Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Węgry będą odsyłać imigrantów do krajów, z których przybyli. Donald Tusk potępia "ksenofobiczne reakcje"

Węgry będą odsyłać imigrantów do krajów, z których przybyli. Donald Tusk potępia "ksenofobiczne reakcje"

Wyświetlaj:
Pitpitu / 195.136.216.* / 2015-09-01 23:40
Niech Tusk nie pieprzy głupot! Mnie też szlag jasny trafia jak słyszę, że oni mają za darmo dostawać zasiłek 800 euro/mies. Ja zapieprzam cały miesiąc, ryzykuję codziennie swoje życie i zdrowie, walę nadgodziny, nie mogę skorzystać z urlopu i takiej sumy nie zarobię! Do tego ciągle słyszę "Nie ma pieniędzy!". Ja muszę utrzymać rodzinę, opłacić rachunki, itd., a oni za darmochę będą kasę dostawać bo w swoim kraju nie potrafili stworzyć normalnych warunków tylko im się islamu zachciało! Teraz pchają się do nas... i co? Tutaj też mi będą islam wprowadzać??? A będą bo oni nie potrafią się dostosować, a jedyne co potrafią to się rozmnażać i żądać darmowych pieniędzy i przestrzegania ich religijnych obyczajów bo oni we wszystko wpychają tą swoją wiarę! Gdybyśmy to my potrzebowali od nich pomocy to pewnie by potopili nas na tych łódkach na morzu.
Pinio425 / 37.47.5.* / 2015-09-01 23:10
Europa jest bezbronna przed ekspansją islamistów dzięki takim ludziom jak Tusk!Jak on nie widzi zagrożenia Europy przed islamem to jest kiep!Jedyne rozwiązanie to zapakować to całe towarzystwo na statki i pociągi i odesłać do swojej ojczyzny.Przecież to kolejna inwazja islamu na Europę i to na razie udana!Oni nie proszą, oni żądają a przecież nikt ich tutaj nie zapraszał!!!Ich wiara nie toleruje innych wyznań i to jest bardzo groźne!My będziemy bawić się z nimi w demokrację ,humanizm a oni dadzą nam świętą wojnę,dżihad itp.Nie mamy szans jak się rozleją po europie!Państwo islamskie będzie miało przyczułek w Europie i niezliczone zastępy fanatyków gotowych wysadzać się wszędzie w imię allacha!
crnzor / 81.190.213.* / 2015-09-02 01:47
Blokować ten napływ wszelkimi sposobami,a Węgrom przydało by się pomoc, oby nie było zapozno
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
cvq / 94.251.147.* / 2015-09-01 23:05
Gdyby uciekali przed wojną i zagrożeniem życia to zostawali by w pierwszym muzułmańskim kraju wolnym od wojny,tymczasem pchają się tylko do bogatych zachodnich krajów Europy na wypasiony socjal.
Popieram Węgry i Słowację .
jakotako / 80.213.251.* / 2015-09-01 23:00
Naprawde lubie Wegrow, Dunczycy tez mi sie zaczynaja podobac. TUSK bierz z nich przyklad, ucz sie ,
odesłać skąd przybyli ! / 93.176.212.* / 2015-09-01 22:38
w czsie wojny POlacy też uciekali ze swojego kraju jak te pasozyty uchodzcy ? Polacy walczyli do ostatniej kropli krwi o swój kraj a te pasozyty islamscy żerowac przyjechali do europy - wypieprzyc ich a jak będa wracac do otwozy do nich ogień ta nacja powinna wogóle z powierzchni ziemi zniknać aby nikumu nie szkodzic wooon z nimi !!!
Leon Z / 78.11.167.* / 2015-09-01 22:33
Po wypowiedzi Tuska, Orban powinien ich odsyłać do Brukseli specjalnym pociągiem.
mm918 / 37.47.8.* / 2015-09-01 22:38
Święta Prawda!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
esu / 78.8.155.* / 2015-09-01 22:28
Osoba dorosła bez dzieci na utrzymaniu otrzyma teraz niespełna 6 tys. koron miesięcznie (ok. 800 euro) - o 45 proc. mniej niż dotychczas.

