Weryfikacja.

folig8 / 2011-07-01 10:38
Czy ktoś z was sprawdzał ludzi odpowiedzialnych za organizację takich wyjazdów?


Witamy

Dziękujemy za wiadomość.
Poszukujemy osób do pracy w sezonie letnim na terenie Holandii, przy zbiorach owoców i warzyw(truskawki, ziemniaki, kalafior, prace przy cebulkach kwiatowych, kapusta, brokuł, śliwka, borówka amerykańska, kwiaty z pól, jabłka, gruszki),

LIPIEC

WARZYWA:
-Okolice Eindhoven, Venlo
-Okolice Groningen

OWOCE:
-Okolice Eindhoven, Venlo
-Okolice Groningen

SIERPIEŃ

WARZYWA:
-Okolice Eindhoven, Venlo
-Okolice Groningen

OWOCE:
-Okolice Eindhoven, Venlo
-Okolice Groningen
WRZESIEŃ

WARZYWA:
-Okolice Eindhoven, Venlo
-Okolice Groningen

OWOCE:
-Okolice Eindhoven, Venlo
-Okolice Groningen

Praca odbywa się na polach uprawnych i sadach w w/w rejonach Holandii.
Wymagania:
-Dobry stan zdrowia
-Dobra kondycja fizyczna
-Gotowość do wyjazdu do pracy sezonowej
-Gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ
-Ukończony 18 rok życia(posiadanie dowodu osobistego)

Oferujemy:
-Pracę na umowę zlecenie
-Możliwość wyjazdów stałych(co sezon)
-Zakwaterowanie i wyżywienie(Bezpłatnie)
-Opiekę rezydenta
-Pracę 6 dni w tygodniu(9 godzin dziennie, ew. nadgodziny ustalane indywidualnie z pracodawcą przy pomocy polskiego rezydenta.
-Wynagrodzenie w wysokości od 1100 euro/netto

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o dokonanie wpłaty w kwocie 37 zł na poniżej konto bankowe, celem opłacenia przesyłki umowy i stosownych oświadczeń do Państwa, opłata ta NIE JEST opłatą za pracę, pokrywa ona koszty kuriera, który dostarczy do Państwa dokumenty do podpisu. Pokrycie w/w kosztów gwarantuje podpisanie umowy z partnerem Niemieckim.
Opłata w kwocie 37 zł dotyczy jednej osoby, ze względu na wagę przesyłki, i poufne informacje indywidualne.

Wpłat należy dokonywać na konto bankowe:
Władysław Hryniszyn
Hermanowice 85
37-733 Pikulice
Nr. Konta:79114020040000320273507803(mBank)
Tytułem wpłaty: Wybrany miesiąc/e pracy i rodzaj zbieranych owoców lub warzyw.
KONIECZNIE prosimy o przesyłanie na e-mail dowodów wpłat(skan, zdjęcie), ponieważ przyspieszy to całą procedurę wyjazdu.

Pokrycie kosztów jest niezbędne to podjęcia pracy, wyjazdy są organizowane na bieżąco, transport odbywa się busami, odbieramy Państwa ze wskazanego adresu, i dowozimy na koszt pracodawcy, nie ograniczamy wiekowo.
Po otrzymaniu pokrycia kosztów przesyłki, skontaktuje się z Państwem telefonicznie P. Elżbieta Żebrowska, która przeprowadzi krótkie Interview, i poinformuje o dacie Państwa transportu/odbioru.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 533-605-328, z koordynatorem wyjazdów P. Janem Rogowskim.
Z poważaniem
Władysław Hryniszyn
Wyświetlaj:
iwannawork / 109.231.43.* / 2011-07-02 12:02
wydaje się bardzo podejrzane, mimo że jest nr kontaktowy..korzystal ktos z teog numeru?
brzóz / 82.177.122.* / 2011-07-02 11:57
Ja też dostałem i chciałbym wiedzieć czy ktoś już zapłacił bądź czy ktoś już współpracował z tym panem
tihuahua / 83.24.60.* / 2011-07-03 15:40
Dla mnie jasne,skoro nikt nic nie wie to za przeproszeniem smród ściemą ciągnie się jak stąd do Australii.Tego jest pełno;wpłać 42-, a to 14euro lub 39-,Jakby tak każdy wpłacał to niezła dniówka wychodziłaby na-ciągnikom.
milosz+ / 188.33.198.* / 2011-07-02 11:29
również dołączam się do pytania.
trochę to podejrzane...
milosz+ / 188.33.198.* / 2011-07-02 11:30
no i do tego opłata rekrutacyjna... (raz już dałem się na coś takiego złapać)
Mari21 / 79.184.100.* / 2011-07-02 11:20
Dostałam tego samego maila. Rozglądałam się za podobnymi ofertami i nikt nie dawał 1300 euro za taką pracę. Co o tym sądzicie?
pkilhg / 62.152.129.* / 2011-07-02 11:11
Ja również dołączam sie do pytania
ski2die / 31.63.221.* / 2011-07-02 09:29
Hej, dzisiaj otrzymałem od tego Pana podobna oferte pracy, tylko ze na terenie Niemiec:

Witamy

Poszukujemy osób do pracy przy zbiorach warzyw i owoców (ogórków, pomidorów, sałaty, wiśni), w miesiącu lipcu na terenie Niemiec w rejonach:
LIPIEC

WARZYWA:
-Badenia-Wirtembergia(okolice Mannheim),
-Nadrenia-Palatynat(okolice Mainz),
-Hesja(okolice Darmstadt),
-Nadrenia-Westfalia
-Bawaria(okolice Landshut),
-Dolne okolice Berlina(okolice Freiburga)
OWOCE:
-Rejon Havelland(okolice Berlina),
-Niederelbe(okolice Hamburga).

SIERPIEŃ
OWOCE sezonowe (jabłka, gruszki, śliwki)
-Badenia-Wirtembergia(okolice Mannheim),
-Nadrenia-Palatynat(okolice Mainz),
-Hesja(okolice Darmstadt),
-Niederelbe(okolice Hamburga).



Praca odbywa się na polach uprawnych i sadach w w/w rejonach Niemiec.
Wymagania:
-Dobry stan zdrowia
-Gotowość do wyjazdu do pracy sezonowej
-Gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ
-Ukończony 18 rok życia(posiadanie dowodu osobistego)

Oferujemy:
-Pracę na umowę zlecenie
-Możliwość wyjazdów stałych(co sezon)
-Zakwaterowanie i wyżywienie(Bezpłatnie)
-Opiekę rezydenta
-Pracę 6 dni w tygodniu(8-10 godzin dziennie)
-Wynagrodzenie w wysokości od 1300 euro/netto

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o dokonanie wpłaty w kwocie 35 zł na poniżej konto bankowe, celem opłacenia przesyłki umowy i stosownych oświadczeń do Państwa, opłata ta NIE JEST opłatą za pracę, pokrywa ona koszty kuriera, który dostarczy do Państwa dokumenty do podpisu. Pokrycie w/w kosztów gwarantuje podpisanie umowy z partnerem Niemieckim.
Opłata w kwocie 37 zł dotyczy jednej osoby, ze względu na wagę przesyłki, i poufne informacje indywidualne.

Wpłat należy dokonywać na konto bankowe:
Władysław Hryniszyn
Hermanowice 85
37-733 Pikulice
Nr. Konta:79114020040000320273507803(mBank)
Tytułem wpłaty: Wybrany miesiąc/e pracy i rodzaj zbieranych owoców lub warzyw.
KONIECZNIE prosimy o przesyłanie na e-mail dowodów wpłat(skan, zdjęcie), ponieważ przyspieszy to całą procedurę wyjazdu.

Pokrycie kosztów jest niezbędne to podjęcia pracy, wyjazdy są organizowane na bieżąco, transport odbywa się busami, odbieramy Państwa ze wskazanego adresu, i dowozimy na koszt pracodawcy, nie ograniczamy wiekowo.
Po otrzymaniu pokrycia kosztów przesyłki, skontaktuje się z Państwem telefonicznie P. Elżbieta Żebrowska, która przeprowadzi krótkie Interview, i poinformuje o dacie Państwa transportu/odbioru.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 533-605-328, z koordynatorem wyjazdów P. Janem Rogowskim.
Z poważaniem
Władysław Hryniszyn
maaaarcin / 80.51.219.* / 2011-07-05 17:55
"-Dolne okolice Berlina(okolice Freiburga)"

Berlin od Freiburga jest oddalony o 900km. wiec nawet niezna się na topografii Niemiec
totolosz / 78.8.229.* / 2011-07-02 13:49
ja również dostałam takiego maila i wydaje mi się to ściemą, ponieważ już kiedyś na portalu praca4you.pl była podobna oferta z pobieraniem opłaty, i po 2-3 dniach była wiadomość od moderatora że to oszust.
loleek / 62.152.129.* / 2011-07-02 14:09
wpisałam tego pana w google i okazało się ze prowdzi firmę remontową, proponuje zadzwonic pod nr tel tam zawarty i zapytac czy organizuje wyjazdy do pracy za granice. Mozliwe jest ze ten pan sie podaje za kogos innego...
pinaaaak / 46.238.198.* / 2011-07-02 14:48
Też dostałam tego maila, wydaje mi się że to ściema.. ;/ Może napisać do nich maila o jakieś inne informacje? Ale o jakie? Nie wiem..
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy