Forum Spółki giełdowe GPW SA

Wezwania i dywidendy dają warszawskiej giełdzie "potencjał obronny"

Wezwania i dywidendy dają warszawskiej giełdzie "potencjał obronny"

Wyświetlaj:
vvvvvvvvv / 88.156.187.* / 2012-05-17 21:09
Oczywiście że dzisiejszy spadek miał na celu wytrzepanie skrajnie obłąkanego polskiego debilstwa i potem skupowanie pod dywidendę.
double agent sc / 99.234.79.* / 2012-05-17 16:18
A co złego ze spadkami akcji??? Oczywiście, że nic. Przecież giełda jest barometrem i motorem gospodarki a nie drzewkiem na którym rosną pieniądze. Kilkakrotnie to już powtarzałem milusińskim. Giełda zawsze wyprzedza ekonomię i nawet geopolitykę. Są przecieki o nowych drachmach drukowanych w Szwajcarii na wszelki wypadek… Ponieważ na spadkach bardzo dobrze się zarabia to wygląda na to, że do dna jeszcze daleko. Autor jest napędzaczem. Nigdy nie inwestuje się z takich powodów jak np. duża dywidenda!!!! Jeżeli Grecja odpadnie, a co jeszcze nie jest przesądzone, to spadki będą o wiele większe od tych spowodowanych bankructwem Lehman Brothers. Właśnie z powodu łatwości zarobków na spadkach. Rzecz jest w tym, że grecka ekonomia nie ma możliwości spłacić długów bo jest po prostu za mała. Pozostaje jedyna nadzieja, że Niemcy zgodzą się na utrzymywanie hulaszczego trybu życia Greków jak również na spłatę ich długów. Dlaczego nie. Ja sam poszukuję takiego sponsora dla siebie ale niestety nie udało mi się jeszcze. Co będzie to będzie. Jestem człowiekiem dobrej woli i dlatego chciałbym powiedzieć milusińskim, że trzeba przeczekać. W wypadku odpadnięcia Grecji nie będzie końca świata ale wykresy będa mogły obrać kierunek wyłącznie południowy a ci co myślą, że dzisiaj znaleźli dno przekonają się za pare lat, że wykresy obecne są w najwyższej możliwej pozycji. Więc po co ryzykować? Znacznie lepiej jest przeczekać. Nikt nie wie co przyniesie przyszłość a tylko można próbować lepiej lub gorzej ją przewidzieć. Na giełdzie wygrywa wyłącznie ten kto minimalizuje ryzyko. Unikać doradców finansowych! Oni wszyscy bez wyjątku są na dużych minusach. Unikać blogerów finansowych.
jashhjds14141a / 77.254.201.* / 2012-05-17 15:19
Nikt się już nigdy nie chwyci tej waszej giełdy.Trzeba być cywilizowanym narodem a nie najgorszą giełdą na świecie.
sasijfiijigkjojf / 77.254.201.* / 2012-05-17 15:04
Moja siostra musiała całą zimę marznąć bo zainwestowała naGPW.Brat zwariowł bo jest totalnym bankrutem.Czy będzie miejsce w piekle dla tych bezlitosnych złodziei?Kiedy wreszcie się nażrą. czy mają jakieś granice?Chyba będzie potrzebna rewolucja i szubienice
sdklkkffkd / 77.254.201.* / 2012-05-17 15:01
Kupowałam akcje GPW po 53 teraz mam po 33 w co jeszcze mam uwierzyć
ERTY / 88.156.187.* / 2012-05-17 21:18
No to ci podpowiem co masz robić pisz codziennie zlecenia sprzedaży po np.57 jak większość zacznie tak robić na giełdzie powstanie pat. Arbitraż będzie musiał podbijać cenę.
Liberał65 / 79.189.36.* / 2012-05-17 16:10
Polacy to dziwny Naród: wsadzają na górce całą kasę omamieni perspektywą wielkich zarobków a sprzedają na dołku. Rzeczywiście trudno wtedy zarobić.
zdenek9def8ybh / 87.204.71.* / 2012-05-17 15:35
dlaczego nie cięłaś strat przy stracie np.10% tylko trzymałaś pomimo trendu spadkowego, umiejętność cięcia strat to podstawa przetrwania. nie mówiąc już o choćby podstawach analizy technicznej wykresów.
SPRZEDAWAJ odkupisz taniej i się odkujesz (choć z pewnością będzie to dłużej trwało niż jak traciłaś)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy