Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Widmo powrotu głębszej korekty

Widmo powrotu głębszej korekty

Money.pl / 2007-09-11 12:59
Komentarze do wiadomości: Widmo powrotu głębszej korekty.
Wyświetlaj:
marfaw / 2007-09-12 00:08
Dalej podtrzymuje swoja opinie ze ta kobieta --to porazka dla Expandera.
ASSSSSSSSSSSSSSSD / 83.29.91.* / 2007-09-13 22:04
Urodzona pesymistka
Maciej O. / 83.10.186.* / 2007-09-11 23:11
Rzeczywiście, muszę przyznać, że mało konkretów, liczb, przekonywujących faktów, kolejny odcinek Expandera w szarych kolorach ..., brakuje Gąsiorka, który bardziej sceptycznie i logicznie podchodził do tego, co się dzieje w kraju i za granicą. Muszę przyznać, że wchodzę tu coraz rzadziej z powodu słabych artykułów, opóźnień i błędów w podawanych notowaniach, bywało tu lepiej ...
taki mały i głupiutki / 83.24.100.* / 2007-09-11 22:26
Mnie tylko interesuje, ile Pani zapłacili inwestorzy, którym zależy na tanich zakupach. Ot i cała prawda.... A poza tym ludzie nie denerwujcie się. Jak będzie up to zapomnicie, a jak będzie down to ta Pani powie "a nie mówiłam". Tak, czy inaczej jest wygrana i zarobiona - ja bym robił to samo na jej miejscu. Pozdrawiam. PS. Ja też mogę machnąć jakiś artykulik na zamówienie, gdyby ktoś chciał zlecić :).
rafal-malkiewicz / 2007-09-11 20:18 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
Witam serdecznie Pani Katarzyno!
Życzę udanych przewidywań. Jeśli Pani to czyta to może znalazlaby się krótka notka na temat możliwości zrealizowania się formacji abc, i czy zasięg ok 2700 pkt. na Wigu 20 to faktycznie możliwy poziom do osiągnięcia. I może parę słów dla czytelników o falach Elliota? Będę wdzięczny! To wydaje się mało przekonujące, lecz AT wskazuje również i taki scenariusz. Trudno mi określić horyzont czasowy w jakim mógłyby zostać osiągnięty ten , lecz sądzę że jeszcze w tym roku.( może do końca października).
serdecznie pozdrawiam
KIPER / 2007-09-11 14:32
Do zarządu firmy Expander.

Uprzejmnie proszę o nie dopuszaczanie tej Pani do pisania kakichkolwiej tekstów na przyzwoitych portalach finansowych. Bo zacznę myśleć że nie tylko posłowie maja n.... w głowach.
rafal-malkiewicz / 2007-09-11 20:11 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
notka do kipera, skąd Ty się wyrwałeś? sory stary chciałbyś aby wszyscy Ci mydlili oczy, mówili, pisali że jest dobrze a Ty byś tracił kasę? Wierzył byś im? sądze że Twoje komentarze są mało poważne i apeluje aby się na porządnych portalach nie pojawiały, a money.pl do nich należy
mfs / 81.190.148.* / 2007-09-11 15:40
co wy sie ludzie czepiacie dobre merytoryczne komentarze jak wam nie pasuja to sobie wybierzcie analityka co podziela wasz punkt widzenia najlepiej takiego co zaczal prace od 2003 jak wiekszosc tu inwestujacych i slowo bessa czy spowolnienie gosp zna tylko z ksiazki i go czytajcie calymi dniami
janko / 83.13.74.* / 2007-09-11 14:59
przyłączam się do głosu aby ta pani dała sobie spokój z komentowaniem rynku akcji, w ostatnim czasie nie zdarzył się aby jej komentarze nosiły choc trochę znamiona nadziei-wszystko widzi na czarno, a wystarczy by zarząd Expandera" zakupił dla niej różowe okulary i już powinno byc lepiej...
Księgowy / 83.27.233.* / 2007-09-11 13:33
Niech już Pani nie pisze , co tekst to że spadki , katastrofa , moze wg Pani będzie krach z lat 20ych ?? Nie zdziwiłbym się . Na szczęście Fachowcy są trochę b.optymistyczni .

Pozdrawiam
Trader II / 212.2.99.* / 2007-09-11 13:32
Pani Katarzyno,
Pani oceny rynku już stare bo z wczoraj , zaczynają cuchnąć.
Proponuję Pani aby wytężyła swoje IQ i oceniła rynek po zamknieciu sesji w nocy ( USA i Azja ) waraz z oceną kontratów na indeksy przed otwarciem giłed np. GPW
W innym przypadku Pani komentarze - są "oszołomstwem"
bez urazy,
Pozdrawiam licząc na poprwę lub zaprzestanie pisania.
me / 83.26.243.* / 2007-09-11 12:59
Pani Katarzyno czy urodziła sie pani piewcą Korekty czy któregoś dnia miała pani spięcie w inkubatorze i tak już zostało?
głupia c***
strator / 52.159.64.* / 2007-09-11 18:39
Masz prawo to wyrazania takich pogladow, tylko, ze one czlowieku swiadcza nie o p. Katzrzynie tylko o Tobie!!! Wez to pod uwage przy nastepnym komentowaniu czegokolwiek! Po Twoich komentarzach widac, ze strasznie boisz sie slowa 'korekta' i reagujesz jak opetany, czlowieku jestes na forum, ktore jest czytane przez wielu ludzi, wiec zajrzyj tu jeszcze raz i zobacz jak zostales skomentowany! Dobrze sie czujesz???
To jest opinia p. Katarzyny, ja mam swoja i jednoczesnie szanuje czyjes, widzisz, ze mozna???
me / 83.26.96.* / 2007-09-13 22:01
wszedłem, widze, i mam to w d...po tej krótkiej analizie mojej osobowosci mysle ze popelnilem błąd i postaram sie zmienic. [sic!] no jasne ze to co ty gosciu o mnie pomyslisz malo mnie obchodzi, bardziej interesuje mnie to czy dziś kamien zniszczy moją pralkę czy nie. jak nie pasi to nie czytaj pało ot co. a baba jest do bani i już. nara strator -srator, pffu pffu
waran / 2007-09-11 15:55 / Twardy dziadyga
Ot , niestety polski sposób myślenia. Kto nie jest ze mną , ten przeciwko mnie. Gdybyśmy mieli troche więcej kultury osobistej .......
Anna Purna / 2007-09-11 22:30
widac z tymi ludzmi nie mozna inaczej jak tylko za morde... Piac im banialuki do oporu, niech sie lemingi ciesza...
yacabo / 2007-09-11 14:26
Szanowny Panie,
Przyzwocie wychowany czlowiek nie uzywa takich slow. Zupelnie nie rozumie jak mozna tak sie zwracac do kobiety.
Piotr69 / 82.160.103.* / 2007-09-11 13:40
Szanowny dwuliterowcu,
Odnoszę wrażenie, że chęć zysków zaślepiła cię, odebrała ci resztki dobrego wychowania (jeśli je miałeś), ...
Zarówno ta pani jak i ty macie prawo do swojego zdania, ale zachowuj się tak, żeby nie było przykro cię czytać, aby obrzydzenie nie zbierało w człowieku czytającym twe słowa.
he / 83.7.158.* / 2007-09-11 17:54
smiech kochanka kuczynskiego czy co
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy