Forum Forum emerytalneInne

Wiek emerytalny-reforma.

Wiek emerytalny-reforma.

Edward Mocarny / 2012-02-24 12:02
Donald Tusk po raz kolejny próbuje przekonać obywateli że wydłużenie wieku emerytalnego jest konieczne, jak sam mówi że gdy wiek emerytalny pozostanie jaki jest, to w przyszłości nie starczy pieniędzy nawet na podłe życie dla emerytów... wszystko ok!! Niech przedłużą wiek emerytalny, ale niech za tym idą reformy które usprawnią system emerytalny, bo to , co teraz nasz rząd nazywa systemem emerytalnym jest tylko parodią!! Co o tym sądzicie?
Wyświetlaj:
GHFFB / 178.215.195.* / 2012-02-26 20:30
NICHE PAN TUSK W KOŃCU POMYSLI ZWYKŁY KOWALSKI LAT 40 MA CIENŻKO ZNAJŚĆ PRACE ICO Z TAKIM
biedak / 46.112.49.* / 2012-02-25 14:36
testament dziadka powoli się wypełnia, praca do 67 roku to wyrok na na Polskie społeczeństwo.NIe będziesz miał pracy po 60-ce zdechniesz z głodu, nie dostaniesz emerytury. Wez tusk załatw tuskobusy zrób listę i nas biedaków do lasu zakop nie pastw się nad nami chyba że jesteś sadystą to wszystko tłumaczy.
ABBBA / 109.196.113.* / 2012-02-24 23:23
JA MYSLE ,ZE NIE PODNOSIC WIEK EMERYTALNY TYLKO STWORZYC MIEJSCA PRACY PRACY I GODZIWIE ZAPLACIC ,A MILIONY POLAKOW WROCI ZZA GRANICY I TU BEDA RODZIC DZIECI A NIE NA ZACHODZIE,TYLKO Z MOJEJ RODZINY W ANGLI JEST 12 MALYCH DZIECI KTORE TU NIE WROCA I BEDA PRACOWALY NA EMERYURY ANGLIKOW.W CALEJ ZACHODNIEJ EUROPIE GDZIE BY NIE POSZEDL TO TYLKO SLYCHAC POLSKA MOWE.PRYEDTEM ZAMYKALI PRZED NAMI RYNKI A TERAZ PRZYJMUJA MLODYCH Z OTWARTYMI REKAMI.cALE PRZEDSZKOLA ZAPCHANE SA MALYMI POLAKAMI.TAM BEDZIE MIAL KTO PRACOWAC NA EMERYURY.SAMA ZNAM SETKI TAKICH MLODYCH POLAKOW.PRZYNAJMNIEJ Z DWOJKA DZIECI
ABBBA / 109.196.113.* / 2012-02-24 23:23
JA MYSLE ,ZE NIE PODNOSIC WIEK EMERYTALNY TYLKO STWORZYC MIEJSCA PRACY PRACY I GODZIWIE ZAPLACIC ,A MILIONY POLAKOW WROCI ZZA GRANICY I TU BEDA RODZIC DZIECI A NIE NA ZACHODZIE,TYLKO Z MOJEJ RODZINY W ANGLI JEST 12 MALYCH DZIECI KTORE TU NIE WROCA I BEDA PRACOWALY NA EMERYURY ANGLIKOW.W CALEJ ZACHODNIEJ EUROPIE GDZIE BY NIE POSZEDL TO TYLKO SLYCHAC POLSKA MOWE.PRYEDTEM ZAMYKALI PRZED NAMI RYNKI A TERAZ PRZYJMUJA MLODYCH Z OTWARTYMI REKAMI.cALE PRZEDSZKOLA ZAPCHANE SA MALYMI POLAKAMI.TAM BEDZIE MIAL KTO PRACOWAC NA EMERYURY.SAMA ZNAM SETKI TAKICH MLODYCH POLAKOW.PRZYNAJMNIEJ Z DWOJKA DZIECI

Najnowsze wpisy