Forum Polityka, aktualnościKraj

Wenderlich: Sprawa tablicy do komisji

Wenderlich: Sprawa tablicy do komisji

Money.pl / 2011-04-13 09:40
Komentarze do wiadomości: Wenderlich: Sprawa tablicy do komisji.
Wyświetlaj:
nicie / 87.206.224.* / 2011-04-13 19:30
Jurek ja bym Ciebie wzial do tablicy SLD w Toruniu. Tak przejales sie polowaniem,ze kontakt ze swoim kolem SLD jest zaden. Kolo bedzie potrzene przed wyborami.
nikd / 87.206.224.* / 2011-04-13 19:29
Jurek ja bym Ciebie wzial do tablicy SLD w Toruniu. Tak przejales sie polowaniem,ze kontakt ze swoim kolem SLD jest zaden. Kolo bedzie potrzene przed wyborami.
wojens / 46.113.55.* / 2011-04-13 13:49
Ta tablica zawisla w Smoleńsku w wyniku prywatnego przedsięwzięcia Kurtyki, choc nie pomylę się pewnie jeśli powiem, że raczej Kaczyńskiego. Bo to Kaczyński jestem przekonany zlecil zakup czerwonego granitu i wykonanie tablicy o treści jaka mu przyszla do glowy. Treści ladnej, prawdziwej ale dla kacapów nie do przyjęcia.
Nie widzę powodu, żeby polski rząd mial interweniować w sprawie przedsięwzięcia prywatnego nie konsultowanego ani z naszym ani ruskim rzadem. Niech ten despekt który Polaków spotkal przy tej okazji weźmie na siebie Kaczyński i jego czereda. Nie widzę powodu, żeby rząd w imieniu narodu bral na siebie odpowiedzialność za ten obciach.
buum / 2011-04-13 11:50
tak, niech weryfikują, ale może przypomnielibyśmy sobie lepiej ile takich tablic nasze państwo potrafiło zlikwidować, np mniejszości ukraińskiej, bo też były nielegalne lub zawierały słowa, których nie akceptowaliśmy...
wojens / 46.113.55.* / 2011-04-13 14:28
W tym jazgocie malo kto zauważyl, że ci co umieścili tablicę urazili uczucia kacapów. Naruszyli w jakimś sensie ich suwerenność. Żle to świadczy o kulturze dzisiejszych Polaków.
Rossi / 91.189.73.* / 2011-04-13 10:41
Skorski zajmował się wyżynaniem watachy zamiast wykonywac swoje obowiązki. To odpowiada za skandal tablic.

demagogiczny czy histeryczny tworzyć zamieszanie.

Histeryczna i demagogiczna jest obrona racji rządu TUSKA.
wkurzony / 89.72.57.* / 2011-04-13 09:40
Politykę zagraniczną mają robić rządzący!
Palanty z PiSu nie mogą ścierpieć, że naród wysłał ich na drzewo i psują co się da i gdzie się da. Bo przecież wola narodu się nie liczy. Ważne jest to, co chce główna kaczka.
oborowy / 79.185.91.* / 2011-04-13 10:31
Ja tez jestem Wkurzony.
Co robiło MSZ od kwietnia do Listopada,że nie zamiesciło Tam tablicy??

I co robiło MSZ od listopada do kwietania, Jezeli Rosjanie apelowali o zmiane treśći ???

Pytam, Co robiło MSZ w tej sprawie?????

Zajmowali sie tylko Zwalczanie J. Kaczyńskiego??
wojens / 46.113.55.* / 2011-04-13 13:53
MZS nie jest stroną w tej sprawie. Nikt nawet MZS nie uprzedzil, że ma zamiar tablicę wieszać. Ci co to zlecili powinni się przyznać i wziąć odpowiedzialność za beszczelne lekceważenie obcego narodu. Ruscy też mają prawo do wlasnego honoru i dumy.
Stasiek47 / 89.72.57.* / 2011-04-13 11:29
Co do MSZ to zgoda, schrzaniło sprawę. Ale Kaczyńskiego nie zwalczają, raczej mają go w d...
m-53 / 83.24.23.* / 2011-04-13 11:37

Ale Kaczyńskiego nie
zwalczają

?????????????????????
Co czytasz. że wyciągasz takie wnioski.
To jest od lat główne zajęcie mediów, PO, rządu ... itd
Stasiek47 / 89.72.57.* / 2011-04-13 11:56
Czytam by poznać zdanie innych, a wnioski wyciągam z własnych obserwacji. Wypowiedziałem się o MSZ a nie PO, rządzie itd. PO zwalcza go jak każdego przeciwnika politycznego, moim zdaniem znacznie delikatniej niż PiS ją, choć niemniej skutecznie. Rząd nie zwalcza go jako pisowca, ale co najwyżej usuwa z przestrzeni, gdzie jarkacz włazi i bruździ, choć to nie jego domena, ale rządu. Wg mojej oceny Kaczyński nie potrafi być szanowanym przeciwnikiem politycznym, stać go jedynie na chamskie ataki słowne pozbawione jakiegokolwiek przebłysku inteligencji.
Ale mniejsza o niego. Każda wieś może mieć swojego głupka. Gorzej jeśli wybierze go sołtysem, a potem narzeka, jaka to zła władza w gminie.
Zagończyków w Polsce mamy dość, chociaż kiepskich. Polsce brak GOSPODARZA!
LUDZIE! WYBIERAJAC TRZY RAZY SIE ZASTANOWCIE, ZANIM KRZYZYK PRZY JAKIMS NAZWISKU POSTAWICIE

Najnowsze wpisy