Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wenezuela nacjonalizuje stacje benzynowe

Wenezuela nacjonalizuje stacje benzynowe

Money.pl / 2008-08-29 12:07
Komentarze do wiadomości: Wenezuela nacjonalizuje stacje benzynowe.
Wyświetlaj:
JX / 212.191.170.* / 2008-08-29 19:12
Nas przyzwyczajono do złodziejskiej nacjonalizacji, a następnie takiej samej prywatyzacji. Tymczasem czytam i oczom nie wierzę: "Chávez finansuje nacjonalizację z funduszu dwustopniowego podatku specjalnego". A więc wykupuje firmy i to mu wolno, a jeśli dba o kraj i ma wolne środki, to nawet powinien! Jakoś Chiny bez prywatyzacji radzą sobie lepiej niż USA, gdzie rząd ingeruje w gospodarkę tym mocniej, im bardziej rozwija się kryzys.
antyPOPiS / 83.23.149.* / 2008-08-29 19:25
Mądry człowiek,,,, bo co tu pisać więcej....
Czemu z bogactw jego kraju mają lepiej żyć ci z USA?
Czemu w polsce lepiej żyją ci co przejęli majątek narodu za 1 zł. A według klasyka Lewandowskiego cyt. " pierwszy milion trzeba ukraść" proszę podajcie adresy tym co żyją za 567zł na miesiąc.....jeśli jeszcze coś zostało z wypracowanego majątku przez dzisiejszych emerytów....
Dr Cox / 83.24.199.* / 2008-08-29 18:28
Caracas Daily : W tym tygodniu prezydent Chavez znacjonalizuje dżunglę amazońską. W przyszłym tygodniu planowane jest sprywatyzowanie przemysłu paliwowego, aby można go było ponownie znacjonalizować. W ramach świecenia przykladem w przyszłym roku prezydent Chavez znacjonalizuje sam siebie i Stany Zjednoczone.
tyty / 84.203.58.* / 2008-08-29 16:59
ale jakim prawem wogole?? ktos strzeli sobie stacje a oni mu zabiora?? az dziwne ze USA jeszcze nie interweniowalo zbrojnie w tym rejonie
sceptyk / 2008-08-29 16:19 / Tysiącznik na forum
Najdalej za 2 lata benzyna będzie w Wenezueli na kartki.
Załozycie się?
Andre7 / 2008-08-29 13:13 / Tysiącznik na forum
Poparcie to gość w narodzie będzie miał, póki starczy wpływów z ropy na igrzyska (dotowana ropa i zywność).
A zafunduje im biedę na wiele lat bo rozwali gospodarke gorzej niż wojna.
FirezeuG / 2008-08-29 12:46 / Tysiącznik na forum
rozmach to mało powiedziane.

Mają wizję, noktowizje, eurowizje, telewizje i inne wizje też.
Gotów jestem stwierdzić że narkowizje również :):):):)

Powodzenia życzę Panu Chávezowi.

Pozdrawiam

PS A ja myślałem że u nas czasami mam do czynenia z głupimi posunięciami :)

Najnowsze wpisy