Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wiceprezes nC+ się broni: Nie przesadziliśmy z cenami

Wiceprezes nC+ się broni: Nie przesadziliśmy z cenami

Wyświetlaj:
Bea_i_Nicole / 83.27.244.* / 2013-03-28 11:45
Pani Wiceprezes co Pani chce zwiekszyc, raczej liczylabym na strate a przy takim traktowaniu klienta na jak najmniejsza strate. Zmienia Pani warunki umowy przymusowo, daje Pani gorsze warunki umowy, jak nie podpisze Pani umowy na nadawanie kanalow niegwarantowanych to ta szumna oferta bedzie mniejsza od oferty Polsatu, czy Pani nie wie, ze prowadzone rozmowy z Eurosport nie gwarantuja zawarcia umowy? Juz n-ka miala taka sytuacje z Carton Network rozmowy sie nie powiodly i co program przestal byc nadawany. Za duzo niekorzystnych zapisow w warunkach promocji, do tego jeszcze programy testowe i ktore moga zniknac kiedy chca a co klient z czym zostanie z rachunkiem i Pani marzeniami ze ma super oferte? Co daje Pani gwarantowane w tej ofercie i rzetelnie tylko tyi kanalami sie posluguje a nie wprowadza ludzi w blad przedstawiajac im oferte i chwalac sie jaka to jest spora lista nie majac podpisanych umow na ich nadawanie do konca. Pewnie potem tym klienta ktorzy nie zauwazyli, ze duza ilosc programow to testowe bedzie sie Pani tlumaczyla ze nadal maja super oferte. Jedyna nowac dla mnie w Pani ofercie to NC+ go ale to jest warte 19,99 PLN a nie 30 PLN wiecej od mojej umowy, z gwarancja cen a nowa nie daje takiej gwarancji po okresie promocyjnym. Nie chce niczego za darmo ale oferta nie jest elastyczna i jest zenujaca tym bardziej ze jest bez gwarancji nadawania wszystkich pieknie wymienionych programow i warunki umowy sa kozystne tylko dla Panstwa.
Iwona Matysiak / 145.237.121.* / 2013-03-27 14:15
Mniej programów za więciej kasy w NC+ .Brak jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego z klientami N. Nie odzwaniają na podany nr telefoni. Bagno, Bagno. Właśnie wysłałam im wypowiedzienie. Osoby z telewizją N potraktowali jak głubków, z którymi się nie rozmawia , i posyła się cichaczem nową umowę z której nic nie wynika, na jaki okres, jakie są w ofecie kanały. Idę do Polsatu Cyfrowego.
gin111 / 79.110.199.* / 2013-03-26 19:43
Dziś dostałem z nc+ super promocje pocztą - obecnie ma pakiet za 68 PLN w pakiecie komplet tematyczny plus kanały premium i HBO - umowa przed. na 6 miesięcy w grudniu niestety na rok nie chcieli - propozycja nc+ to !!! Promocja umowa na 18 miesięcy zamiast kanałów Premium i HBO - Canal+ Family i Canal+ Family2 ? ( nie wiem co to i jak to spr.) Jeśli nie wypowiem umowy teraz złamali warunki promocji więc mam takie prawo to przechodzę w tą świetną promocję automatycznie od 1 maja br. Super zagrywka jak ich nie kochać!!! Wypowiadam umowę.
Józek333 / 89.22.194.* / 2013-03-26 17:14
Pani prezes nie widzi recesji,bo żyje w kolorowym świecie w Warszawie.Te 2,5 mln. abonentów tylko w marzeniach wlaścicieli Nc+. Sami sobie kopiecie dołek.Jeszcze jest czas na opamiętanie i zrozumienie dotychczasowych abonentów N-ki.Sam osobiście mam N-kę od samego początku,ale tylko do 1 kwietnia.Z tą datą można rozwiązywać umowę bez kosztów.
anal_izator / 2013-03-26 14:44
hahaha mam nadzieje ze 80% starych uzytkownikow cyfry+ i enki odejda z tego calego nc+ i zobaczycie ze to sa jaja co wy teraz odwalacie z tymi ofertami i promocjami..... zal poprostu
BYŁY N-DEK / 194.28.14.* / 2013-03-26 14:37
W mojej ocenie przemówiła przez Panią Prezes buta, więc wysłałem już wypowiedzenie klika dni temu.

