Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wenezuela: Chavez planuje rewolucję w systemie edukacji

Wenezuela: Chavez planuje rewolucję w systemie edukacji

Wyświetlaj:
Rydzyk / 212.76.37.* / 2007-12-03 09:43
Jeszcze miesiąc temu miesiąc wstecz, mieliśmy podobnego wodza, ktory chciał zmienić Polskę na lepsze. I co zostało po wodzu, smród i wybroczyny, które musimy usuwać z mozołem.
ogien / 170.162.33.* / 2009-12-14 16:09
rozumiem ze 'koncentracja na istocie ludzkiej' zacznie sie od tego aby ja ze wszystkiego okrasc, oglupic sterowana edukacja, a nastepnie zamknac za drutami w klatce nedzy - po linii z osiagnieciami innych brunatno-czerwonych systemow!

Jesli rzeczywistosc nie zgadza sie z przmowieniami Castro/ Jaruzela/ Kima etc. tym gorzej dla niej!
frink / 83.28.140.* / 2007-09-19 11:59
E tam głupek; Chavez to zdolny oligarcha, wie jak za posrednicwem socjalizmu golic malpy (w tym przypadku najpierw chce je skrupulatnie wytresować)

Głupkami (pożytecznymi idiotami) można nazwać ludzi, którzy naprawdę w socjalistyczne bajdurzenie uwierzyli. Tacy kombinatorzy jak Chavez po prostu skwapliwie to wykorzystują, nic ponadto.
Moralność wszak jest pojęciem nieobiektywnym.
Marcin / 2007-09-20 11:20 / Bywalec forum
ciężko mi uwierzyć żeby to całe bagno, które Chavez szykuje wenezuelskim dzieciakom to była tylko część jakiego wielkiego planu, którego realizacja będzie miała przynieść mu tylko wszechpotęgę finansową czy dożywotnią władzę. Facet zbyt zaciekle dąży do tego by z Wenezueli zrobić nowy ZSRR, więc za tym musi stać chora ideologia która go napędza i mobilizuje do działania

Najnowsze wpisy