A potem się dziwią, że pół świata chce do nich przyjechać.
Mocher młody / 95.160.18.* / 2015-09-01 22:40
Panie Tusk, nie meczetom i muzułmanin w Polsce!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Patriotaa / 83.9.171.* / 2015-09-01 22:21
"szef Rady Europejskiej Donald Tusk oznajmił, że "nie może być usprawiedliwienia dla rasistowskich czy ksenofobicznych reakcji na imigrantów". A ty tusk jesteś jeszcze gorszym rasistą niż premier Węgier on broni swego narodu a ty rasisto swój naród jako premier zgnoiłeś i doprowadziłeś do nędzy i bankructwa państw i uciekłeś pod kieckę Merkel. Sprzedałeś Polskę jako sługa Niemiec. Ty nie masz prawa nikogo oceniać straciłeś całkowicie człowieczeństwo nawet zwierzyna dzika nie zdradza swego stada tylko walczy w obronie stada. UNIA a co to jest takiego ta UNIA. To jest najdziksze zwierzę potomstwo Hitlera I ta UNIA za rok skończy tak jak Hitler. Był Kadafi trzymał porządek w kraju i dyscyplinę to po jaką cholerę Francuzi tak wleżli i zabili k=Kadafiego i zrobili burdel to teraz Francuzi niech przyjmują swych emigrantów a nie wciskają do państw wschodniej Europy. Niemcy, Francja mieli setki lat kolonie w Afryce i wyzyskiwali tam narody więc teraz spłacajcie swe długi.
Labavi / 89.230.213.* / 2015-09-01 22:19
Ja jestem za przyjęciem wszystkich emigrantów.. ale dać im zasiłki takie, jakie dostają polskie rodziny..... gwarantuję, że w Polsce długo nie zabawią i będą emigrować do lepszego zasiłku.... na zachód ;)
Hej 548 / 89.238.32.* / 2015-09-01 22:32
Problem jest z tym że oni dostaną lepsze zasiłki(Europejskie) ku złości tubylców :O
Bo to nie sprawiedliwe aby prawdziwy afrykański uchodźca dostawał tyle samo co zwykły kartoflarz!
Donald T to gwarantuje!
gość122 / 94.154.100.* / 2015-09-01 22:16
to napisałem do ambasady węgierskiej.

Chciałem podziękować Węgrom jako zwykły Polak za zdrową politykę w
stosunku do imigrantów islamskich. Jesteście jedynym krajem nieskażonym
tzw poprawnością polityczną. W tym oszalałym świecie gdzie próbują
postawić do góry nogami wszystkie wartości - Wasz kraj imponuje
mądrością rządzących. Przepraszam też za wypowiedzi Pana Tuska który
niestety jest Polakiem, i który potępia Wasze poczynania. Informuję
Państwa że nie utożsamiam się z wypowiedziami tego człowieka. Jest
bardzo dużo Polaków którzy popierają ten stan rzeczy na Węgrzech.
Wystarczy wejść w opinie i komentarze i spojrzeć.
kukuszwili / 178.43.53.* / 2015-09-01 22:14
Powinni Tuska odesłać do Niemiec.
juan / 89.79.227.* / 2015-09-01 22:12
Wysmaruję się cały sadzą i jako imigrant z afryki bez dokumentów poproszę o azyl w Niemczech, dostanę zasiłek, będę sobie żył w Polsce mając niezłą comiesięczną pensyjkę :)
T. / 81.190.57.* / 2015-09-01 22:11
Brawo Orban ! Węgry, Czechy i inne kraje zaczynają budować "barykady" dla nieproszonych przybyszów a Polska wita ich z otwartymi ramionami zapowiadając im godne warunki do życia,pracę a jednocześnie zapomina o godnych warunkach do życia swoim bezdomnym,emerytom co wegetują za 800zł. i innym będącym w potrzebie.

Węgry usiłują egzekwować unijne prawo, na mocy którego każdy, kto chciałby poruszać się wewnątrz Unii, powinien mieć ważny paszport i wizę Schengen.

Europejczyk poruszający się po różnych krajach zobowiązany jest posiadać przy sobie ważne dokumenty tożsamości,paszport itp.
A tutaj tabuny kolorowej ludności pędzi przez świat na skróty bez żadnych dokumentów i zezwoleń. Nikt ich nie zatrzymuje. Mało tego ,nawet ratują biednych wyciągając ich z wody bo ... pontony sobie podziurawili .
Pytam się : - gdzie jest Straż Graniczna ???

Najnowsze wpisy