Forum Polityka, aktualnościKraj

Wicemarszałek z klubu Polska Jest Najważniejsza?

Wicemarszałek z klubu Polska Jest Najważniejsza?

Wyświetlaj:
djey / 109.78.125.* / 2010-11-27 19:26
moze najpierw niech dadza polakom zadecydowac czy to dziwaczne PJN moze sie w tym sejmie znajdowac? :) czy znow jest w pl komuna bo w sumie dawno mnie tam nie bylo? :)
pincio / 2010-11-25 06:12 / Bywalec forum
Wiele szumu o partie która zniknie po następnych wyborach:) A swoją drogą ciekawe jaki był najmniejszy klub parlamentarny? Ktoś może wie?
2+2 = 4 / 77.254.68.* / 2010-11-25 00:04
Dodam, że g.ówno mnie obchodzą te czy inne kluby, które chcą wprowadzać, swój porządek w zakresie dostępu do koryta. Niestety człowiek jest bombardowany wiadomościami, nawet, gdy nie interesuje się polityką.
NARÓD Z PEŁO - PEŁO Z NARODEM / 208.110.65.* / 2010-11-24 22:31
Jakby na potwierdzenie nowej polityki „łączenia Polaków”, (jak mówią inni „łączenie ubeków”) władze III RP rozdają zaszczyty tym, którzy są ostatnimi jacy o zaszczyty mogliby się w ogóle ubiegać.

Pierwsi byli Michnik, Bielecki, Hall i TW „Pireus” czyli Alojzy Orszulik „docenieni” przez Komorowskiego. Teraz Zdrojewski – ten od kultury - „docenił” innego „orła”.

Zygmunt Bauman – ubecki donosiciel i jeszcze (oby już niedługo) żyjący symbol żydokomuny dostał medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Były sowiecki agent, współpracownik Informacji Wojskowej i donosiciel skończył 85.lat i stąd taki zaszczyt.

Szczególnie galanteryjnie z wiekowym ubekiem obchodzi się oczywiście „GW”, dla której to Bauman jest symbolem i wielkim wzorcem moralnym. Ostatnim pomnikowym, antypolskim „judeokomem”.

Wiecznie żywa idea komunizmu ma się w „Agorze” znakomicie. Na tyle znakomicie, że niczym zaraza rozlała się na podatną na wszelkie „czerwone” choroby obecną władzę.
Order dla Jaruzelskiego i Kiszczaka coraz bliżej....


Życząc jubilatowi ostatnich już urodzin, kreślę kilka słów na temat jego pełnego „dokonań” życia:

...We wrześniu 1939 wraz z rodzicami przedostał się do Rosji Sowieckiej. Tam w 1943 rozpoczął studia na uniwersytecie w Gorki.
Wkrótce potem został zmobilizowany i wstąpił do sowieckiej milicji. Przez kilka miesięcy służył w Moskwie.

Po wstąpieniu do LWP w 1944 pełnił funkcje oficera polityczno-wychowawczego, służąc w szeregach 4 Dywizji Piechoty im. Jana Kilińskiego. Brał udział w bitwie o Kołobrzeg (gdzie był ranny) i zdobywaniu Berlina.
W latach 1945–1953 był oficerem Wojska Polskiego w Korpusie Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Pełnił też m.in. funkcję instruktora w zarządzie polityczno-wychowawczym KBW.

W wieku dziewiętnastu lat podpisał zobowiązanie do współpracy jako agent-informator Informacji Wojskowej o pseudonimie "Semjon". Część zachowanych raportów określa "Semjona" jako dobrze wyszkolonego i cennego analityka.
Swoją pracę w KBW Bauman opisał jako niezwykle nudną, polegającą na pisaniu ulotek propagandowych dla żołnierzy.

Stwierdził, że za swoją ówczesną działalność bierze pełną odpowiedzialność, zaznaczając, że podejmowane decyzje uważał w tamtym czasie za słuszne.

Zwrócił jednocześnie uwagę na swoje wieloletnie przywiązanie do ideałów komunizmu i socjalizmu, z którego nigdy nie czynił tajemnicy.
Jego zdaniem w okresie powojennym program polityczny partii komunistycznej stanowił najlepsze wówczas rozwiązanie krajowych problemów.
Porównał również walkę komunistycznych władz z podziemiem w powojennej Polsce z walką z terroryzmem prowadzoną współcześnie...

(c) yarrok
Grunt to humor / 89.79.217.* / 2010-11-24 22:22
Siedzą, każdy na swojej chmurce, Castro, Putin i Tusk, przyglądają się na ziemię i płaczą. Pan Bóg przechadzał się i zbliżywszy się do Castro, pyta:
- Co tak płaczesz synu?
- Panie Boże - odpowiada Castro zalany łzami - całe życie gnębiłem ten biedny naród, głodziłem, więziłem, co ja im zostawiłem, tylko głód i ubóstwo.
- Nie martw się - odpowiada Pan Bóg - dzięki twojemu reżimowi wychowałeś ich na zahartowanych ludzi, poradzą sobie.
Pan Bóg podchodzi do Putina i pyta, czemu tak płacze.
- Panie Boże - mówi Putin - tak gnębiłem tych moich Rosjan i goniłem do pracy, zamykałem do więzienia, co ja im zostawiłem?
- Nie martw się - odpowiada Pan Bóg - Rosjanie to dzielny naród, poradzą sobie wyjdą na ludzi.
Wreszcie podchodzi Pan Bóg do płaczącego Tuska, patrzy ponad jego ramieniem na ziemię, siada koło niego i zaczyna płakać razem z nim.
m-53 / 83.24.33.* / 2010-11-24 23:32
istotnie, płakać się chce.
P.S.
Jak donoszą dobrze poinformowani, w powiecie K.. , w gminie G. n/P głos kosztował dychę, Dziesięć złotych - cztery piwa lub dwa wina z wytwórni W - też n/P.
anty PO / 83.18.77.* / 2010-11-24 22:06
( pozdrawiam autora ).

Znów stara zgraja szczęśliwym trafem,
bez głów, bez planów, za to z rozmachem
do żłobu toczy swe tłuste cielska
Idzie Platforma Obywatelska !

Do sądu złodziej śmiało ucieka
Bo wszak korupcja prawem człowieka !
Czar PRL-u wraca do formy
Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy ?!

Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi
Od dziś będziemy świadczyć usługi

Dla Władimira i dla Angeli.
Czas na kolanach iść do Brukseli !

Szef MSZ-u już ma kaganiec
Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec
Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa
Vivat Platforma, Vivat Europa !

Angela z Ritą ręce zaciera,
By na wschód ruszyć tropem Hitlera,
A za nią ziomków procesja tłumna
Vivat Platforma, piąta kolumna.

Za tawariszcza Tuska zdarowie
Piją Gazpromu oligarchowie
Władimir Putin z radości śpiewa:
Nu tiepier budiet kak za Breżniewa

Odwrót z Iraku, z Afganistanu
Osama śmieje się spod turbanu,
Taki sojusznik jak Tusk się przyda
Vivat platforma i Al-Kaida !

Koniec z lustracją ! Koniec rozliczeń !
Dla konfidentów to koncert życzeń
Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci
Vivat platforma i konfidenci !

Niech żyje wolność! Ćpun na wagarach
Łbem durnym kreci w dymu oparach
Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska
Vivat platforma Obywatelska !

Niech żyje miłość ! rusza parada
Sprośnych pedałów cała gromada
Gzdzi się bezwstydnie wśród publiczności
To dar Platformy ! tryumf wolności !

Elektoracie ! Wyborco durny !
Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny,

A chcesz być sługą Niemca i Ruska,
Dalej popieraj Donalda Tuska
............ / 89.79.217.* / 2010-11-24 22:18
Donald Tusk wybrał się z prezentami dla dzieci na ubogie tereny wschodniej Polski.
- Grzeczne były dzieci? - pyta Tusk.
- Bardzo!
- Świetnie.. ale dlaczego są takie chude ?
- Bo nie jedzą.
- Nie jedzą... a jak nie jedzą, to prezentów nie dostaną!
m-53 / 83.24.33.* / 2010-11-24 23:13
Wrócił z czekoladkami do warsiawki i spotkał ssaka morskiego.
- A coś ty taka tłusta? - spytał Tusk, rozpoznając samicę kaszalota
- Lubię jeść i dobrze mi się powodzi.
- Naści czekoladki, tym chudziakom z PiSolandu nie warto ich dawać.

P.S.
Od autora. Niech się nażre i udławi.
smutne / 109.243.229.* / 2010-11-25 00:00

P.S.
Od autora. Niech się nażre i udławi.

Zapewne jeszcze z "chrześcijańskim miłosierdziem".

To smutne ile jadu i nienawiści do innych pokazują ludzie którzy (na wpisach) optują za PiS-em.
Czasami zastanawiam się, czy to aby na pewno zwolennicy PiS-u?
Bowiem tyle szkody PiS-owi wyrządzają.
............ / 89.79.217.* / 2010-11-25 00:37
Nie martw się kolego w ten sposób PiS-owcy, odpłacają tylko PO pięknym za nadobne

Najnowsze wpisy