Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Węgry chcą spłacić MFW i zamknąć jego biuro

Węgry chcą spłacić MFW i zamknąć jego biuro

Wyświetlaj:
bukajj2 / 37.47.231.* / 2013-07-16 19:43
Nareszcie sie znalazł ktoś mądry , brawo panie Orban !!! przecież jak ktoś mam własną mennice i własną walutę to po co mu pożyczki , wystarczy tylko mysleć i umieć być dobrym gospodarzem dla swojego kraju a nie zlodziejem patrzącym jak by się tu samemu obłowić jak najszybciej , tak jak to ma miejsce wsród "elity" rządzącej w Polską
A społeczeństwu się wmawia jaka dla nas ta unia jest szczodra , tylko nikt nie mówi ile ta unia wywiezie z Polski , to za sprawą uni w Polsce jest bezrobocie i ubóstwo , historia sie powtarza jest jak za czasów PZPR-u obecne SLD
też bratni "Kraj Rad" nas okradał w taki sam sposób , z tym że unia robi to o wiele sprawniej i na wielką skalę i tu Orban w porę się zorietował co jest grane i w pore wywala ten tzw. MFW i tak trzymać panie Orban , Polacy są z panem.
Manolo / 193.111.166.* / 2013-07-16 13:52
Brawo Węgry ! Jedyny mądry kraj w tej części Europy, powinniśmy brać przykład z nich i z Islandii.
acomitam / 109.241.112.* / 2013-07-16 13:51
No, no... Taka zuchwałość musi być ukarana. Przecie to niemożliwe, że międzynarodowa mafia finansowa straciła kontrolę nad jakims krajem. Co to będzie jak w ślady Węgrów pójda inni? Aż strach pomyśleć. Program NWO może być zagrożony.
457 / 88.199.162.* / 2013-07-16 08:23
A GDZIE OPCJA "CYTUJ"? REDAKCJO
"MFW liczy na dalszą współpracę z Węgrami w kontekście regularnych dwustronnych konsultacji, jak w przypadku innych krajów członkowskich"

Znaczy się że będą musieli korumpować nowych poputczików których przepchną na stolec rządowy dzięki poparciu "młodych wykształconych z dużych miast" zmanipulowanych dzięki propagandowej tubie kontrolowanych mediów.
pajchiw / 2013-07-16 08:00 / Tysiącznik na forum
I bardzo dobrze. MFW jest wygodne jak używka i mniej więcej takie same potem problemy stwarza...
openwendows / 94.42.189.* / 2013-07-16 07:30
Brawo Węgrzy, rozum i serce macie tak gdzie powinien mieć każdy człowiek.

Polacy lubią być oszukiwani, szczególnie młode pokolenie. Grają w pokera z Polską a to się źle skończy dla nas wszystkich. Jesteśmy bankrutami, ci wybrani zamkna sie w swoich pałacach zbudowanych na magdalenkowej zdradzie.
myślenie naprawdę nie boli / 81.219.105.* / 2013-07-18 17:35
Czy któryś z was mam na myśli popleczników supermena Orbana był ostatnio na Węgrzech , ja tam jestem nader często i widzę jak żyje się statystycznemu madziarowi, proponuje pojechać a potem zabierać głos w dyskusji
monibor / 31.63.139.* / 2013-07-19 18:00
A ja wolę żyć skromniej ale za własne pieniądze a nei na kredyt. Pomyśl "myślenie naprawdę nie boli", jak my spłaimy te ogromne kredyty, które ostatnimi czasy zaciagnęliśmy? Czym my to spłacimy no i kiedy? A długu mamy o wiele wiele więcej niż w 1990 roku.

Najnowsze wpisy