Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Większość pracowników źle sypia w niedzielę

Większość pracowników źle sypia w niedzielę

Wyświetlaj:
tetris28 / 80.51.27.* / 2008-08-11 22:42
Zapraszam do księgarni na temat psychologii w biznesie i nie tylko!
http://www.psychologia-biznesu.webloger.pl/
figofago / 83.28.66.* / 2008-05-15 00:27
No i dobrze, bo jak robią przekręty na miliony to i spać po nocach nie mogą.
Poprostu srają w piżamę ze strachu czy aby tylko ktoś do drzwi nie zapuka w służbowym mundurze albo po cywilu, tylko z napisem "ABW".
Uczciwy Pracodawca śpi spokojnie bo wie że ma oparcie w swojej załodze.
To wszystko na ten beznadziejnie głupi temat.
NO COMENT
raf73 / 83.14.5.* / 2008-05-15 22:41
Wiesz, ale tekst był o pracownikach, a nie o pracodawcach. Chyba że naprawdę uważasz, że pracownicy charakteryzują się tym, że robią przekręty na miliony i boją się ABW? To jak, uczciwi są tylko bezrobotni, emeryci, renciści i półanalfabeci? A poznaje się uczciwych po tym, że są biedni?
tatazzz / 2008-05-14 23:00 / Bywalec forum
Pracuje w zakładzie pracy chronionej i w niedziele chodze na noc do pracy,generalnie cały tydzień i sypiam w dzień.
Mam kolege który pracuje w tym zakładzie już 14 lat na noce i ciekaw jestem jak on sypia.Generalnie to pracujemy tu w warunkach specjalnych,nawet Pefron daje na to pieniądze ,żebysmy nocami tyrali.Chyba robia doświadczenia jak długo w takich warunkach specjalnych będziemy żyli.
12-e godzin robi swoje.
No ale cóż się nie robi dla nowej ,polskiej pseudo-demokracji.
Alikante / 212.76.37.* / 2008-05-18 21:35
tylko psioczyć umiecie. a to jest poważny problem wielu osób. ja sam miewam takie bezsenne noce. to jest głównie związane z tym ,że człowiek myśli już o nadchodzącym tygodniu w niedzielę, ten cholerny stres dopada już w niedzielne popołudnie.
tatazzz / 2008-05-19 00:24 / Bywalec forum
Byłem w zarządzaniu przez ostatnie 20 lat i nie miałem żadnych problemów ze snem.
Dlatego,że wszystko co robiłem to robiłem uczciwie .Nie miałem nocnych wyrzutów
sumienia,że tego oszukałem albo wykorzystałem,tamtemu nie dopłaciłem i tak dalej.
Zacznijcie ludzi szanować to ludzie zaczną szanować wasze firemki.Będziesz miał problem to na niektórych pracownikach można sie oprzeć w rozwiązywaniu wielu dylematów.
Bedziesz spał spokojnie ze świadomością ,że masz odpowiedzialnych ludzi dbających o firme.
/ 217.147.240.* / 2008-05-28 11:07
na złodzieju czapka... oczywiscie ze sen z powiek moze spedzać takze praca na zwykłym etacie, nie trzeba wcale odpowiadać za grubą kase...
Aniutka / 83.20.12.* / 2008-05-23 11:13
Mysle, ze należałoby się zastanowić nad tym czy stres jest wywołany przekrętami w pracy??!! To chyba nie tedy droga. Istotna sprawa do załatwienia czy projekt do skończenia na "wczoraj" to tez są nerwy, które spędzaja sen z oczy.

Najnowsze wpisy