Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wiek emerytalny w Polsce. Belka: w każdy możliwy sposób jestem przeciwny jego obniżaniu

Wiek emerytalny w Polsce. Belka: w każdy możliwy sposób jestem przeciwny jego obniżaniu

Wyświetlaj:
VIP818 / 188.29.165.* / 2015-12-15 21:12
Noaż kurde co on za farmazony pociska, i jasne że lubi swoją pracę skoro w miesiąc dostaje 33 tyś zł a zwykły człowiek musi na to prawie dwa lata pracować i nic nie jeść nie kupować, a ten typ się dziwi że Polacy nie lubią swojej pracy. Fakt wielu nie lubi bo musi robić poniżej swojego wykształcenia i to w dodatku za ochłapy, a ceny jak z kosmosu za wszystko. I tak biadolicie kasy nie ma a skąd 4 miliardy zł się znalazły na UPAinę ? Skąd znalazły się pieniądze na dodatek dla żydów w wysokości 100€ lub 135$ ? A takich jest 50.000 to policzcie sobie ile to miesięcznie, do tego miliardy zł wyrzucone w błoto na konkordat dla watykańskiej sekty, można by tak cały dzień wymieniać a pajace z wiejskiej i tak mają Polaków za w tyle.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ab15 / 79.191.186.* / 2015-12-15 21:12
Jak dla Ukraińców to dał 4 miliardy i mu nie było szkoda bo to nie jego . A Polakom to każe pracować do śmierci. Polska to kraj niewolników bo nie dość , że zarabiamy 1/5 tego co na zachodzie to jeszcze musimy pracować do śmierci. Ale jak oddaje się naiwnie władzę internacjonalistom to potem są następstwa - kapitał,emerytalny najpierw wysłali do OFE teraz odwrotnie , a po drodze powiedzą , że zaginał.
Jowita 121 / 37.47.3.* / 2015-12-15 21:12
Wprowadzony podatek Belki doprowadził do tego, że biedni oszczędzający po parę groszy mieli przez banki potrącane 33% (matematyka nie kłamie), natomiast inni 19% - ci bogatsi, a całkiem bogaci ze spółek komandytowych byli zwolnieni absolutnie od płacenia. A TO JUŻ WPROST DRAŃSTWO - USTAWIANIE WSZYSTKIEGO POD SWOICH LUB SWOJE FIRMY. Wiem co piszę, ponieważ usiłowałam interweniować zarówno w banku , jak i w US. Odpowiedzi były moim zdaniem zupełnie nie na poziomie: banki twierdziły, że opierają się na wykładni ustawy, ale zaokrąglały niestety w górę (nie powinny), natomiast o dziwo US odpowiadało, że do banków się nie wtrąca !!!! Jak to: nawet w zakresie podatków??
Stan517 / 83.30.152.* / 2015-12-15 21:11
Pan Prezese zajmie się lepiej uciekającymi pieniedzmi z banku!
J1234 / 5.172.236.* / 2015-12-15 21:10
Co za bzdury ten facet opowiada! Lubi swoją prace bo jest sowicie wynagradzana...za wysoko! Ale skąd u tego gościa przeświadczenie, że Polacy nie lubią swojej? Trzeba jakoś żyć i utrzymać swoje rodziny, nawet za głodowe pensje-wiesz baranie za ile ludzie muszą żyć? Do takiej sytuacji doprowadził etos solidarnościowy! Ci panowie obrośli w tłuszczyk, mając za nic większość postulatów na których wystrzeliły ich kariery i za nic mają teraz zwłykłych ludzi. Jestem z pokolenia które widziało dzisiejszych bogów jak byli skromnymi ludzmi. Dziś, gdy widzę ich arogancję, ich spasione mordy to szlag mnie trafia. Panie Belka za te aferki w normalnym kraju wyleciałbyś na zbitą twarz...ale Polska to kraj aferzystów, a to co działo się za rządów jedynie słusznej PO to już szczyt.
pss cicho / 217.99.188.* / 2015-12-15 21:07
cisza stary komuch sie wypowie.wychodowany na pomyjach i odpadkach a futro az mu sie lsni.sluchaja cie co najwyzej psy na smietniku.sluchajta ludzie guzik z reform bedzie bo wyplaty dla darmozjadow takich jak ten lis farbowany,sa coraz wieksze,patrzac od gory a kaczac na obesranej gminie,to sie mnozy jak szczury i ciezko to wytepic
prezesbelka / 94.254.145.* / 2015-12-15 21:03
Jestem ciekawy gdzie ci wszyscy forowicze będą stali rok po dostaniu wcześniejszej emeryturki w caritasie po darmowy posiłek czy pod sejmem żeby im dołożyli. Szkoda że już u władzy nie będzie dzisiaj robiących te zmiany
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Facet / 78.150.134.* / 2015-12-15 21:02
Do wszystkich sfrustrowanych pieniaczy. Mieszkam w Walii. Pracuję w domu (grafik komputerowy, własne mieszkanie. Żona siedzi w domu i nie musi m nic robić. Płacę podatki i nie muszę się martwić, co jutro do gara włożyć. Stać mnie na drogie święta. Teraz pytanie: "Po ki c..j mam wracać do Polski?...żeby żebrać o wypłatę 2000 zł"
Ek-Soc / 159.205.249.* / 2015-12-15 20:54
Jak ta partia PZPR wychowała tego Belkę? Z socjalisty stał się liberałem. Widać do czego była mu potrzebna nieboszczka partia PZPR. Nic dziwnego że komuna upadła, bo było w niej ludzi aby żyło im się dostatniej.
Jowita 121 / 37.47.3.* / 2015-12-15 20:52
Panie Belka : wypowiada się Pan jak człowiek, który ma ograniczone horyzonty.!!!!! My - czyli społeczeństwo wiemy ile zarabiamy i nie zamierzamy pracować do śmierci, ponieważ w sytuacji obecnej wielu nie dożywa emerytury. Pan masz takie pieniądze jak i pozostali u władzy, że ten rozstrzał płacowy jest wprost powalający, odwrotnie proporcjonalny do wkładu pracy. My swój wkład pracy znamy, ale wasz wkład (tzw. "elyty") jest niezadowalający, natomiast płace z naszych podatków (budżet) ustaliliście sobie na poziomie europejskim, niektórzy wyżej. Czy wy uważacie, iż Polacy tego nie widzą - DRANIE!!!!!!!!!!!!!!
prezesbelka / 94.254.145.* / 2015-12-15 20:49
Widzę ze na forum sami specjaliści od finansów. Szkoda że po podstawówce i to z trójką z matematyki
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Kiki / 109.196.54.* / 2015-12-15 20:49
No ten pan emeryturę i emerytów ma w nosie widać po nim ze się w życiu cienszko na pracował
bela duraczku / 31.63.144.* / 2015-12-15 20:46
szkoda że żarłacz ośmiormniczek za cudze nie protestuje przeciw setkkom tysuęcy przywilejów przez które masa polaków jest okradana. ciężkko pracuje górnik nauczyciel straznik więzienny policjany żołnierz celnik itd itd irtd, 40 letni emeryci mu nie przeszkadzają , bęcwał nie profesor, tuuman
KOT563 / 142.46.245.* / 2015-12-15 20:27
Panie Belka bzdury opowiada. Ale pracusie, najbardziej przy okrągłych stolikach u SOWY.

Najnowsze wpisy