Forum Forum finansoweKredyty

wibor 3m - bzwbk

wibor 3m - bzwbk

dominikzw / 83.16.203.* / 2009-02-23 20:55
Witam serdecznie
Mam następujące pytania związane z kredytem hipotecznym, dokładnie mówiąc chodzi o wibor 3M w banku BZWBK.
1. czy ktoś może podać mi dokładny adres gdzie można znaleźć informacje jaki jest aktualny wibor 3M w banku BZWBK który biorą obecnie przy wyliczaniu kredytów?? Oczywiście na stronie jest informacja na temat wibor 6 m oraz informacje o wiborze 3m ale historyczne (wykresu można sobie odczytać jaki był w danym dniu), tylko że mnie interesuje obecny..
2. jak bank BZWK wylicza u siebie wibor, bo np. PeKaO bierze od 1 do 25 dnia miesiąca poprzedniego...
3. czy ktoś jest w stanie podać jakie są dokładne koszty pośrednie przy kredycie branym z BZWK

z góry dziękuje za informacje
majusza / 84.38.26.* / 2009-03-04 13:49
Troche pozno ta odpowiedz ale moze jeszcze nie za pozno. Ja mam kredyt w WBK i wyglada to tak: jesli chcesz znac stawke wibor z bierzacego dnia to masz na stronie banku taka tabelke z wiborami i liborami, tam zerkasz i juz wiesz. Codziennie o godz 11.00 Reuters podaje stawki wiboru i sprawdzasz je sobie na portalu money.pl. jesli chcesz poznac srednia wartosc za dany okres lub za konkretny dzien to tez na money.pl mozesz to zrobic w zakladce '' pieniadze'' zdaje sie.
WBK jest jedynym bankiem, ktory jasno i przejrzyscie stosuje stawki Wibor, nie usrednia , nie ogranicza- to co podaje Reuters to jest wyznacznik dla WBK.

Pozdrawiam,

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: