich wynikow (wczesniej to robili,po solindych spadkach na gwp zaprzestali tego).
Zespol WDM to przedewszytkich mlodzi i niedoswiadczenie traderzy. Dla przykladu dodam ze prezes WDM pracujac w ING w funduszu zajmujacym sie dolarami doprowadzil do spadku wartosci udzialow o ponad 60%!!!
Jasne WDM to perspektywiczna firma ale placenie takiej ceny za jej akcje to glupota. Radze wam lepiej przeanalizowac ta firme. Ludzie juz sie wycofuja, ostatni zostana ubrani w te akcje. NIe miejcie zludzen.
keczan / 83.11.152.* / 2007-11-22 23:45
Witam
Czy jest tu ktos kto posiada akcje WDMsa?
zbychx / 2007-11-25 21:31
Jestem ale niewiele z przekonania że przy tych "ruchawkach" na
giełdzie najwiecej zarobią DM-y
keczan / 83.11.129.* / 2007-11-27 12:21
Witam
Po ile kupiłes jesli mozna wiedziec? Ja mysle ze spółka ma ptencjał, jest w fazie dynamicznego rozwoju i jest mocno niedoszacowana, mysle ze da jeszcze zarobic w troche dłuzszej perspektywie.A napewno jak bedzie wchodzic na gpw ,wtedy musza podciągnąć kurs bez wątpienia :) c/z jest bardzo niski i to musi drgnąć.Pewnie diametralnie inna sytuacja byłaby na gpw bo to jednak badz co badz bardziej ustabilizowany rynek niz NC ale zaobserwowałem ze NC tez juz pomału sie stabilizuje w porównaniu do debiutu, zapewne dlatego ze juz sie troche "odleszczyło" i rynek sie trochę oczyscił po ostatnim tąpnięciu.
Pozdrawiam serdecznie
zbychx / 2007-11-29 10:35
po 5,7 - 300 tak dla sportu no i żeby zmusić się do pilnowania paru spółek
z dołu tabeli . Nie wgłębiałem się w analizy ale do czasu gdy będą u nas rosły
stopy procentowe i oprocentowanie kredytów oraz sztucznie zaniżane opóźnione
w czasie oprocentowanie lokat taka spółka zwłaszcza na tym terenie musi rosnąć
nawet wtedy gdy zarząd nic nie robi. Chodzi oto żeby nie robił głupstw.
Wejście w tworzenie funduszu wydaje się być dość ciekawe.
Wyprzedaż tanich przydzielonych akcji była trochę zaskoczeniem ale sierpień - październik
nie tylko profesjonalistom i leszczom na GPW dał rady.
Stary_Leszcz / 91.94.185.* / 2007-12-03 21:47
Też mam WDM. Kupiłem po 5,1. Od tego czasu mam straty na tej spółce, ale było to wkalkulowane w ryzyko. Załuje tylko, że się pośpieszyłem. Tymniemniej sądze, że ta spółka w dłuższej perspektywnie może osiągnąć do 20 zł za akcje. WDM jest młodą preżną firmą. Ponadto wykazuje także sporą aktywność na rynku. I wreszcie w końcu wejdzie na GPW. Tak więc jestem optymistą
keczan / 83.11.166.* / 2007-12-04 21:41
witam
Ja kupowałem po 5 , mam tych akcji kilkanascie tys., no i narazie nie zamierzam ich sie pozbywac bo jestem przekonany ze dadza jeszcze zarobic, tylko niech przędą tak dalej, w koncu jest to spółka fianansowa, tez mam dosyc spore straty na niej ale narazie mnie to nie przeraża
ober / 2007-12-03 22:05
Ja kupilem po 3,5-3,6.A kiedy on by miala wejsc na gpw?Zdazy przed sw.Mikolajem
zbychxx / 213.238.110.* / 2007-12-04 18:40
jak nie przed tym to będzie następny
zbychjl / 213.238.110.* / 2007-12-04 18:40
jak nie przed tym to będzie następny
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy