Forum Polityka, aktualnościKraj

Wenderlich: Wolę pić Coca-Colę niż myśleć o Palikocie

Wenderlich: Wolę pić Coca-Colę niż myśleć o Palikocie

Wyświetlaj:
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-10-03 23:58
Ja tylko tyle wiem, że wszyscy urzędnicy są finansowani z budżetu państwa.
I prawidłowo.

Ale jako zwykły obywatel mam marzenie :
aby choć raz w roku moją osadę na pół godziny odwiedził nasz wojewoda i spytał jak się nam żyje, i aby choć raz na kwartał z podobną wizytą przyjechał ktoś z powiatu.

Wójt gminy to u nas bywa.
Był u nas ostatnio 10 lat temu na otwarciu 1km drogi gminnej, którą mieszkańcy w części zrobili czynem społecznym .
Aha, i teraz był po raz drugi , niedawno , przed dożynkami, z prośbą, żeby tą uroczystość wesprzeć finansowo.
ask^ / 89.77.45.* / 2010-10-03 20:02
Po odstawieniu leków oszalały z nienawiści Jarosław zintensyfikuje wywalanie członków PiSu, więc nowa partia, która ich przygarnie na pewno będzie przez nich mile widziana.
oborowy / 79.185.80.* / 2010-10-03 18:45
Palikot chce stworzyć przyjazne Państwo dla świrów (nie mylić z umysłowoupośledzonymi przez choroby)

Dla świrów z wyboru.
Pali-kot / 79.185.80.* / 2010-10-03 18:39
Ja chromolę Coca Cole wolę bekę wina mieć
103 / 178.182.178.* / 2010-10-03 12:08
Wenderlich. No cóż, strach zajrzał w oczy. Większość lewaków ma dosyć już SLD i innych farbowanych lisów przy korycie. Uczcie się od Palikota i pomóżcie jemu a nie przeszkadzajcie. A wy już macie pełne pory. Alle jaja.
niewierzący ateusz / 83.5.61.* / 2010-10-02 19:15
więc proponuję bardziej podniecający test, bo to co mnie podnieca to jest właśnie KASA ,
zachętę fragmencik
"Zelektryzowała mnie wczoraj wiadomość, że 5 miliardów złotych wyda państwowa Dyrekcja Dróg (GDDKiA) na automatyczny system ściągania opłat za korzystanie z dróg przez samochody ciężarowe (ETC). Kwota 5 miliardów złotych jest szokująca, bo to więcej niż budżetowe wydatki na drogi krajowe w roku 2010 (około 3.7 miliarda złotych) i mniej więcej tyle, ile zyski budżetu z podwyżki podatku VAT. Jest to więc kwota gigantyczna, która powiększy i tak już ogromny dług publiczny."


i linka do całości
http://afortiori.salon24.pl/234977,najdrozsze-drogi-sld-i-po-i-jak-tu-nie-klac

może money jako portal finansowy nr 1 zajmie się problemem że "ćwierć opłaty za drogi zostanie zużyta na samą obsługę poboru opłaty."
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-10-04 00:29
..
Dobre!

Mnie zaś kilka dni temu, poraziła wiadomość, że będą opracowywane przez EKSPERTÓW ekspertyzy , niestety nie podano jeszcze kwot jakie pochłoną, na temat możliwości rozwoju naszego eksportu.

Zanim się to gremium EKSPERTÓW zbierze, to sytuacja na rynku pewnie się parę razy zmieni i kilogramami zbędnej makulatury można będzie rozpalać w kominku.

Po co jest ministerstwo gospodarki, jeżeli nie jest na bieżąco w temacie?

Może ja za dużo wymagam aby minister, np. rolnictwa, znał się na rolnictwie ?
A więc, nie tylko wiedział jak się zboże sieje, ale także o tym, czy go mamy za dużo, czy za mało, i gdzie nadwyżki sprzedać lub niedobory uzupełnić.

To minister nie jest ekspertem w swojej branży?

Jeśli tak, to ja też mogę być ministrem! Z każdej dziedziny!

Pozdrawiam
Elektro Devil / 2010-10-02 14:36 / Tysiącznik na forum
PO jako partia bez pomysłów ma trafiać do ludzi, którzy nie mają żadnych poglądów. PO to partia uśmiechów, PR-owskiego bełkotu i robienia grubych interesów kosztem Polskiego Podatnika.
Jedyny ich zdeklarowany pogląd to Walka z Mitycznym Kaczyzmem, to pozwala ściągnąć do urn wielu skrajnych idiotów.

Napieralski chciał odebrać część elektoratu, głównie ludzi o lewackich pseudo-nowoczesnych poglądach:
- zwolenników Polski przyjaznej dla homosiów
- zwolenników zabijania nienarodzonych dzieci
- walczących z Kościołem jako najgorszym ciemnogrodem

Takich ludzi będzie jakieś 4 - 7%, także wszystko wskazuje na to że PO + Partia Palikota będzie mogła samodzielnie rządzić w Sejmie po następnych wyborach.
Wapniak / 2010-10-02 11:51 / Tysiącznik na forum
Ciekawe... jakoś wszystkie wypowiedzi partyjnych weteranów wszystkich opcji, mają jedną cechę wspólną: pogardę, ironię czy strach?...
Swoją drogą dobrze by się stało, gdyby Palikotowi udało się oderwać d... od koryta wielu P-osłom ... Na których nikt już patrzeć, nie mówiąc o słuchaniu, nie może!
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-10-02 10:16
Tego pana od wibratora i świńskiego ryja - POZNALIŚMY PO OWOCACH - vide, PRZYJAZNE PAŃSTWO!
baba ja ga / 83.28.217.* / 2010-10-02 18:34
p i e r d n i j jeszcze coś o chazaro - bolszewii ...głupolu

Najnowsze wpisy