Forum Polityka, aktualnościKraj

Większa kontrola podatnika? Szykują już zmiany

Większa kontrola podatnika? Szykują już zmiany

Wyświetlaj:
bukajj2 / 31.62.69.* / 2013-06-27 20:05
A moze by tak większa kontrola rządu ? czy nie kradną i ile afer zostało utajonych ?
Ile można mataczyć w sprawie katastrofy smoleńskiej
Ile ich rodzin i znajomków jest zatrudnionych na wysokich stanowiskch?
Ile zegarków pożyczyli?
Ile naprawde kosztuje kilometr autostrady ?
Ile wydano na nocne kluby Bunga-Bunga?
Ile zlizali kg. różności , posłowie z ciałek panienek i w jakim były wieku?
Ile jeszcze mogą skubnąć za nim Duda się z nimi upora ?Pośpiesz sie pan!!!
itd. itp. itp. itp.
kuba1221a / 80.54.231.* / 2013-06-25 09:21
kontrolerzy skarbowi niech zajmą się marketami oraz cudzoziemcami sprzedającymi na jarmarkach. Ci ostatni handel prowadzą na dziko ,obroty mają bardzo wysokie ponieważ sprzedają bez vatu.Co jest dużym upustem cenowym.Czsy polscy kontrolerzy boją sie zadzierać z Rumunami,Bułgarami,czy też z Afrykanerami.W Warszawie był incydent ,że policjant zastrzelił Afrykanera za handel podrabianym obuwiem.Tak drastyczne środki są raczej nie wskazane,ale kontrolę nalezy przeprowadzić i podatek ściągnąć .
edw@@ / 46.112.233.* / 2013-06-25 01:35
Duszą się elitki PO, bo nie mogą już z rynku ściągnąć pieniędzy. Nie mogą zrozumieć, że już więcej wydoić się zwyczajnie nie da, można zwiększać zamordyzm, ale pieniędzy więcej i tak nie będzie.
phymor / 89.70.181.* / 2013-06-24 20:32
Na tym właśnie polega dyktatura państwa czy ustroju państwowego.Relacja między
podmiotami ( klientami państwa ) a państwem będzie nierówna, bo niesprawiedliwa,
dopóki państwo istnieje. Państwo zawsze będzie bronić i usprawiedliwiać w ten
sposób swoją niemoc w administrowaniu ( swoją nieudolność organizacyjną), która
przeradza się w trwałą biurokrację, niemożliwą do przezwyciężenia w państwie.
Ob-Server / 83.6.182.* / 2013-06-24 17:04
A co ze zwrotem odsetek za przetrzymywane przez Państwo polskie nadpłacone podatki w ramach PIT? Ja, jeśli spóźniłem się o 3 dni robocze z odprowadzeniem podatku VAT (okres 2 dni Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku, wolnej soboty i niedzieli to zapłaciłem odsetki za 8 dni i koszty upomnienia. My corocznie nadpłacamy podatek PIT i Państwo polskie zwraca nam pieniądze po 30 kwietnia!

Najnowsze wpisy