Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Więcej pieniędzy dla ofiar wypadków

Więcej pieniędzy dla ofiar wypadków

Money.pl / 2009-05-08 22:49
Komentarze do wiadomości: Więcej pieniędzy dla ofiar wypadków.
Wyświetlaj:
poszkodowana / 83.168.106.* / 2009-05-14 10:06
miałam bardzo poważny wypadek samochodowy - nie z mojej winy.Z trudem poruszam się.Wychowując samotnie 3 dzieci nikt mi nie pomógł -nikogo nie obchodziłam.Jakaś pomoc? co to jest ?
wanam / 81.190.151.* / 2009-05-08 22:49
Pieniądze będą trafiać na utrzymanie nowych stołeczków urzędniczych. Bzdurne rozwiązania, może w ramach walki z nieuczciwymi organizacjami zabronimy również wpłat dobrowolnych.
Czym to będzie się różnić od grzywien - tym że będzie poza budżetem i kontrolą. Ile kampanii wyborczych będzie można sfinansować w ramach produkcji ulotek przypominających o uprawnieniach osób pokrzywdzonych.
zdziwiona! / 87.105.145.* / 2009-05-12 22:40
Wolę to niż poprzednie rozwiązanie, bo większą część pieniędzy trafiała do założycieli fundacji a nie do poszkodowanych. Jestem przeciwniczką jakichkolwiek fundacji. Proszę sprawdzić jak to wyglądało z pieniędzmi zebranymi dla aktorki Gabrysi Kownackiej. Musiałaby się prosić o pieniądze jak przedstawiłaby faktury i rachunki. A idea zbierania pieniędzy z koncertu charytatywnego zorganizowanego przez przyjaciół aktorki. To lepiej było zebrać pieniądze do kapelusza i całość przeznaczyć aktorce. A tak to z tych pieniędzy leczone będą inne osoby a Pani Kowanacka musi się teraz prosić.
barnabape / 95.160.136.* / 2010-02-02 17:58
Pewnie, w dobie kryzysu najleszą receptą jest toworzenie kolenego państwowego molocha, ktorzy będzir polykal pieniadze na lokale, pracownikow, komputery, samochody. Juz sobie wyobrażam widnydkacje tych nawiazek, kilkadziesiąt tysiecy rocznier spraw egzekucyjnych wszczynanych przez ten urzad. Pieniadze z nawiązek pojda na ciepłe posadki dla ludzi robiacych pseudo robotę

Najnowsze wpisy