Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Więcej realizmu w strategii gospodarczej UE

Więcej realizmu w strategii gospodarczej UE

George / .* / 2005-02-07 06:43
Komentarze do wiadomości: Więcej realizmu w strategii gospodarczej UE.
Wyświetlaj:
LUKS / .* / 2005-02-21 12:03
My Polacy uczymy się i dopiero się rozglądamy w UE. Dlatego powiem konstytucji UE stanowcze NIE NIE panowie bo jeszcze się uczymy a wy nam swoje warunki chcecie stawiać. Jestem za wolnym rynkiem i zgadzam się z predmówca iż socjalizm i idee lewicowe nie idą w parze z rozwojem gospodarczym. Jestem również za większą swobodą działania poszczególnych państw, Unia Europejska powinna pełnić rolę jedynie koordynatora. Powinna się na przykład zając ochroną środowiska naturalnego bo jest to dobro wszystkich ludzi w Europie. My(Polska) pilnujmy swojego interesu. PozdraWIAM.
George / .* / 2005-02-07 06:43
Jest dla mnie rzeczą niepojętą, iż socjalistyczne tępaki nie są w stanie zrozumieć, że rozwój i socjalizm nie idą ze sobą w parze. Ba, są sobie przeciwstawne. KE może ogłaszać programy jakie chce; i tak nie będzie to miało pozytywnego wpływu na rozwój UE, a już na pewno na ograniczenie bezrobocia. Tam gdzie w sprawy gospodarcze miesza się państwo ze swoim lewicowym programe, tam pojawią się bieda i zastój. A tak na marginesie: kiedy wreszcie tego arcy-przekrętasa Lewandowskiego wpakują do p******, gdzie jego miejsce?

Najnowsze wpisy