Oczywiście psy (jak ja) szczekają, a karawana jedzie dalej. Tyle, że już beze mnie. Podziękowałem, bo po mojemu to Pani zbyt hardo stwierdziła, że nie odda ani jednego klienta. Dla mnie to jasny sygnał, że w ocenie Pani Prezes nic ode mnie nie zależy. Nie lubię tak być traktowany. Dla mnie Pani Prezes jest więc dziś niewiarygodna, bo przynajmniej tego jednego klienta (czyli mnie) "oddała" za przyczyną swojej postawy w tym artykule. Niewiarygodna jest też w kontekście tego, że Pani Prezes recesji nie widzi. Kto mający związek z rzeczywistością dziś jej nie widzi? Pani Prezes reprezentuje firmę, więc i firma nie jest już dla mnie wiarygodna.

Nie wierzę też w 600 ścieżek migracyjnych. Niech ktoś je opublikuje to uwierzę.

Oczywiście jestem otwarty na rozmowę i rozważę ofertę nc+, o ile dostanę to, co chcę za tyle, ile mogę dać. Proste.

Pozdrowienia.
Bartuś12 / 2013-03-26 15:02 / Bywalec forum
Ja i tak nei zamierzam podpisywac umowy z nC+ , przejechałem sie na raz na cygrze plus, później na n, w takim razie połączenie tych dwóch platform nic nie da nowego...
Byly klient / 83.11.189.* / 2013-03-26 09:52
Pani Prezes niech zejdzie z chmur!!! Byłem kiedyś klientem Cyfry-zaznaczan byłem!! To była sekta z której nie można bylo latwo się wypisac! Drugi raz nie będę ofiara! To co ta Pani mowi -mija się z prawda! Znam kilka osob takich jak ja, niezadowolonych z oferty, i my wszyscy mowi Wam DO NIEZOBACZENIA!!Troche pokory Pani Prezes i nie robcie z wszystkich "szarej masy" bo ludzie potrafią liczyc, a kłamstwa maja krótkie nozki" oby Wam się wiodło!!!
guaranga / 46.232.135.* / 2013-03-25 12:07
Chciałem tylko w weekend po ciężkim tygodniu pracy obejrzeć derby Manchesteru lub Londynu ale nie ma u Was takiej opcji? Nie potrzebuje 200 innych programów. Chce tylko C+ Sport i Sport 2.
Chciałem podpisać umowę z Cyfrą i w ostatniej chwili sie wstrzymałem bo uslyszałem o nc+. Po zobaczeniu oferty umowy nie podpisze.
zadrze / 178.215.195.* / 2013-03-25 11:50
ani jednego ?? już przeszedłem do Polsatu. w cyfrze w 2 lata skoczył abonament z 64 na 102. robią ludzi w balona na 102!
w. / 79.190.209.* / 2013-03-25 10:50
ona nawet nie jest polskojęzyczna!
mieczman / 2013-03-24 19:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pokażmy im gdzie ich mamy! ale wszyscy abonenci! W końcu zaczną pracować a nie bawić się w inkasentów!! Każdemu lichwiarzowi powiedzmy, że mamy ich w dupie!! To oni są dla nas! a nie my dla nich!!! To ma być REWOLUCJA1
gin111 / 79.110.199.* / 2013-03-24 14:57
POLSAT ma super okazję podniesie ceny i tak będzie tańszy i tak ludzie przyjdą z nc+. To się nazywa zmowa - monopol i całkowity brak konkurencji.
Żbik / 217.212.230.* / 2013-03-24 10:31
Odgrażacie się jak małolaty. Można żyć bez TV.
autor960 / 93.180.169.* / 2013-03-23 22:17
Niech sobie ten "kontent" wsadzi do torebki i nosi ze sobą, może jej ciężar tego słowa głowę ostudzi. Języka polskiego już zapomniała na swoim stołku, że "kontentu" musi używać??
dydelf / 77.253.156.* / 2013-03-23 20:38
O tryumfie raczej już nikt nie marzy. Pewnie modlą się by straty były jak najmniejsze. Niestety, będą porażające!
Oderwanie od rzeczywistości, skutkuje klęską. Tego już nie da się odrobić. Zapewne jakaś oferta ratunkowa wnet pojawi się, by choć trochę powstrzymać lawinę odchodzących.

Najnowsze wpisy