Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Widzę na giełdzie optymistyczne elementy

Widzę na giełdzie optymistyczne elementy

Money.pl / 2006-06-02 19:38
Komentarze do wiadomości: Widzę na giełdzie optymistyczne elementy.
Wyświetlaj:
littlephobos / 2006-06-02 21:16 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Jednyna na pół optymistyczna (czyli na pół pesymistyczna) wypowiedź w tym tekscie to:
"Mając na względzie skalę spadku w poprzednich dwóch tygodniach skala wzrostu nie jest satysfakcjonująca, jednakże z drugiej strony optymistycznych elementów doszukiwałabym się w fakcie, iż zakończenie tygodnia nastąpiło w pobliżu tygodniowych maksimów"

Ej ten komentarz nawet się kończy sugerując spadki....
/proponowałbym zmienić tytuł.../
Ciekawy swiata :) / 81.219.217.* / 2006-06-02 20:41
Pytanie do powaznych ludzi na tym forum (z Waszych wypowiedzi
wynika,ze sporo jest takich ;) Poradzcie mi prosze, czy teraz, a
konkretnie w pn wypadałoby odkupić fundusze akcji, ktore jakis
czas temu sprzedalem (ze strata niestety). Zastanawiam sie
bowiem czy wzrosty na gpw beda sie utrzymywac czy tez nie :/ sam
sie na tym znam raczej srednio - wiec prosze o rade :) sporo
pieniedzy chcialbym zainwestowac, przynajmniej jak na moja
kieszen :) Pewnie dla powaznych inwestorow gieldowych 20k to
zadne pieniadze - dla mnie jednak spore :) pozdrawiam
autor tematu / 81.219.217.* / 2006-06-02 20:42
jakos dziwnie sformatowany ten powyzszy moj tekst - przepraszam:)
jędrzej / 2006-06-03 11:24 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Odpowiedź na to pytanie nie istnieje!
Rozważ to tak:
- kupowałeś na górce, bo był optymizm
- sprzedawałeś w dołku bo Ci nerwy puściły
- chcesz odkupić bo się zazieleniło i żal ci przyszłych zysków
Odpowiedz sobie na pytanie:
- co zrobisz, jak znowu zacznie spadać?

Jeśli obawiasz się, że znowu puszczą Ci nerwy i kolejny raz sprzedasz w dołku, to odpowiedź jest jasna.

A tego co chcesz wiedzieć, czyli czy będzie spadało czy rosło to niestety nawet Pytia Delfijska nie wie.
Pozdrawiam.
Nirwan / 2006-06-04 00:56 / Bywalec forum
a zakladajace ze mi nerwy nei puszcza :)?
Nirwan / 2006-06-04 00:57 / Bywalec forum
jejku - wstyd mi za te wszystkie literowki robione o 1am :(
Pablo / 2006-06-02 20:34 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Dla posiadaczy Nortcika i nie tylko
PODZIAŁ ZYSKU NETTO 2005
- zysk netto do podziału 8 011 tys
- przeznaczenie zysku netto przez Walne Zgromadzenie na kapitał rezerwowy 5 451 tys
- Wypłata dywidendy 2 560 tys
Na razie są to propozycje.
Longterm / 2006-06-02 20:03 / Mostek Zwyciężymy!
Bardzo podoba mi się tytuł: "Analityk Techniczmy", dla mnie znaczy to tyle co: "pracuje dla domu maklerskiego, róbcie jak najwięcej transakcji to kupie sobie nowy samochód lub dom z basenem".
Longterm / 2006-06-02 20:05 / Mostek Zwyciężymy!
moi drodzy nie mam nic do Pana Jerzyka ale proponuje bojkotować komentarze maklerów pracujących dla domów maklerskich, mam ich dość. Panie Danielu dziękuje że od pewnego czasu pisze Pan również komentarze posesyjne.
Daniel Gąsiorowski / 2006-06-02 22:14 / portfel / Analityk Money.pl - Główny Komentator Giełdowy Forum
Do usług:)
Romi / 2006-06-02 20:56 / portfel / Koci Tata
Ja też mam ich dość straciłem przez nich 60% w 2000roku
I od tego czsu kieruje sie własnymi przeczuciami i ile za większośćią bo jak leci to szybko do góry lub na dół.
jaca / 83.18.125.* / 2006-06-02 19:38
Baran prawie 3% wzrostu a on pisze, zę ma problem ze skalą wzrostu - a co do poziomu obrotów to trudno aby po takiej rzażni nagle wszyscy wrócili do gry, tym bardziej że wielu się nieżle przejechało i płaczą, teraz zaczną wracać zielonogłowi z funduszy którzy zobaczą że poszło w góre i teraz będzie ciągle rosło, wszystko zależy od ceny miedzi ale jest światełko bo dolar tanieje więc miedz powinna rosnąć
Krzysiek__ / 83.9.39.* / 2006-06-02 20:27
Tak ten analityk jeszcze wczoraj prognozował pogłębienie spadków, a w najlepszym przypadku konsolidację
wuja / 2006-06-03 00:17 / portfel / Billy the Kid
taki z niego analityk jak z koziej d... traba
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy